Skocz do zawartości


Zdjęcie

suplementacja pod sztuki walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1432 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

jak cos mi sie przypomnie to napisze...ale ogolnie najmilej wspominam pojedyncze formy kreatyny, placisz malo i masz w stsunku do stackow tyle samo...


woda popijales mono czy woda z glukoza :?:
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Ja moze jeszcze dodam cos, co bylo pewnie kilkanascie razy pisane, ze kazdy organizm reaguje na suplementy inaczej - na jednego dany stack bedzie dzialal zajebiscie, ktos inny moze w ogole nie odczuc dzialania. Ja rowniez jadlem NOZ IV i mnie bardzo mocno zarowno pompowal jak i pobudzal, w przeciwienstwie do starego, pierwszego (i ogolnie chwalonego) Xpanda, ktorego jadlem pare lat temu i uwazam za kake :lol:

Zeby np cos pompowalo trzeba zwracac uwage na wiele czynnikow, a nie pozostawiac wszystko suplom, mam na mysli odpowiednie nasycenie glikogenem, to co zje sie przed treningiem no i oczywiscie sama jakosc treningu. Wszystko to kwestia bardzo indywidualna.

PS. ostatni stack jaki jadlem to deca stack z nutry(laczylem ze skin bursting stack) i ladnie ubilem miesko, jedyne co mnie troche meczylo to skoki cisnienia i czasem zbyt mocne pobudzenie. Niestety wystarczy olac diete i forma leci raptownie w dol... :roll:
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki


jak cos mi sie przypomnie to napisze...ale ogolnie najmilej wspominam pojedyncze formy kreatyny, placisz malo i masz w stsunku do stackow tyle samo...


woda popijales mono czy woda z glukoza :?:


lyzka od herbaty do papy i zapijalem woda...ta glukoza to jakas sciema tylko po to zeby cukier drozej sprzedawac ;) ...jesli juz tak bys bardzo chcial to jakis zwykly sok styka, taki sam efekt
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Dzis wpadla mi w rece probka Xpand Xtreme Pump (ktos tu wspominal cos o nim), postanowilem sprobowac. No coz, troche sie zawiodlem, chociaz nie chcialbym wyciagac pochopnych wnioskow, haslo reklamowe brocka lesnara ostro przerysowane "this pump is insane" yyy z jego waga chyba 5 miarek by nie podzialalo :roll:

Smak fruit punch jak dla mnie nieprzyjemny. Pompa baaardzo sredniawa. Beta alanine lekko czuc mrowienie w niczym nie przeszkadzajace. Skupienie rowniez srednie, pobudzenie nie za duze (co akurat IMO na plus), natomiast zejscie po treningu lekko zamulaste. Jak dla mnie kolejny raz Xpandy daja dupy, jedynie co mozliwe to ze stack sie rozkreca w miare przyjmowania( w przeciwienstwie do Super pump 250 z gaspari - dziala za pierwszym razem). Mam jeszcze probke No Shotgun V3 z VPX, co do niego mam wieksze oczekiwania.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
kiedys moze jakies NO sprobuje, ale teraz.. staram sie ograniczyc liczbe supli (wow 8O ) do:
-gainera po treningu
-zma, omega 3, multi, flex
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Daj znać jakie odczucia po porcji Shotguna, bo mam w planie kupić zestaw NO-SS VPX'a + Cubed albo wyjebać nieco więcej grosza i 2x SizeOn + SuperPump Gaspari. Opcjonalnie wrócę do Nitric Blasta SNI, bo rewelacyjnie pompował, podnosił energię i motywację do treningu. Tylko to byłyby dwa cykle pod rząd na jednym i tym samym suplu. :/

Mnie XPandy nie zawiodły, a robiłem na nich 3 cykle - z CP, potem XPE + XPNF, a ostatni XPNF + Clouit. Tej nowej wersji w czarnych puchach jeszcze nie miałem okazji brać, a trochę chujowo, że nowy XP ma mało opinii + teraz Twoja, że nie pompuje rewelacyjnie. Chyba będę musiał w blue forum shopie kupić próbkę i sprawdzić na sobie, bo nie widzi mi się wydawanie 120 złociszy i mieć powtórkę z nowego NOZ-a.
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

White flood-to polecam goraco, ekonomiczny, zajebiscie pobudza-mialem tedy trening wytrzymalosciowy i w chuj progres, smak chujowy %-)
Fight factor-nic po za bolem brzucha nie bylo...


Jakie dawki przyjmowałeś WF? zalecane czy zawyżone? :wink:

Naprawde FF to taka lipa? Próbował ktoś jeszcze tego?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
normalnie jedna porcje jak na opakowaniu jest, raz wziolem wiecej to myslalem ze zejde na tamten swiat...
FF kupa straszna nikomu nie polecam
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Recovery with Jujimufu :)


  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki

normalnie jedna porcje jak na opakowaniu jest, raz wziolem wiecej to myslalem ze zejde na tamten swiat...
FF kupa straszna nikomu nie polecam


White flood jest znakomity, niestety ja mam jakiś indywidualny problem ze smakiem tego supla, normalnie mam cofkę przy jego przyjmowaniu, a poza tym niestety działa także bardzo przeczyszczająco. Osobiście ze stacków polecam Extreme Stack Kaizena.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
faktycznie WF smak ma chujowy, raz ja wypilem w autobusia jak jechalem na trening to odrazu po wyjsciu z niego puscilem pawia :) jednak z druga dziura bylo zawsze wszystko okej, ogolnie odzywek nie ma co pic na pusty zoladek bo wtedy taka akcja to norma :)

Xtreme stack hym...jaka wersje jadles, nowa czy stara?? ...nowa ma zmieniony sklada i jest juz duzo gorsza
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Jak supel ma chujowy smak po zmieszaniu z wodą, to lepiej jest ładować porcje prochu bezpośrednio do ust i zapijać wodą. :wink:

Brał ktoś z Was SMASH z Axis Labs starą wersję (czarną) albo nową (czerwoną)?
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Moje odczucia po stestowaniu probki NO Shotgun V.3 :
- dobra, aczkolwiek nie rewelacyjna pompka(mysle ze to kwestia rozkrecenia w miare stosowania)
- wyraznie zwiekszona wytrzymalosc(przynajmniej w kwestii dlugosci treningu i ilosci powtorzen)
- beta-alanine czuc bylo(o dziwo) duuuzo slabiej niz po Xpand Xtreme Pump
- fajne, przyjemne ubicie miesa po treningu
- wyrazne pobudzenie, niezbyt mocne, co na +
- smak, znow dla mnie dziwaczny troche(obstaje przy pomaranczowych kolorach :wink: )
- lekka zamulka z godzine po treningu :?

Ogolem spodziewalem sie czegos w stylu Super Pump 250 z Gaspari, ktory pieknie klepal za pierwsza porcja. Ale mysle ze jak na supel przedtreningowy calkiem przyzwoity i rozkrecalby sie z czasem. Duzy + za wywarzony i przemyslany sklad. Jeszcze raz podkreslam ze kazdy organizm reaguje inaczej!

Od siebie moge polecic Deca Stack z Nutrabolics(niska cena), ma naprawde obrzydliwy smak, ale przy prostym skladzie klepie konkretnie! do tego jakas forma krety+AAKG, BCAA i jazda!

Gdybym teraz chcial kupic jakis zestaw pompujacy to inwestowalbym w Gaspari SP250+SizeOn - bardzo dlugo na rynku a nadal trzyma swietna forme.

pozdr
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Deca Stack jest już wycofany z produkcji : P
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Nadal dostepny. To dosyc stary supel, od kiedy wycofany?
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
i dlaczego?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
nie wiem jak długo, ponad rok? a czemu to nie pamiętam czy coś w nim fda znalazło czy poprostu nutrabolics przeczytał opinie o smaku :lol:
  • 0

budo_uluch
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:my place

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
Eeee tam, raczej ni jedno, ni drugie: Nutrabolics o ile mi wiadomo nigdy nie robila walkow na skladzie i nie znalazla sie na liscie FDA, a smakiem produktow firmy przejmuja sie raczej tylko w teorii :wink:
Ja mysle, ze jedynym powodem mogl byc poprostu "wiek" suplementu, no ale coz pewnosci tez nie mam. W każdym razie jak sie poszuka mozna spokojnie kupic.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
jadł ktoś Dołączona grafika ??
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: suplementacja pod sztuki walki
jadł ktoś Dołączona grafika ??
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024