Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o rade ćwiczę tylko klatkę biceps i triceps


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

MIRON
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o rade ćwiczę tylko klatkę biceps i triceps
Witam proszę o rade ćwiczę tylko klatkę biceps i triceps bo najbardziej mi zależy narazie na rozwoju tych partii trenuje sposobem dzień treningu dwa dni przerwy czy jeżeli organizm nie musi regenerować innych mięśni to te partie będą regenerować się szybciej dodaje że wracam do treningów po długiej pszerwie wcześniej rozwijałem wszystkie grupy mięśniowe

Zamykam.Temat niezgodny z regulaminem.Kamyl
  • 0

Xandar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Francja (Nimes)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motocykle/Sporty silowe/Imprezy
  • Staż [miesiące]:Około 4 lata
  • Wzrost [cm]:180

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o rade ćwiczę tylko klatkę biceps i triceps

Witam proszę o rade ćwiczę tylko klatkę biceps i triceps bo najbardziej mi zależy narazie na rozwoju tych partii trenuje sposobem dzień treningu dwa dni przerwy czy jeżeli organizm nie musi regenerować innych mięśni to te partie będą regenerować się szybciej dodaje że wracam do treningów po długiej pszerwie wcześniej rozwijałem wszystkie grupy mięśniowe

Jezeli nie chcesz miec asymetrycznej budowy i potem nie zalowac cwicz wszystkie partie, albo chociaz dodaj te bary i plecy. a gdzie przedramie jak chcesz mies duze ladne lapki jak nie cwiczysz przedramienia.
  • 0
Jeżeli laska powie ci że jesteś twardzielem, wyjeb jej. Nie jesteś twardzielem, ty jesteś kurwa niezniszczalny.

MIRON
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o rade ćwiczę tylko klatkę biceps i triceps
nie o to chodzi, nawet jak bym teraz miał 2cm wiecej w obwodzie ramion (biceps,triceps) to i tak nie wyglądało by to zle.Kiedys cwiczyłem i przedramiona nie wyglądaja zle , a te 2 cm obwodu ramion robił bym z rok czasu. Chodzi mi tylko o ta regeneracje. Oczywiscie dieta i trening tak jak powinno byc.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024