Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzeżba...brak ćwiczeń


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

lukaskil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bd
  • Zainteresowania:bd

Napisano Ponad rok temu

Rzeżba...brak ćwiczeń
Cześć jestem Marcin mam 19lat nigdy wcześniej nie ćwiczyłem o sterydach syszalem rozne rzeczy mam jedno pyt. czy sterydy dzialają bez duzej il ćwiczeń, zalezy mi bardzo na rzeżbie wiem wiem pewnie mnie wysmiejecie ale nie mam szans chodzenia na silke mam tylko dom. czyli rowerek do tego brzuszki pompki itd bez przyrządów, chce sie poradzić z tym co mam plus sterydy jakie kolwiek byle skuteczne, jak w miare szybko zbudowac dobrą sylwetkę?
  • 0
Lukas

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeżba...brak ćwiczeń
Czesc Marcin ja jestem Krzysiek :rotfl: :rotfl: ale teraz na serio .... to z tego co ty piszesz mozna pompowac i plakac ..., ty chcesz sterydy brac ?? bez zandego stazu bez wogole obycia z silka ... czlowiku zastanow ty sie ..po zatym nawet nie masz pojecia jak to ryje organizl. ..

na towim miejscu zarzuciol bym sobie trening domatora + dobra dietka i efekty przyjda
  • 0
:)

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeżba...brak ćwiczeń
Ja ci zaproponuje dietanabol.Uważaj bo to mocny środek i muż w połączeniu z podstawowymi ćwiczeniami typu brzuszki,pompki czy aeroby daje bardzo dobre efekty.szybko zgubisz tłuszczyk i będzie git.Więcej szczegółów dadzą ci chłopaki w dziale dieta jak zapytasz o dietanabol na rzeźbe.Oni wiedzą o co będzie chodzić.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeżba...brak ćwiczeń
a ja ci zaproponuje pierw sprzet skombinowac potem trening i dieta do sterydow to za jakis czas zapraszam narazie nie rozsmieszaj takim tematem no i zacznij od zwyklych supli jak co
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024