Skocz do zawartości


Zdjęcie

wzrost


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
ja mam ok. 182 cm bo u jednej pielegniarki jest 183 a u drugiej 181 wiec stane pomiedzy. jestem nizszy od moich kolegow ktorzy maja po 188-190 cm i niestety czasem mi to doskwiera ale mam prawie 17 lat wiec moze cos jeszcze mi skapnie w darze od niebios :) w kazdym razi ejestem wyzszy od mamy o 23 cm a od ojca 13 wiec mam jakies pocieszenie (z tym ze ona ma budowe atlety a ja chyba zadnych predyspozycji) patrzac na model budowy szkieletu ludzkiego cwiczenia na rozciaganie z ciezarkami sa glupie ale nie mi to oceniac (moze to faktcyznei dziala) :)
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Ja z mila checia bym wam oddal troche swoich cm, a mam ich 198 :-) Najgorsze jest to, ze wage mam zawsze zmienna w zaleznosci od pory roku. Na wiosne i w lecie duzo jezdze na rowerku, wiec waga jest w sam raz. Jednak kiedy przychodzi jesien, a co najgorsze zima zamieniam sie w prawdziwego misia a kilogramy skacza jak oszalale. Mam dosc grube kosci takze jak na tak duzy wzrost wygladam normalnie, a zima tylko brzuch mi rosnie, wiec jak dobrze sie ubiore to prawie nie widac, ze przytylem 20 kg :lol:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Podobno mężczyźni przestają dojrzewać tak w przedziale wiekowym 17-21, jedni zaczynają dojrzewać szybciej, a inni później. Ja jednak proponuje Ci ten basen i joge do tego dodaj napewno Ci pomoże, możesz też pogadać z lekarzem od hormonów.
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Mi moje 176 cm jakoś specjalnie nie przeszkadza ale nie ukrywam ze fajnie by było mieć te 2-3 cm więcej :) Sczególnie w nogach bo trudno mi założyć highkicka komus kto ma więcej niż 182 cm :( na szczęście na haju sie świat nie kończy : :twisted:
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
.

Ja z mila checia bym wam oddal troche swoich cm, a mam ich 198 :)

W sumie to rzeczywiscie być takim całkowicie wysokim to tez nie jest za dobrze. Według mnie optymalny wzrost jest w przedziale 182-(powiedzmy)-89. Bo bycie bardzo wysokim też ma swoje minusy. Pamiętajmy,że płeć piękna jest z reguły niższa niż 180 ;) .

szczęście na haju sie świat nie kończy :twisted:

Hehe, na szczęcie bardzo często duzi są mniej czujni i wielu uwielbia stosowac zaporę z front kicków, które wręcz uwielbiam omijac (choć jak im wejdzie, to jestem wtedy na ścianie ;) ).

A teraz pocieszenie dla nas poniżej 185. Mniejsoi maja lepszą kordynacje ruchową :twisted: :D i w związku z czym są choćby szybsi a nogach.
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
A czy to ma jakies znaczenie, ze kobiety maja przewaznie mniejszy wzrost anizlei 180 cm? Przeciez i tak sie to wyrownuje w lozku :)
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost

Mi moje 176 cm jakoś specjalnie nie przeszkadza ale nie ukrywam ze fajnie by było mieć te 2-3 cm więcej :) Sczególnie w nogach bo trudno mi założyć highkicka komus kto ma więcej niż 182 cm :( na szczęście na haju sie świat nie kończy : :twisted:


mam tyle co Ty 176 i HighKick na 195cmno problemo ; )
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Gratuluje rozciągnięcia i techniki :) , ja kogoś wysokiego rzadko kiedy daje radę tak podejść żeby mu haja wsadzić (jeszcze :twisted: ), może więc za mało próbuje :idea: :)
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost

.

Ja z mila checia bym wam oddal troche swoich cm, a mam ich 198 :)

W sumie to rzeczywiscie być takim całkowicie wysokim to tez nie jest za dobrze. Według mnie optymalny wzrost jest w przedziale 182-(powiedzmy)-89. Bo bycie bardzo wysokim też ma swoje minusy. Pamiętajmy,że płeć piękna jest z reguły niższa niż 180 ;) .

szczęście na haju sie świat nie kończy :twisted:

Hehe, na szczęcie bardzo często duzi są mniej czujni i wielu uwielbia stosowac zaporę z front kicków, które wręcz uwielbiam omijac (choć jak im wejdzie, to jestem wtedy na ścianie ;) ).

A teraz pocieszenie dla nas poniżej 185. Mniejsoi maja lepszą kordynacje ruchową :twisted: :D i w związku z czym są choćby szybsi a nogach.


plec piekna, jak ja nazwales ^^, jak dla mnie 170cm i jest wypas

ja mam 188 i jest bomba :D

i rada : musisz cwiczenia na miesnie stóp - jak przypakujesz mozesz nawet ze 2 cm zyskac :D - i jest lajcik xD
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost

i rada : musisz cwiczenia na miesnie stóp - jak przypakujesz mozesz nawet ze 2 cm zyskac :D - i jest lajcik xD

Tzn.? Może jakieś konkrety? :)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Tylko nie tak jak z tą pastą :P
  • 0

budo_paweł kb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
ty ja mam 14 lat i 183 centymetry nie wiem czemu jestem taki wysoki ale to raczej geny więc jeżeli jesteś niski (jak na swój wiek) to chyba nic z tym nie zroobisz
  • 0

budo_pasikonik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Hormon wzrostu wzmacnia kości i ścięgna, powoduje przyrost masy i siły mięśniowej oraz obniża ilość tkanki tłuszczowej, co pozwala na zwiększenie mocy fizycznej organizmu zarówno w warunkach długotrwałej pracy tlenowej jak podczas wysiłków anaerobowych.
Najważniejszym zadaniem hGH, tak jak sama nazwa mówi jest pobudzanie wzrostu komórek i tkanek, a także organizmu jako całości. Ponieważ pod wpływem działania hGH następuje zwiększony wychwyt aminokwasów przez komórki oraz nasilona synteza białek w mięśniach, wątrobie, tkance łącznej, kostnej i chrzęstnej, związek ten zaliczany jest do grupy hormonów anabolicznych.

Niepopieram zażywania jakich kolwiek środków wspomagających ,od redbulla po OEMy.
Mając predyspozycje czy nie ,wszystko da się wytrenować przy odpowiedniej mobilaizacji.
Będąc nawet metrowej postury człowiekiem o wadze 37kg jestś wstanie pokonać 3 metrowego schaba gdyż wszystko jest kwestią trenigu.
Twoje wymiary dają ci ogromne możliwości.
P>S>Myślisz że Bruce Lee urodził się tak umięśnionym i sprawny.Zapewniam cię że było z niego takie samo huhro jak i z innych jego rodaków jednakże to samozapał i ciężki trening czyni z nich niepokonanych.
  • 0

budo_spot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
zacznij zadawac sie z malymi ludzmi to sobie "popatrzysz z gory " :D
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
moze hormon wzrostu by Ci pomogl.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost

P>S>Myślisz że Bruce Lee urodził się tak umięśnionym i sprawny.Zapewniam cię że było z niego takie samo huhro jak i z innych jego rodaków jednakże to samozapał i ciężki trening czyni z nich niepokonanych.

on nawet gdy miał szczytową forme to nie był umięśniony, jak by mieć niedowage 20-30kg i trenować bardzo intensywnie to można wyglądać podobnie tzn. pseudo mięśnie na szkielecie "bez" tłuszczu
A co do reszty to sie zgadzam :wink:
pzdr
  • 0

budo_pasikonik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Absolutnie niezgadzam się z kolegą i niepozwole oczerniać :wink: Bruca ,gdyż dzieki niemu świat SW jest jaki jest i rozwija się dalej.
Tutaj macie kilka zdjęć które potwierdzą moje słowa>
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
! ! !
Tutaj jest filmik do obejrzenia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
czy on z nowu byl taki przypakowany jak dla mnie to chudy raczej ,ale jak na chudzielca to nawet niezle :)
  • 0

budo_pasikonik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
Czy ty naprawde niewidzisz ,że jego mięśnie to któraś z kolei warstwa! ! !
Bruce był przedewszystkim silny i szybki gdyż nadewszystko przekładał trening fizyczny.
On jednak trenował na małych bądź żadnych ciężarach(przez całe życie:)dzięki czemu ich sprawność była tak niesamowita.Niekażdy potrafi kopnieciem oderwać człowieka od ziemi i posłać go 2,5 metra dalej(Patrz filmik)!

A tutaj jeszcze jedno zdjęcie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

P>S>Jeśli Porównujesz go do Pudziana i innych siłowców sterydowców to nic dziwnego że niewidzisz!No nic niebęde dalej przedłużał tego wewnętrznego tematu.Za jakiś czas zrobie taki temat i przeprowadzimy coś w rodzaju ankiety/wolnej wypowiedzi innych forómowiczów.
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: wzrost
hehe spijcie na wieszakach w szafie:D:D ja spalem i mam teraz 190cm na 80kg :D przez cale gim i w sredniej jakos nikt sie mnie nigdy nie czepial :wink: co do silowni to slyszalem zupelnie odmienna opinie - jak cwiczysz, a szczegolnie gdy duzo obciazasz kregoslup to nie urosniesz, reszta to zupelnie sprawa dziedziczenia i genow, u mnie np rodzice i dziadkowie byli wysocy, wiec ja i moi bracia to tak 190cm-195 :wink:
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024