Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie o Lekarza sportowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_califf
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie o Lekarza sportowego
Siema....Mam pytanie odnośnie lekarza sportowego..Kiedyś trener z kung-fu kazał mi wyrobić książeczke zdrowia sportowca i wykonałem wszystkie badania (M.in EEG) wszystkie wyniki miałem bardzo dobre...Gdy już się zgłosiłem po odbiór książeczki to lekarz kazał mi zrobić 10 pompek..10 przysiadów i kazał zdjąć koszulke i sie schylić. i powiedział mi że mam skolioze pleców i od razu gadka że NIE MOGĘ TRENOWAĆ ! chyba że bede chodził na rehabilitacje (oczywiście do niego PRYWATNIE za OPŁATĄ....

I Chciałem się was zapytać czy on poprostu chciał na mnie zarobić ((mam lekką skolioze))... I czy gdy pójde do innego lekarza to czy w końcu wyda mi tą książeczke i czy będę mógł normalnie trenować?? Z góry dzieki za pomoc
  • 0

budo_sephirot
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o Lekarza sportowego
Moim zdaniem to ten "lekarz" chce cie po prostu naciągnąć na kase na twoim miejscu wybrał by się jednak do innego lekarza sportowego żeby mieć pewność,że nic ci nie jest :wink:
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o Lekarza sportowego
Dla pewności idź do innego lekarza.
Moim zdaniem tamten może Cię naciągać po prostu.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie o Lekarza sportowego
lekka skolioza napewno nie przeszkadza w treningu naciagnac Cie chcial konowal...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024