Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ból po duszeniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_antekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ból po duszeniu
Witam, mam następujący problem.Półtora tygodnia temu podczas walki na treningu koleś założył mi gilotyne. Do końca walki miałem ok 4 sekundy, więc mimo, ze wiedziałem ze juz po mnie to próbowałem nie odklepywać, żeby zremisować.Jakoś to przetrzymałem i wszystko było spoko, ale następnego dnia przy przełykaniu śliny pojawiał mi sie silny ból w lewej stronie szyi. Boli do tej pory, ale tylko gdy coś pije, przy jedzeniu jest luz. Gdy spuszcze głowe na dół podczas przełykania to nie boli, no ale ile tak można:)
Jeśli ktoś może mi coś poradzić, będę bardzo wdzięczny
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból po duszeniu
idź so lekarza, a jeśl nie chcesz spróbuj maściami jakimiś( może Vick- czy jakoś tak sie nazywa mi pomagało)
pzdr
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból po duszeniu
ja tak mialem pare razy (nie tylko po duszeniach ale i po uderzeniach w krtan) przeszlo mi wkoncu i rowniez bolalo dlugo :wink: ale najlepej skoczyc do lekarza :wink:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ból po duszeniu
Na wszelki wypadek idź do lekarza, ale takie rzeczy się zdarzają, ot po prostu masz stłuczoną krtań, jakiś obrzęk i boli. Miałem tak kilkakrotnie, po jakimś czasie przejdzie. Czasem warto odklepać, szczególnie, gdy to nie są mistrzostwa świata tylko sparing z koleżką. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024