Skocz do zawartości


Zdjęcie

ściągacze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

ściągacze
Mam pytanie co daja tak naprawde takie zwykle sciagacze (np. na kolano,lokiec itp.) znam efekty uzywania sciagaczy ale interesuje mnie to z punktu medycznego :wink:
pozdro :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: ściągacze
Z mojego punktu widzenia czyli z parteru :) to jest tak:
- takie zwykłe ściągacze z materiału elastycznego za 10 zł to po prostu stabilizują staw co pozwala nam się poczuć pewniej gdy wracamy do sportu np. po kontuzjach
- ale już taki ściągacz np. kolana ale wykonany z neoprenu tj. takiej jakby gąbki jest dla mnie czymś wyrąbistym, w przeciwieństwie do takiego zwykłego materiałowego super dogrzewa kolano tak że jest ono stale w bardzo wysokiej temperaturze i jest dzięki temu mniej podatne na kontuzje, w pewnym stopniu spełnia rolę ochraniacza kolana i chroni przed obtłuczeniami
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: ściągacze
ja myslalem o tych pierwszych :) uzywam sciagaczy na kolana regularnie juz prawie od roku 8) i pomagaja mi (nie boli tak bardzo potem po wysilku). Ciekawi mnie tez czy zakladanie sciagacza na kolano do rozciagania to dobry pomysl? dodam ze podczas rozciagania jak robie to takie cwiczenie do szpagatu to strasznie zaczyna mnie bolec kolano ze sciagaczem przestaje ale czy nie jest nie zdrowe czy cos?:?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024