Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shigeru Oyama w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
211 odpowiedzi w tym temacie

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
A ja slyszalem ze premier Marcinkiewicz pilnie poszukuje speca od finansow.
Juz wiem kto moze tam lyknac etacik :) :) :)
  • 0

budo_slam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
karateka, ja też jestem za tym żbyś odpowiedział na pytanie.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

W przeciwieństwie do ciebie odpowidam na pytania sa w archiwum tylko ty nie odpowidasz kiedy trzeba nagle milkniesz! Czemu każdy tenujący płaci panu JD 20 zł kiedy macie MS i ME ,w jakiej teraz jestes organizacji jak was wywalił Y.Oyama, załozyliście własna światowa organizcje ? itd itd jakie są ceny na 1,2 3 i 4 dan oraz 1,2 i 3 kyu?


JAK JUŻ PISAŁEM 20 zł to coroczna składka członkowska sasilająca budżet organizacji. Nie wiem kiedy bedą organizowane MS (zawirowania polityczno-organizacyjne nie pomagają w organizowaniu takich imprez :( ), ME sa w kwietniu w Hadze.
Od kiedy ODESZLIŚMY od WOKO należymy do Oyama IKF, któremu patronuje Shigeru Oyama, ponadto polskie Oyama karate należy do federacji Kanreikai, która- o ile mi wiadomo - została powołana celem organizowania rywalizacji sportowej. Prawdę mówiąc nie pamiętam ile ile płaciłem za swoje egzaminy na 1 kyu i 1 dan - shodan wyniósł mnie chyba równowartość 100$ (co szarpnęło moim budżetem :( ).
Oto odpowiedzi na twoje pytania - czekam na odpowiedzi na moje pytanie: podaj nazwiska swoich "łatwozdających" kolegów. To ostatnie wezwanie. Odmowę uznam za przyznanie się do konfabulacji na wzmiankowany temat.[/b]
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

ME sa w kwietniu w Hadze.

ale to są ME czego? bo chyba nie oyama karate? ilu tam startuje zawodników/ilu zawodników oyama karate i z jakich krajów?kto jest organizatorem i co go łączy z OK?
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Organizatorem jest klub Kamakura (o ile dobrze pamiętam należy on do Budo-kai Bluminga). Nie wiem ilu zawodników z Oyama karate tam wystartuje.
Dla nas te zawody mają rangę ME.
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

Organizatorem jest klub Kamakura (o ile dobrze pamiętam należy on do Budo-kai Bluminga). Nie wiem ilu zawodników z Oyama karate tam wystartuje.
Dla nas te zawody mają rangę ME.



maja range dla nas ;-)
a dla Mnie w Picimie Dolnym maja range MS
SLAWKU MIROCHA, OPANUJ SIE TROCHE
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

Organizatorem jest klub Kamakura (o ile dobrze pamiętam należy on do Budo-kai Bluminga). Nie wiem ilu zawodników z Oyama karate tam wystartuje.
Dla nas te zawody mają rangę ME.

Nazwiskami nie będe szastał gdyż zabrania tego ustawa o ochronie danych osobowych ale sam popytaj w krakowskim dojo to ci powiedzą dlaczego rozpadło się polskie oyama i co było z tymi honorowymi danami dla instruktorów ze śląska, małopolski i wielkopolski !
Jeżeli dla was zawody klubowe w Holandii to ME to w takim razie dla nas regionale w sobotę to mistrzostwa galaktyki-
  • 0

budo_slam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Sławek Mirocha?
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

Nazwiskami nie będe szastał gdyż zabrania tego ustawa o ochronie danych osobowych ale sam popytaj w krakowskim dojo to ci powiedzą dlaczego rozpadło się polskie oyama i co było z tymi honorowymi danami dla instruktorów ze śląska, małopolski i wielkopolski !
Jeżeli dla was zawody klubowe w Holandii to ME to w takim razie dla nas regionale w sobotę to mistrzostwa galaktyki-

Aha... a korespondencja między PZK a PKS nie mogła być ujawniona bo jest ściśle tajna :wink: Jak zwykle gdy nie chcesz odpowiadać na stawiane pytania, gdy możliwości kluczenia powoli się kończą rzucasz WAŁKOWANYM JUŻ NA DZIESIĄTA STRONĘ tematem honorowych danów w Oyama karate - tematem, w którym wyjaśnień juz udzielałem.
A zawody w Hadze to nie jest turniej "klubowy" - napisałem wyraźnie, że są to zawody "organizowane przez klub kamakura". ME IKO-1 jakiś czas temu organzowął głównie Bielański Klub KK - i nikomu nie przysżło by do głowy nazwać ich zawodami klubowymi. Jeśli na turniej przyjeżdżają ludize z różnyh krajów i organizacji to taką imprezę "klubowa" nazwać jest raczej ciężko.

Karateka1 - twoją niemożność podania nzwisk wzmiankowanych uprzednio osób uznaję za dowód na to, że całą sprawę (jak i kilka poprzednio przez ciebie stawianych zarzutów pod adresem Oyama karate) zmyśliłeś. Temat uznaję więc za zamknięty.

Lassensei - sensei Sławomira mirochę widziałem ostatni raz dwa dni temu. Chyba coś Ci się pomyliło :) Miło mi jednak, że ktoś na forum zna nzwisko tego świetnego instruktora.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Drogi czarny pasie zapoznaj się z lista honorowych danów w oyama ,a piszać o oyama karate to nie wiem jakie oyama masz na myśli bo z tego co wiem to narazie Polskę nikt nie reprezentuje w prawdziwej organizacji oyama karate która prowadzi rodzina Oyama.No chyba ,ze masz na myśli Polskie Oyama Karate to powiem Ci ,że jszcze honorowych danów ta organizacja nie rozdawał i nie sprzedawała :wink: Liczę na to i napewno inni ,że do tego nie dojdzie , gdyz przykre doświadczenia z tamtej organizacji oyama karate żle się kojarzyły 8)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
OK - rozumiem, że karateka ostatecznie odrzucił możliwość odpowiedzi na stawiane mu pytania o "szybkozdających" znajomych i zgodnie ze swoim zwyczajem po prostu przeskoczył na inny temat tak jak małpa skacze z drzewa na drzewo.

Jeśli zaś chodzi o "prawdziwe Oyama" i "jedyne słuszne i poprawne Oyama" - rozumiem, że skłonność do tego typu dziecinnych kłótni wyniosłeś z Kyokushin :) Zaskakuje mnie, że nagle z dnia na dzień stałeś się rzecznikiem "jedynego i prawdziwego Oyama", gdyż jeszcze niedawno ograniczałeś się do obrzucania błotem całej szkoły.

Fakt, że TWÓRCA STYLU za kilka miesięcy przyjeżdża z wizytą do Polski powinien uciąć wszelkie pseudointeligentne wynurzenia na temat powstania polskiej "podróbki" stylu Oyama karate.
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
ja wiem ze 17 na egzamin we wrocku Shihan, Dyduch odwiedzi nas.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Kirin zmień swoją filozofie bo dobrze wiesz ,że za kase każdy przyjedzie nawe wber bratu .A jak mam nadal problemy szukaj swoich honorowych danów na liście ok!może za walkę na forum dostanie nidan i zyczę ci tego :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Karateka1 - tak się czasami zastanawiam: czy ty sobie zdajesz sprawę jaki jesteś cholernie dziecinny i prymitywny?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

Karateka1 - tak się czasami zastanawiam: czy ty sobie zdajesz sprawę jaki jesteś cholernie dziecinny i prymitywny?

NIE DROGI KIRINKI TY JESTES DLA MNIE TO TY JESTES WIELKA NIEWIADOMĄ ! NIEJEDNOKROTNIE NAPISANO NA TYM FORUM,ŻE JOHN JEST KANCIARZEM A TY NADAL Z UPOREM PRYMITYWNYCH ZACHOWAN BRONISZ CZEGOS W CO SAM JUZ NIE WIERZYSZ!
pO CO ZNOWU WSZCZYNASZ KOLEJNE AWANTURY NA TYM FORUM?
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
No wlasnie ... dajcie juz spokoj . Ida Swieta :lol: :-) :D
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

No wlasnie ... dajcie juz spokoj . Ida Swieta :lol: :-) :D

Co dajcie przecież to ja pisze aby nie wszczynał awantur :)
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
I za to Cie lubie :lol: BARDZO !
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

I za to Cie lubie :lol: BARDZO !

Nie pisz czasami publicznie ,że mnie kochasz no bo wiesz :oops:
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
:oops: :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024