Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shigeru Oyama w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
211 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

Karateka co jest złe to jest ale nie porprz tutaj że twoja organizacja jest charytatywna. Nikt w to nie uwierzy, więc daj spokuj.
Ale kurcze, po co ja to mówię i do kogo...

My dostajemy pieniądze prosto z Neapolu ale po wcześniejszesz zgodzie Kozanostry z Krakolandu po błogosławieństwie donpinokio :) .
Ps
A na poważnie nie ważne skąd się je mam w karate ale ważne jak sie je wydaje i wspiera podległe kluby czyli oferta dla klubów jest tu najważniejsze ,a nie tylko słowa daj daj mało mało no daj jeszcze daj ................................
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Nie cudzoloz koles :!: :!: :!:
  • 0

budo_slam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
A ma co to tak wspaniale wydaje twoja organizacja karateka? Tylko nie pieprz tutaj że egzaminy są tanie bo to kwestia tylko tego że więcej lub mniej na nich zarobią.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

A ma co to tak wspaniale wydaje twoja organizacja karateka? Tylko nie pieprz tutaj że egzaminy są tanie bo to kwestia tylko tego że więcej lub mniej na nich zarobią.

Chyba już Ci kolędnicy dali po łbie ,że tak bezsensu piszesz.My nie płacimy naszemu liderowi po 20 złotych od każdego co nosi karategę w Polsce jak inni frajerzy. Dla mnie takie działanie to zwykła bandydka i wielka nie uczciwośc ze strony liderów ,że się godzą swejmu góru ustępować
  • 0

budo_slam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Ja mimo wszystko życze Ci miłych świąt i wiele, wiele więcej wiary w ludzi.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Znalazlem ten temat przez przypadek i znalazlem tu swoje nazwisko dziekuje ze wymieniono je w tak zacnym towarzystwie. Ale od stycznia roku 2005 nie jestem czlonkiem I.F.K. Oyama lecz W.O.K.O. z Saiko Shihan Y.Oyama na czele. Pozdrawiam wymienionych sensei :wink: i wszystkich trenujacych w Polsce.
  • 0

budo_goliatsan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Dyskusja na prawdę na temat, pogratulować............
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Paweł nie daj bo zaraz po tobie pojadą , chyba czuja mocnego konkurenta - trzymam kciuki za twoja organizacje oyama w Polsce
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Dziekuje seiken 100 ale nie trenuje w Polsce i z tego co wiem W.O.K.O. nie jest reprezentowane w Polsce ,sa rozmowy miedzy Saiko Shihanem a jednym z sensei, podobno podpisano juz kontrakt. Co do tematu Goliatsan to tak jak napisalem ,znalazlem w nim swoje nazwisko wiec sie do tego odnioslem stwierdzilem fakt ze nie naleze juz, tak jak sensei Blecharczyk i sensei Bierowiec do I.K.F. Oyama.
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Ludzie Janka zawsze będa atakowac tych co są przeciw nim a nie z nimi. Smutne jest to ,że w Polsce Oyama stało sie prywatnym biznesem i tak naprawę nie ma już nic wspólnego z Y. Oyama, który jest prawowitym spadkobiercą stylu Oyama. Nie rozumiem polaków ,że tylko mysla o kasie kasie kasie i na dodatek jeszcze śmią ciagle kłamać i obrażać ,że inni mówia nieprawdę ,że RP oyama to tylko Polska odmiana karate. Trzymam kciuki za tego sensei , który podpisał kontrakt z Y. Oyama na reprezentowanie go w Polsce więc będzie arternatywa dla polskich sensei aby mogli uwolnić się zaklętego koła klamstwa i biznesu. Tylko czy ten sensei chyba wiem o kogo chodzi , wytrzyma zmasowany atak shihan Jana.
  • 0

budo_kempachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Slyszalem ze w organizacji WOKO skladki są wyższe niż w IKF.
Oczywiście opierać się mogę tylko na klubach zagranicznych.

Z perspektywy konsumenta, dobrze że będą więcej organizacji OK. Albowiem wzmoże to konkurencje. A konkurencja na rynku zawsze czyni dobrze dla konsumentów.

Dobrze by było gdyby zawody organizowane były razem. Smutno mi że karate stało się takim brudnym biznesem. Ale widać taka jest natura ludzka.
I tak będe trenował, nie ważne komu płace, mnie interesuje karate, i myśle że inny ćwiczący czują podobnie.
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
idąc tym tokiem myślenia to znaczy ,że nie ważne czym jadę abytylko do przodu tak ? ,a po drugie dajesz innym zielone światło do zakładania polskich odmian organizacji karate- smuten smutne ilu jeszcze będzie miszczów zakładających OK dla kasy ?.
  • 0

budo_kempachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Wiec mialbym dowodzic ktore OK jest "prawdziwsze" - czy to z Dyduchem na czele czy moze 'stare' WOKO?

Jak dla mnie organizacja znaczenia nie ma... ma tylko styl.
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Kempachi wreszcie ktoś tu mądrze gada :wink:

W końcu chodzi o to co trenujemy a nie jaką mamy naszywke na kimonie lub o to kto zarządza.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Mialem juz nie wypowiadac sie w tym temacie ale mam pytanie do Kempachi od kogo slyszales ze skladki sa wyzsze, bo juz teraz wiem ze nie czytales kontraktu ktory jest zawierany miedzy instruktorami reprezentujacymi W.O.K.O. a Saiko Shihan Y.Oyama.
Co do stylu jest duzo roznic nie tylko w naszywce na ramieniu.
  • 0

budo_kempachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Niestety nie miałem kazji czytać tego kontraktu.
Zasłyszałem to od sensei uczących w Polsce, nie przeprowadzałem własnych badań na temat kwot rocznych składek członkowskich.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś kompetentny uzupełnił moją wiedzę.

Mówisz o różnicach w tem co obecnie naucza organizacja Dyducha, a tym co nauczała jeszcze niedawno ( będąc członkiem WOKO ) ? Jakie są te różnice?

Samemu dane mi było zauważyć jedynie wiekszy nacisk położony na walke z kontaktem na strefe Jodan.
I to tylko pod okiem shihana Pierzchały. Myśle że w wiekszości klubów nie zaszły jakiekolwiek zmiany odnośnie metod nauczania, jak i technik.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Kempachi jesli chodzi o roznice w Oyama Karate odpowiem tak jak poprzednio ,w sprawie dotyczacej kontraktu, mysle ze trenujesz w Polsce i tylko w Polsce (sa tam swietni instruktorzy z wieloma znam sie dobrze) mysle ze moze znam tez Twojego instruktora. Ja z kolei trenowalem w Polsce ale rowniez ostatnio w USA i uwierz mi roznice sa i od razu uprzedze ,nie wprowadzone przez Saiko Shihan Y.Oyama tylko zawsze uczone przez Soshu S.Oyama. Ale nie mam zamiaru dawac na tym forum nikomu pozywki do klotni o Oyama Karate wiec nie dyskutujmy juz o tym ktora organizacja jest "prawdziwa" po prostu trenujmy Oyama Karate. Pozdrawiam Wszystkich trenujacych w Polsce bez wzgledu na styl i organizacje.
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

Niestety nie miałem kazji czytać tego kontraktu.
Zasłyszałem to od sensei uczących w Polsce, nie przeprowadzałem własnych badań na temat kwot rocznych składek członkowskich.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś kompetentny uzupełnił moją wiedzę.

Mówisz o różnicach w tem co obecnie naucza organizacja Dyducha, a tym co nauczała jeszcze niedawno ( będąc członkiem WOKO ) ? Jakie są te różnice?

Samemu dane mi było zauważyć jedynie wiekszy nacisk położony na walke z kontaktem na strefe Jodan.
I to tylko pod okiem shihana Pierzchały. Myśle że w wiekszości klubów nie zaszły jakiekolwiek zmiany odnośnie metod nauczania, jak i technik.

Podaj swoje stawki i opłaty masz okazje bezpośrednio zweryfikowac swoja wiedze prosto u żródła czy sensei Pawła. Sory ale shihan jan wspiera sie ruskimi shihan organizując szzkolenia więc spójrz na to obiektywnie i ja uważam ,że sensei Paweł pisze prawdę ,że Was oszukuja czy nie będzie to kolejne oszukaństwo w karate........................
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
seiken100
W jakim celu? Żebyś znowu miał pożywkę do wywołania nowej awantury? Nie dość że wszyscy mają Ciebie dosyć i wielokrotnie dawano ci do zrozumienia że jesteś persona non grata, to ciągle wracasz, a razem z tobą wraca smród na forum. Szkoda słów.
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Nie wiem czemu tak to odbierasz , gdyż nie to było moim celem poprostu odpowiedziałem na polemike i ataki na sensei Pawła,- sory !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024