Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shigeru Oyama w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
211 odpowiedzi w tym temacie

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Nie siej zamentu bo to nie były zawody Oyama tylko PFK czyli wielu organizacji więc przepsiy powinny byc wspólne ale jak sie kręci to sie ma a ty nie szukaj zastępczych tematów bo teraz pisze sie tu o szmuglu w BB
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
to jest temat o S. Oyamie, a to ty szukasz tematu zastępczego w postaci swoich, pożal się Boże, prowokacji
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

Nie siej zamentu bo to nie były zawody Oyama tylko PFK czyli wielu organizacji więc przepsiy powinny byc wspólne ale jak sie kręci to sie ma a ty nie szukaj zastępczych tematów bo teraz pisze sie tu o szmuglu w BB


No to jako jeden z sędziów (z Bielska swoją drogą) proponuję żebyś albo się zamkną i skończył chrzanić w tym temacie farmazony, gdyż dotyczy on przyjazdu Shigeru Oyamy do Polski i założył nowy gdzie będzie mógł się wypłakać, jaki ten świat i karate jest niesprawiedliwe. Poza tym wypraszam sobie (zarówno ja jak i organizatorzy imprezy) aby mówiono tu o jakiś szmuglach - jest to pomówienie!
Osu!
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
ok macie rację to temat o byłem szefie organizacji Oyama ,a co do pomówien to wypraszam sobie taki tekst , gdyż nie wiem skąd sie brało zdenerowanie i krzyki trenera KK na sędziów ,a potem pucharek technika na osłodę.macie racje kończe bo i tak Wy wiecie ,że jest ok !
  • 0

budo_geforce
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała/Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce

ok macie rację to temat o byłem szefie organizacji Oyama ,a co do pomówien to wypraszam sobie taki tekst , gdyż nie wiem skąd sie brało zdenerowanie i krzyki trenera KK na sędziów ,a potem pucharek technika na osłodę.macie racje kończe bo i tak Wy wiecie ,że jest ok !


Kolego ale takie teksty zostaw sobie dla siebie. Masz problem, to rozwiążmy go na następnych zawodach na macie.

Pozdrawiam
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
seiken100
Czy możesz się powstrzymać? Czy zawsze chcesz być banowany? teorię spiskową o Oyama Karate masz opanowaną do perfekcji. Po prostu przestań pisać bzdury bo znowu zaliczysz przymusowy odpoczynek. Na razie podwójne ostrzeżenie.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Zwykle nie zgadzam się z wypowiedziami seiken 100 i tępię go jak pisze głupoty ale tym razem ... no nie wiem .
Był na zawodach OK - był ,
Widział - widział
Nie podobało mu się to wyraża swoje opinie i chyba ma do tego prawo.
Niekompetencje sędziów mógł odebrać jako kombinacje - mógł.
I tyle .
Pozdr.
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Jak się z tym gościem nie zgadzam i nie lubię tak teraz dziekuje za wspracie i nie rozumien mojego ostrzeżenia to jakas paranoja/Poprostu opisuje to co widziałem i mam prawo do swej opinie i nie można pochwalac tego co było tam złym elementem tym bardziej ,że jakoś nikt nie bierze się do komentowania tego cyrku . To były zawody PFK ,a nie oyama panie grio . Uparłeś sie na mnie ,a innie moga harcowac i pisac co chca nie wiem dzie mieszkasz ale jeżeli jesteś na wyspach to tracisz poczucie realności w tym kraju
  • 0

budo_seiken100
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLAND

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
może troche zakręciłem ale moje zdenerowanie jest tu chyba uzasadnione ,gdyz po co pisać i bronić tego czego sie nie widziało. Kolega nawet trochę ukratkiem nagrywał więc tym bardziej można na zimno oceniać finały i walki eliminacyjne.Sory za moje literówki ale to tylko nerwica szkolna.VOP jeszcze raz dzieki za słowa wsparcia w mojej obranie i demokracji słowa jak to mówi Lech Kaczyński i Aleksander Kwaśniewski
  • 0

budo_adem
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
A ja proponuję posprzątać ten temat. Chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat przyjazdu Oyamy do Polski, ale niestety bardzo trudno znaleźć post, który byłby na temat.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
ADeM przecież nie musisz czytać wszystkich postów. Czytaj tylko te wartościowe. Pozdrawiam Kwiatek
  • 0

budo_adem
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeru Oyama w Polsce
Popatrz na ilość postów w tym temacie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024