Skocz do zawartości


Zdjęcie

ASHIHARA POLSKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ASHIHARA POLSKA
Po dyskusji w jednym z tematow , kukalem na stronke Ashihara i niby wszystko poukladane ale i tak mam pytania.
A pytania mam takie :
1. Czy Ashihara dziala w Polsce legalnie ?
2. Czy klub w Darlowie jest zarejestrowany i czy maja inne kluby , federacje albo zwiazek ?
3. Czy pan D. Winiarski ma uprawnienia instruktora i kto to jest pan Winiarski / nie znam /
Bo ... jak pan Winiarski twierdzi ze jest lepszy od Shihan Dyducha i od Oyama , to nie wiem czy slusznie. Moze slusznie . Chcialbym sie dowiedziec.
Tylko bez zlosliwosci ... please !
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Z tego co wiem jest klub Ashihara w Mińsku Mazowieckim. Ale chyba należy do Polskiego Związku Sportu Budo.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Pierwszy raz słysze o takim związku ?
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
związek jest bardzo mało znany i zrzesza wiele klubów różnych sztuk walki ktore są przeważnie zbyt mało rozwinięte w Polsce aby mieć swój związek. ale organizują swoje zawody (np w ten weekend w Iławie będą mistrzostwa polski - nasz klub jest gospodarzem - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ćwiczymy głownie Taekwondo ale w budo sport jesteśmy podpięci jako Tong il moo do. do tego związku należy na pewno ashikara karate z dobrocina - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA

związek jest bardzo mało znany i zrzesza wiele klubów różnych sztuk walki ktore są przeważnie zbyt mało rozwinięte w Polsce aby mieć swój związek. ale organizują swoje zawody (np w ten weekend w Iławie będą mistrzostwa polski - nasz klub jest gospodarzem - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ćwiczymy głownie Taekwondo ale w budo sport jesteśmy podpięci jako Tong il moo do. do tego związku należy na pewno ashikara karate z dobrocina - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


To jak rzogrywacie te zwody skoro kazdy ciwczy co innego?? Wedlug jakich przepsiwo??
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Niech ktoś poda adres i telefon tego związku a najlepiej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
zasady są ujednolicone. walczymy w pełnym osprzęcie i semi contact. za każde traafienie punkt. jakoś tak ze za rączke i nóżke 1pkt za to samo z wyspoku 2 no a kopnięcie z wyskoku na główke 3 pkt. a ze stronką i telefonem to bedzie porblem.;/
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Zwiazek bez telefonu , he he he , :?: A adres jakis macie :?:
Nie chce sie czepiac , ale cos mi smierdzi z legalnoscia ashihara .
Moze ktos z Darlowa cos dopowie ...
  • 0

budo_malik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

to mi przypomnialo o niezyjacym jyz sensei burzynskim z Radomia, tez kazal biegac po sniegu dzieciom, az sobie poodmrazaly stopy, ku przerazeniu rodzicow i powiadomionej prasy, teraz to by trafil pewnie do programu "Uwaga" na TVN
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA

zasady są ujednolicone. walczymy w pełnym osprzęcie i semi contact. za każde traafienie punkt. jakoś tak ze za rączke i nóżke 1pkt za to samo z wyspoku 2 no a kopnięcie z wyskoku na główke 3 pkt. a ze stronką i telefonem to bedzie porblem.;/

Poprosze o adres, telefon i www.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA

http://www.shogundobrocin.friko.pl/images3/s6.jpg

to mi przypomnialo o niezyjacym jyz sensei burzynskim z Radomia, tez kazal biegac po sniegu dzieciom, az sobie poodmrazaly stopy, ku przerazeniu rodzicow i powiadomionej prasy, teraz to by trafil pewnie do programu "Uwaga" na TVN

Bieganie to sniegu to normalna forma treningowa nie tylko stosowana w sztukach walki.Każde zajęcia sa forma dobrowolna i nikt nikogo do nieczgo nie zmusza :!:
A sensei Burzyński to był wielki karateka pomimo ,że zeszedł z dogi budo ale takim go zapamiętam :!:
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA

Bieganie to sniegu to normalna forma treningowa nie tylko stosowana w sztukach walki.Każde zajęcia sa forma dobrowolna i nikt nikogo do nieczgo nie zmusza :!:


Tak, zwłaszcza jak się ma dzieci na treningu :? Też swego czasu mielismy podobne przypadki w okolicy...

Gizmo
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Sensei Burzynski to byl wielki karateka i dobrze to pamietamy.
Ale Karateka 1 - na pewno pamietasz ile mielismy problemow przez ten jeden egzamin.
Ale to nie jest ten temat :!: :!: :!:
Podajcie lepiej namiary na ten wasz zwiazek / chyba ze jest to zwiazek poza malzenski no to wtedy ciemna mogila bo jeszcze sie ktos dowie :) :) :)
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Związek nie ma strony internetowej, a namiary postaram się wam podać wkrótce (bo muszę wyjść) . Pozdrawiam.
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Polski Związek Sportu Budo
04-519 Warszawa, ul. Korkowa 78
tel.: 0694-851-401
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie należę do tego Związku, ale na jego zawodach startowaliśmy dwa razy. zawody są rozgrywane w formule semi-kontakt (All Style Karate). Związek jest członkiem jakiejś swiatowej federacji (ale jakiej to nie wiem, bo pewnie za wielka nie jest).

PZSB nie jest zwiazkiem Ashihara (bo taki był temat), jednak kluby tego stylu do niego należą.

pozdrawiam
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Hm................widzę tu telefon komórkowy :( chyba jakiś biedny ten związek :wink: ale dzięki za informację. Mam jeszcze prośbę kto zarejstrował ten związek :?: ,a cos mi się zdaję ,ze przynależność danego klubu do jakies organizacji wielestylowej nie jest argumentem,że jest się związkiem
:(
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Jak już wcześniej wspomniałem nie jestem członkiem tego związku. Wiem że jest zarejestrowany i nawet otrzymał jakąś dotację z MENiS na organizację MP (w ubiegłym roku - wyczytałem gdzieś w necie).
Z tego co się orientuję to PZSB zrzesza style i odłamy których jest za mało w Polsce ,żeby mogły utworzyć własny związek krajowy. Również zdziwił mnie brak strony internetowej z informacjami o działalności związku, co w dobie lotów w kosmos, internetu i telefonii cyfrowej jest cokolwiek dziwne. W wielu zakresach działalność PZSB jeszcze raczkuje jak sądzę.

Proszę mnie jednak źle nie zrozumieć - nie potępiam działalności czegoś co zrzesza środowisko i konsoliduje style. Poza tym, na pewno działają w nim wartościowi ludzie i dobrzy fachowcy.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
A kto w Polszcze nie jest fachowcem ? U nas sa sami fachowcy :)
Za co sie wema to zawsze sp...la. :lol: I dobrze nam tak . :cry:
  • 0

budo_waloo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA
Vop
Nie chodziło mi o to, że tam działają sami fachowcy. Ale napewno jacyś się znajdą (przynajmniej kilku).

Ale miało być o Ashihara, a nie o PZSB. Pozdra.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: ASHIHARA POLSKA

http://www.shogundobrocin.friko.pl/images3/s6.jpg

to mi przypomnialo o niezyjacym jyz sensei burzynskim z Radomia, tez kazal biegac po sniegu dzieciom, az sobie poodmrazaly stopy, ku przerazeniu rodzicow i powiadomionej prasy, teraz to by trafil pewnie do programu "Uwaga" na TVN

Bieganie to sniegu to normalna forma treningowa nie tylko stosowana w sztukach walki.Każde zajęcia sa forma dobrowolna i nikt nikogo do nieczgo nie zmusza :!:
A sensei Burzyński to był wielki karateka pomimo ,że zeszedł z dogi budo ale takim go zapamiętam :!:

nie żebym się czepiał ale po ch*** biegać na boso po śniegu? co to konkretnie daje oprócz odmrożeń itp? bo jak to jakaś kolejna chora metoda "utwardzania" to ciekawi mnie czy ci sensei może wpierdalają kamienie? żeby miec mocne szczęki :) może nie maja w domu ogrzewania ani wody, myja się w lodowatych górskich struieniach itp??? jeśli tak to rozumiem- są nienormalni, jeśli nie to są tylko sadystami :) sam nie wiem co gorsze- głupek czy sadysta
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024