Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bumfights - realne walki meneli w USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

A oni kazom sie zulom bic ?
Nie, daja im za to winiacze. Wierz mi ze zul polamany jest szczesliwszy z 5 litrami wina niz "zdrowy" a bez alku. Poza tym niech kazdy robi co lubi i niech kazdy oglada na co ma ochote, tak bedzie najlepiej.


Ehhh, senior Niedziel.. W zasadzie moglbym odpowiedziec to samo co Brisban. Ale jako ze to dzial "ulica", to dodam, ze czesto nasze rodzime drechy radosnie klepia przypadkowych ludzi... bo robia to co lubia. :wink:

A fakt, ze zul jest szczesliwszy z winem, ktore dostal... (Jednemu z zuli dali zamiast browca mocz do picia..) Moze i rzeczywiscie jest szczesliwszy. Ale to nie znaczy, ze te bekarty (autorzy filmu) USZCZESLIWIAJA tak naprawde zuli.. To nie jest uczciwa wymiana - zeszmaceni ludzie sa jeszcze bardziej szmaceni. To, ze zul ma picie za darmo, nie zmienia faktu, ze jest on traktowany jak zabawka ("wrzuc monete"). I takie traktowanie ludzi IMO jest godne potepienia. A wrecz ukarania :twisted:

No i jeszcze jedno - nawet gdyby przyjac Twoja koncepcje "handlu" (popisy za alk), to nalezy zauwazyc, ze czesc "bohaterow" filmu byla wyszydzana wbrew swojej woli. Mam tu na mysli przede wszystkim spiacych zuli (np. jeden dostal kamulcem w leb jak spal, o ile dobrze pamietam). Oni po prostu chcieli byc zostawieni w spokoju, a te skurwiale szczeniaki sie nimi zabawialy.
Tylko mi tu teraz nie napisz, ze to problem zuli, ze nie potrafili sie obronic...
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Nie, nie napisze. :|
Chyba nie ogladalem calgo filmiku, tylko czesc :? .
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
bumfights - nie wiem ktora czesc ogladalem z rok temu (bo jest chyba wiecej niz jedna), ale same walki zuli stanowia tam moze z 1/3 materialu - sa tez pokazane ustawiane (i nieustawiane) bojki, gdzie normalni kolesie calkiem niezle sie okladaja :) poza tym przestepstwa popelniane przez bezdomnych, no i przestepstwa popleniane przez "bum patrol", czyli kolesie udajacy cywilny patrol policji - no na to chyba juz jest paragraf? nawet w tak odrealnionym kraju jak usa?
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
bum patrol bys ok usmialem sie przy tym nieziemsko :) ale jesli chodzi o wyrywanie torebki jakiejs panience to juz bylo przegiecie totalne....tak samo jak wyrywanie zebów kolesiowy brrrrr :?
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Fajne masz poczucie humoru guzik87 :?
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
no o co ci chodzi?co oni niby tam takiego niemoralnego robili?
  • 0

budo_turki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Wrocławia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Ogladalem calego Boomfighta i przeciez tam nie tylko menele sie bija ale rozniez nastolatkowie i jednej akcji nawet typki. Zreszta film mozna ogladac jako komedie bardziej niz dokument. Hehe. Kiedys sciagnalem z kazy. Ale teraz juz niemoge tego nigdzie znalezc :X

Piona.
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

no o co ci chodzi?co oni niby tam takiego niemoralnego robili?


guzik87 - czy my na pewno ten sam film ogladalismy? :wink:
Za niemoralne uwazam szmacenie zeszmaconych ludzi i wykorzystywanie ich zdegenerowania do zabawy. O czym zreszta juz pisalem wyzej.
Ponadto niemoralne w mojej opinii jest zwyczajne wysmiewanie sie z (autentycznej) cudzej niedoli itp., co mozna zaobserwowac np. podczas fragmentu z parodia Steve'a Irwinga.

I nie moge pojac jak takie rzeczy moga smieszyc... :?
Ale moze ja jestem zwykly mieczak po prostu? :) :wink:

turki - do bijacych sie nastolatkow nic nie mam. Gdyby "Bumfights" skladal sie z samych scen dymow pomiedzy przedstawicielami "zlotej amerykanskiej mlodziezy" :wink: , zlego slowa bym nie napisal. Ba! Nawet bym sobie z przyjemnoscia popatrzyl :)
  • 0

budo_guzik87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
scourge-tak mowimy o tym samym filmie(bumfights1,bumfights2)
ja nie mowie o tym kolesiu co łapał i mazał sprejem bezdomnych ludzi tylko o tych kolesiach co jezdzili jeepem i udawali policje(bum patrol)...to uwazam bylo smieszne przynajmniej dla mnie
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Guzik87 - w takim razie nieporozumienie; ja nie widzialem fragmentu z "Bum Patrol" najwyrazniej (albo wyparlem to z pamieci :wink: ).
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
ja "filmy" nie widziałem i wcale nie żałuje...
a jak bym dorwał tamtych kolesi to bym ich zajebał!!! :evil:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Debilizm robią sobie z ludzi zabawki , z którymi można wszystko zrobić.
:evil:

ps. szkoda ,że sami nie wzieli udziału w swoim filmie :evil:
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Jedyna nadzieja w tym , ze trafia w koncu na jakiegos menela, ktory potraktuje ich swoja...strzykawka . Wtedy bym sie smial.....
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
taa wtedy wszystko było by fajnie tyle że prawdopodobnie menel został by oskarzony o "próbe zabójstwa jakiegos pierdolonego głupka"... :wink:
  • 0

budo_shimazu
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

taa wtedy wszystko było by fajnie tyle że prawdopodobnie menel został by oskarzony o "próbe zabójstwa jakiegos pierdolonego głupka"... :wink:


Ale miałby za to dach nad głową przez kilka lat. Niektórzy menele w zimie specjalnie popełniają drobne wykroczenie żeby wylądować w pierdlu i mieć jedzenie i ciepły kąt. A z tymi młodymi leszczykami bym chętnie sam "pogadał".
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

A z tymi młodymi leszczykami bym chętnie sam "pogadał".

no nie? lecimy do stanów ekhmn jak to powiedziałes "pogadać" z tymi kolesiami... :D
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Wqrwiaja mnie ludzie, ktorzy pokazuja swoja wyzszosc nad slabszymi od siebie i nadzwyczaj sie nia chłapią. Co do BumFights, to walki mi sie podobaja. Niektore sa naprawde prze zabawne, niepozbawione finezji i polotu Dołączona grafika.

! p O z D r A w I a M !
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

no o co ci chodzi?co oni niby tam takiego niemoralnego robili?


guzik87 - czy my na pewno ten sam film ogladalismy? :wink:
Za niemoralne uwazam szmacenie zeszmaconych ludzi i wykorzystywanie ich zdegenerowania do zabawy. O czym zreszta juz pisalem wyzej.
Ponadto niemoralne w mojej opinii jest zwyczajne wysmiewanie sie z (autentycznej) cudzej niedoli itp., co mozna zaobserwowac np. podczas fragmentu z parodia Steve'a Irwinga.
I nie moge pojac jak takie rzeczy moga smieszyc... :?
Ale moze ja jestem zwykly mieczak po prostu? :) :wink:


czytaj uważniej co guzik napisał go śmieszył bum patrol czyli udawanie patrolu policji z tego co pamiętam to najgorsze co ten patrol zrobił było ściągnięcie kolesiowi spodni nikogo nie pobito itp
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
ups widze że niepotrzebnie bronie guzika bo sprawa już wyjaśniona

No i jeszcze jedno - nawet gdyby przyjac Twoja koncepcje "handlu" (popisy za alk), to nalezy zauwazyc, ze czesc "bohaterow" filmu byla wyszydzana wbrew swojej woli. Mam tu na mysli przede wszystkim spiacych zuli (np. jeden dostal kamulcem w leb jak spal, o ile dobrze pamietam). Oni po prostu chcieli byc zostawieni w spokoju, a te skurwiale szczeniaki sie nimi zabawialy.
Tylko mi tu teraz nie napisz, ze to problem zuli, ze nie potrafili sie obronic...


wydaje mi się że ci żule których wiązał koleś udający "łowce krokodyli" udawali że nie wiedzą o co chodzi
"reżyserzt" zapłacili im żeby dali się związać i trochę poturbować
tak myśle bo napadnięci sie nie bronili zbyt mocno nie krzyczeli o pomoc itp
co do okradania samochodów i wyrwania torebki to nie chce mi się wierzyć że goście którzy popełniali te przestępstwa byli by tak głupi żeby pozwolić nagrać to na wideo to przecież dowód w sądzie
okradziona kobieta mogła być wynajęta tak samo jak samochody
w żadnym nie włączył się alarm po zbiciu szyby poza tym jaki złodziej włamuje się do 10 samochodów po kolei w tym samym miejscu

ale jeśli to wszystko nie było udawane to powinna zająć się tym policja i po sprawie

co do poniżania bezdomnych to myśle że są oni już przyzwyczajeni do tego jak traktują ich "cywilizowani ludzie" nie zauważyłem żeby jakoś bardzo przeżywali to co robili w filmie pewnie gorszych żeczy już doświadczyli

ktoś napisał że akcje z bezdomnymi są złe a lejących się ludzi mógł by oglądać z przyjemnością
moim zdaniem takie walki a szczegulnie reakcje obserwatorów zachęcających do walki (także dziewczyny) nie świadczy najlepiej o tych ludziach jakoś nie widziałem żeby ktoś rozdzielał walczących

bumfights wywołało chyba największe oburzenie u starych skostniałych dziadów którzy mają prace rodzine dość dobrze zarabiają i wydaje im się że świat jest dobry a wszystkim żyje się szczęśliwie a jeśli tak nie jest to nie chcą o tym wiedzieć
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
[quote]ups widze że niepotrzebnie bronie guzika bo sprawa już wyjaśniona [/quote]
True.

[quote]co do poniżania bezdomnych to myśle że są oni już przyzwyczajeni do tego jak traktują ich "cywilizowani ludzie" nie zauważyłem żeby jakoś bardzo przeżywali to co robili w filmie pewnie gorszych żeczy już doświadczyli [/quote]

Nie no wymiekam. To ze sa przyzwyczajeni to usprawiedliwia ich ponizanie?? :? Jak ktos czesto wpierdol dostaje to tez uwazasz ze jeszcze jeden mu nie zaszkodzi i mozna go pizdnac?

A czy to bylo udawane, czy nie... Tobie wydaje sie ze tak, mi ze nie.
Mialem wrazenie, ze ci bezdomni nie opierali sie, bo byli zaskoczeni i w gruncie rzeczy przestraszeni - przeciez tych gnojkow bylo kilku.

[quote]ktoś napisał że akcje z bezdomnymi są złe a lejących się ludzi mógł by oglądać z przyjemnością
moim zdaniem takie walki a szczegulnie reakcje obserwatorów zachęcających do walki (także dziewczyny) nie świadczy najlepiej o tych ludziach jakoś nie widziałem żeby ktoś rozdzielał walczących [/quote]

To ja napisalem, i podtrzymuje to - tak dlugo jesli to zblazowane amerykanskie nastolatki leja sie miedzy soba z nudow (a nie placa "szmaciarzom" i alkoholikom za ponizanie sie).

[quote]bumfights wywołało chyba największe oburzenie u starych skostniałych dziadów którzy mają prace rodzine dość dobrze zarabiają i wydaje im się że świat jest dobry a wszystkim żyje się szczęśliwie a jeśli tak nie jest to nie chcą o tym wiedzieć[/quote]

Uuuu... powialo mrocznym chlodem mlodego cynika, ktorego wychowala ulica i ktory "wie jak to jest" :wink:
Wyobraz sobie scorpio, ze nie jestem starym skostnialym dziadem (23) i nie mam jakichs wiekszych zludzen co do rozowosci swiata... ale nie przeszkodzilo mi to sie oburzyc (delikatnie mowiac) na tych degeneratow, czyli "rezyserow" Bumfights. Zreszta spojrz na forum - nie jestem ich jedynym przeciwnikiem.[/quote]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024