Skocz do zawartości


Zdjęcie

JAK TO CZARNY PAS????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

JAK TO CZARNY PAS????

Hmm, po 4 latach przy intensywnej pracy mozna czarny pas skrobnac w karate...


Wiesz ja kiedyś lałem się z kolesiem co to x lat trenował taekwondo i czarny pas miał. Skoczył do mnie w szkole to mówie chodz po lekcjach przy piaskownicy to załątwimy :) :)

No i kolo dostał bęcki jak ta lala. Zwykły szczekacz to był. Był może na 5 treningach w sekcji a czarny pas kupił sobie w markecie!!!! :evil:

Ja w chuj czasu ćwiczyłem karate i nawet nie zbliżyłem się do poziomu czarnego pasa!!!! Wszystkie style, gdzie dzieciarnia po 3 latach treningów dostaje czarny pas to dla mnie gówno i tyle!!!

U mnie w sekcji to egzamin na czarny pas wyglądał tak, że musiałeś wykonać tylko jedną techniką ....ale za to perfekcyjnie. Idealna dynamika i motoryka ruchu, taiming, koncentarcja i inne ciężkie słowa.
No i nie wmówicie mi, że gnojki po 10 lat mający coś takiego potrafią!!! Choćby byli szkoleni od plemnika to i tak ch%$@j z tego!!!!!!!

Poniosło mnie, przepraszam. :wink:

POZDRO&RESPEKT
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

U mnie w sekcji to egzamin na czarny pas wyglądał tak, że musiałeś wykonać tylko jedną techniką ....ale za to perfekcyjnie. Idealna dynamika i motoryka ruchu, taiming, koncentarcja i inne ciężkie słowa.

POZDRO&RESPEKT


8O 8O
I co, zdal ktos kiedys taki egzamin??

Pozdrawiam
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

szkoleni od plemnika [/u]to i tak ch%$@j z tego!!!!!!!

POZDRO&RESPEKT


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
oczywiście, że ludzie zdawali. Kiedyś na specjalne zaproszenie na egzaminy na czarny pas aż z Okinawy przyleciał mistrz Nishijama.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
co do tego pasa w 4 lata to o ile sie orientuje - przykajmniej w kyokushin - jest tak, ze pomiedzy 1 kyu a 1 dan musi byc 12 miesiecy treningu, pomiedzy 2 kyu a pierwszym tez cos kolo tego ... tak wiec imho 1 dan po 4 latach to zart ;)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
ten dzial to ulica a nie karate.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
No na reszcie jakiś głos rozsądku!!! :) :) Brawo Vince!!!

Wiem, że ten dział to ulica Yak. Mam pełną świadomość tego faktu.

Chcę tylko poruszyć taką kwestie. Bzdurne programy w telewizji i reklamy w gazetach agitują młodych do wstępowania w szeregi klubów sztuk walki. Hasła w stylu "trzy miesięczny kurs samoobrony zapewni ci pełne bezpieczeństwo na ulicy" zwabiają naiwniaków i wielu psychopatów, którzy po takim kursie chcą się sprawdzić na ulicy. I dostają bencki.
Taka sama sytuacja z osobami ćwczącymi w klubach o zaniżonych kryteriach czyli tzw. komercyjnych klubach nastawionych na zyski a nie na wartości, jakie płyną z SW.

A potem trafiasz na takiego frajera w dzikotece, zaczepia cie i startuje z łapami z okrzykiem na ustach "mam czarny pas!!!" . Toż to takiemu lanie należy się z urzędu!!!

Pozdro&respekt
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
generalnie wydaje mi sie ze jak ktos juz dochodzi do stopnia mistrzowskiego obojetnie w jakiej SW to nie rzuca sie na nikogo, tym bardziej nie z okrzykiem "mam czarny pas" :-)
  • 0

budo_ab1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

generalnie wydaje mi sie ze jak ktos juz dochodzi do stopnia mistrzowskiego obojetnie w jakiej SW to nie rzuca sie na nikogo, tym bardziej nie z okrzykiem "mam czarny pas"

Racja.Wtedy powinien krzyknąć,"mam czarny pas i nie zawaham sie go użyć" :wink: Tak sobie myślę, że te pasy to czasem są bez sensu.Nie trenuje się dla kawałka szmaty tylko dla umiejętności.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
A jak kolo do was skacze i drze ryja że ma czarny pas to was to wzrusza?? Qrwa a ja mam różowe klapki i się nie chwale!!!! :evil:

Życie to nie film - siła złego na jednego a on i tak uciekł!!
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

A jak kolo do was skacze i drze ryja że ma czarny pas to was to wzrusza??


o tak :) miałbym potem głupawke do końca tygodnia :D
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
Zekiet, a mnie wzrusza :) Bo może być to skórzane, z ciężką sprzączką ,nabijane jakimiś cekinami... jak przyjebie, to może być niewesoło :)

A propos ,czyżbyś trenował karate tradycyjne? Bo kumpel, trenujący to od trzech lat, tzn od drugiego roku studiów, teraz jest na piątym, będzie teraz zdawał na brązowy pas. A skoro brązowy po trzech...to czemu nie czarny po czterech..nooo, góra pięciu :)

PS. Ja nie twierdzę, że to jest normalne :twisted:
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

Wiesz ja kiedyś lałem się z kolesiem co to x lat trenował taekwondo i czarny pas miał. Skoczył do mnie w szkole to mówie chodz po lekcjach przy piaskownicy to załątwimy :) :)


Hmm i ty trenujesz kupe czasu i se na solowke wychodisz?

Ja w chuj czasu ćwiczyłem karate i nawet nie zbliżyłem się do poziomu czarnego pasa!!!! Wszystkie style, gdzie dzieciarnia po 3 latach treningów dostaje czarny pas to dla mnie gówno i tyle!!!


Zgadzam sie, ale moment bo czegos nie rozumiem. Moim zdaniem 4 lata to sporo czasu aby cos dobrze opanowac. Oczywiscie mowa tu o instansywnej pracy, treningu dzien w dzien itp.

Poniosło mnie, przepraszam. :wink:

Yyyy, a za co Ty masz przepraszac? Madrze gadasz i tyle, ale moim zdaniem 4 lata to nie cud by miec czarny pas i to zasluzony czarny pas.

Pozdrawiam :>
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

Zgadzam sie, ale moment bo czegos nie rozumiem. Moim zdaniem 4 lata to sporo czasu aby cos dobrze opanowac. Oczywiscie mowa tu o instansywnej pracy, treningu dzien w dzien itp.

Pewnie. Jesli mowimy o poziomie tsunami, lub WTFu to 4 lata to 2'gi dan jest.
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

Pewnie. Jesli mowimy o poziomie tsunami, lub WTFu to 4 lata to 2'gi dan jest.


Ej! Ej! Ej, nie galopój za bardzo z tym wtf'em. Faktem jest, że jeżeli egzaminy w tkd wtf zaczynają się od 8 cupa, to normalne, że licząc na początku 2 egzaminy na rok, to można rok szybciej zdać egzamin. na 1 dan.
Na szczęście u mnie w klubie szanuje się czarny pasek i większość osób, które trenują i po 7-8 lat uważają, że jeszcze nie zasłużyły na dana. (a roz*ebaliby niejednego "czarnusia" 8) )
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

Pewnie. Jesli mowimy o poziomie tsunami, lub WTFu to 4 lata to 2'gi dan jest.


Może w Korei, bo w Polsce to nierealne.

Gizmo
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
Ale ze mnie zawias. Na poczatku czytam i mysle tsunami w koreii :?:
A tu o WTF chodzi :) .
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
Ale wy nie bardzo kminicie o co mi biega (sory za styl wysławiania się ale po nocce do domu zjechałem i już na forum :) )!!

Chodzi mi konkretnie o to, że wiele klubów szasta tymi czarnymi pasami na lewo i prawo a potem gnojki cwaniakują na ulicy!!

Imho - ja przepraszam ale jak ktoś się prosi to mnie długo namawiać nie trzeba. Zwłaszcza tekst "mam czarny pas i ci zaraz najebie.." działa na mnie jak płachta na byka!!! :twisted:

No to chodz ziomuś i mi najeb!! Masz w końcu czarny pas więc to nie bedzie tródne,co??

Gorzej jak on ma czarny pas w bierkach i z partyzanta dzgnie mnie łopatką w nereczkę!! OJ!! Tragedia!! :)

POZDRO&RESPEKT
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????
A i opowiem wam jedno co mnie rozwaliło kiedyś w klubie.

Dwóch kolesi wyszło na solówe przed bar i jeden najwyraźniej chciał zagadać drugiego na śmierć. Wyzywał go i groził.
Ijuż JUż miało do jść do walki ale krzykacz nagle walnął hasło stulecia. Cytuje:

No chodz frajerze, rozjade cie na miazge!!! Mam czarny pas w KICK-BOXINGU!!!!!!!!!!!

MNIE SIĘ WYDAJE, CZY COŚ TU NIE GRA??:):):):):):):)

Połowa gapiów ryknęła śmiechem i było po walce - zawodnik krzykacz został zdyskwalifikowany!!
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: JAK TO CZARNY PAS????

MNIE SIĘ WYDAJE, CZY COŚ TU NIE GRA??:):):):):):):)


No cóż... wydaje ci się ;) W kicku jak najbardzie są stopnie, w tym czarne pasy...

Gizmo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024