Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bumfights - realne walki meneli w USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Bumfights - realne walki meneli w USA

Wszelkie zasady poprawności politycznej, a także przepisy prawa łamią autorzy amerykańskiego show „Bumfights” (Walki meneli). Tego programu nie chciała jak dotąd pokazać żadna duża stacja telewizyjna. Jednak kaseta wideo „Bumfights” sprzedaje się (również przez internet) w rekordowym tempie. Na filmie widać bezdomnych (nieraz kalekich, bezzębnych, pijanych) ,jak brutalnie walczą ze sobą – pięściami, wyszczerbionymi butelkami, tępą siekierą.

„Filmowcy” (kilku młodych ludzi w wieku 19–25 lat) stanęli w USA przed sądem, oskarżeni o podburzanie do niebezpiecznych czynów. Tłumaczyli, że chcieli pokazać autentyczne życie bezdomnych, bo to fascynujący temat. Walki należą do kultury bezdomnych, pomagają im wyładować gniew. No i tyle w nich sytuacyjnego humoru… Sąd uznał hobby młodych filmowców za odrażające i moralnie naganne, ale nie znalazł dość dowodów na to, że menelom płacono z góry, aby masakrowali się nawzajem.


  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Oczywiście te rarytasy są dostępne w Kaazie, Emule i dcc.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Bo menel przepil nagrode za pojedynek ( flaszke nietrudno wypic :wink: )

Walki sa zajebiste. Lepsze od k1, ale juz od pride nie :P
  • 0

budo_wyrok
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Widzialem to...
strasznie dużo kopią :D
tak jakby każdy na jakieś Taekwondo chodził :D
ale generalnie chłopaki mają STYL, którego brakuje wielu współczesnym zawodnikom :wink:
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Gówno jakich mało... jak jeszcze sprzedawałem płytki, to dostałem taki jeden "Bumfights", obejrzałem, i... wywaliłem do kosza. Płakać się chce że są ludzie których to podnieca (a są niestety). No i ten sposób zmontowania materiału - najpierw jeden menel bełkocze coś do kamery, potem dwie laski pokazują cycki, potem dwóch gości się nawala, znów menele, cycki, nawalanka itp itd.
Już wolę czytać Super Express ze zdjęciami Reni Pegeer.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Kto co lubi. Mnie kurwiki w oczach nie jaraja.
Walki zulow sa spox, zeby sobie obejrzec, cycuszki tez nawet.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
a masz te walki gdzies nagrane, bo ja tego nie widziałem a z ciekawości bym zobaczył. Może bardziej realne od tych turniejów telewizyjnych, czy co że ludzie tak to oglądaja, bo już gdzies od kogoś cos słyszałem ze niezłe te bumfights :?
  • 0

budo_clark
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Nie wiem, czy mówimy o tym samym, ale mam u siebie na twardzielu podobny filmi. Nazywa Bum Fights -Banned in the USA. Menele, raczej to tam się nie biją , ale robią z siebie pośmiewisko. Żenujący spektakl,a nie wspomnę o autorach tego filmu , gdzie polują na bezdomnych, wiążą ręce i nogi, buzię zalepiaja taśmą, po to ,aby zmierzyć czy jest to dorodny okaz.
I to mają byc walki meneli? Urywki walk są, ale przypominają mi one żywcem wzietę z inngo filmku, a mianowicie Worlds Wildest Street Fights czy Ghetto Brawls. I na koniec chciałbym dodać, że nie dziwię się ,że sąd chce im sie dobrać do d..., a możę prawnicy i główni aktorzy poczuli kasę, bo podobno film niezłą kasę zarobił.
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Witam forumowiczow.

Widzialem ten "Bumfights". Jesli komus sie podoba, to polecam mu wykupic pare godzinek w salonie Sado-Maso... Ponizania ludzi bedzie mial pod dostatkiem, i to na zywo.
Ten film to po prostu nabijanie sie z bezdomnych przez kilku przedstawicieli "zlotej amerykanskiej mlodziezy". To, ze mozna miec w sobie poklady agresji (np. wyniesione z domu rodzinnego, w ktorym istnieja patologie) i wyladowywac je na ulicy - to wiemy wszyscy. Ale ze mozna byc tak zblazowanym, znudzonym mlodym skurwielem-sadysta... Ja bylem w szoku. Nie z powodu konkretnych scen, ale dlatego, ze te gnojki robily te klipy Z NUDOW. Z nudow traktowali meneli jak przedmioty, jak pieprzone zabawki.

(Chetnie bym dorwal w swoje rece tych drani :evil: )

Yhhh. Smutne, ze za takie rzeczy ludzie placa kase...
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
No rzeczywiście ściągnąłem pełnometrażowy "Bumfights" i w sumie rozczarowany jestem... jakoś walki w K1 wywołują u mnie większe emocje (nie mówiąc już o Pride), i te przerywniki w stylu Jackass-a :? :? jakoś nakręcone bez ładu i składu... niektóre walki h**o sfilmowane... nastawione raczej by zaszokować denne amerykańskie społeczeństwo i w ten sposób na tym zarobić...
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
albo scena jak żul sie rozpędza i wali głową w ściane :?
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

Witam forumowiczow.

Widzialem ten "Bumfights". Jesli komus sie podoba, to polecam mu wykupic pare godzinek w salonie Sado-Maso... Ponizania ludzi bedzie mial pod dostatkiem, i to na zywo.
Ten film to po prostu nabijanie sie z bezdomnych przez kilku przedstawicieli "zlotej amerykanskiej mlodziezy". To, ze mozna miec w sobie poklady agresji (np. wyniesione z domu rodzinnego, w ktorym istnieja patologie) i wyladowywac je na ulicy - to wiemy wszyscy. Ale ze mozna byc tak zblazowanym, znudzonym mlodym skurwielem-sadysta... Ja bylem w szoku. Nie z powodu konkretnych scen, ale dlatego, ze te gnojki robily te klipy Z NUDOW. Z nudow traktowali meneli jak przedmioty, jak pieprzone zabawki.

(Chetnie bym dorwal w swoje rece tych drani :evil: )

Yhhh. Smutne, ze za takie rzeczy ludzie placa kase...


"Zlota amerykanska mlodziez" jak ja nazwales nie ma po prostu co robic.
Jedni strzelaja do siebie nawzajem w szkolach inni wola ogladac K1 w wykonaniu meneli.
Z dwojga zlego... Sam sobie odpowiedz.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Jesli kogos interesuja filmy tego rodzaju to polecam "Fighting mad" . Najlepiej szukac tego na kazie . Plik wazy ok. 331 mb .
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

Jedni strzelaja do siebie nawzajem w szkolach inni wola ogladac K1 w wykonaniu meneli.
Z dwojga zlego... Sam sobie odpowiedz.


Wolalbym zeby K1 sobie sami z soba urzadzali, a nie gnoili i tak juz zgnojonych ludzi. A jak chca to dla mnie moga nawet na "ustawki" strzelaninowe sie umawiac, wali mnie to dopoki strzelaja do siebie a nie do tzw. niewinnych osob.
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

, wali mnie to dopoki strzelaja do siebie a nie do tzw. niewinnych osob.


Przeciez oni strzelali tez do swoich nauczycieli i kolegow w szkolach 8O
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

Przeciez oni strzelali tez do swoich nauczycieli i kolegow w szkolach



Do nauczycieli i kolegow, czyli do tzw. niewinnych osob... No przeciez napisalem ze do takich strzelac nie maja. A miedzy soba, we wlasnym gronie... niech sie ustawiaja :twisted:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
A oni kazom sie zulom bic ?
Nie, daja im za to winiacze. Wierz mi ze zul polamany jest szczesliwszy z 5 litrami wina niz "zdrowy" a bez alku. Poza tym niech kazdy robi co lubi i niech kazdy oglada na co ma ochote, tak bedzie najlepiej.
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Ech niech kazdy robi to co lubi i niech kazdy oglada co chce. Pieknie brzmi, ale to jest nawolywanie do anarchii i jednym slowem mowiac brak wyobrazni. Bo w koncu jedna strone zacznie wchodzic albo zmuszac do tego co ona lubi druga i tylko dlatego, ze to lubi. Te walki to idiotyzm robienie z ludzi kukiel i zeszmacenie ich doszczetne, odarcie z resztek godnosci dla uciechy paru debili i kupy im podobnych na calym swiecie.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Terz ro oglądałem i uważam ze to totalny badziew. Pomijając jusz karygodne walki (jakies machanie przeszczepami) to zmuszanie ludzi do różnych takich rzeczy jesat karygodne (z tego co pamiętam to niena wszystkie te rzeczy ci bezdomni sie zgadzali, ale film ogladałem jusz jakis czas temu).

Jeden wielki badziew, a autorów to powinni zamknąc.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Przejrzałem i żałuje syf i korozja nawet się nie uśmiechnąłem jeśli to miało być zabawne echhh szkoda słów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024