Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bumfights - realne walki meneli w USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

co do poniżania bezdomnych to myśle że są oni już przyzwyczajeni do tego jak traktują ich "cywilizowani ludzie" nie zauważyłem żeby jakoś bardzo przeżywali to co robili w filmie pewnie gorszych żeczy już doświadczyli


Nie no wymiekam. To ze sa przyzwyczajeni to usprawiedliwia ich ponizanie?? :? Jak ktos czesto wpierdol dostaje to tez uwazasz ze jeszcze jeden mu nie zaszkodzi i mozna go pizdnac?


nie chodzi mi o to że poniżanie bezdomnych jest ok ale o to że są cały czas źle traktowani przez innych i przywykli do tego dlatego zgadzają się na to co w bumfight im robiono
gdyby ludzie szanowali bezdomnych oni nie pozwalali by sie tak poniżać





ktoś napisał że akcje z bezdomnymi są złe a lejących się ludzi mógł by oglądać z przyjemnością
moim zdaniem takie walki a szczegulnie reakcje obserwatorów zachęcających do walki (także dziewczyny) nie świadczy najlepiej o tych ludziach jakoś nie widziałem żeby ktoś rozdzielał walczących


To ja napisalem, i podtrzymuje to - tak dlugo jesli to zblazowane amerykanskie nastolatki leja sie miedzy soba z nudow (a nie placa "szmaciarzom" i alkoholikom za ponizanie sie).


a skąd wiesz że we wszystkich walkach brali udział "zblazowani amerykańscy nastolatkowie" i skąd wiesz że z własnej woli
zwykle ktoś wywołuje bujke 2 osoba albo da się obrazić kopnąć itp. albo się broni ja się kilka razy biłem a nigdy nie rozpoczynałem walki
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

nie chodzi mi o to że poniżanie bezdomnych jest ok ale o to że są cały czas źle traktowani przez innych i przywykli do tego dlatego zgadzają się na to co w bumfight im robiono
gdyby ludzie szanowali bezdomnych oni nie pozwalali by sie tak poniżać


Sa zle traktowani. Prawda. Przywykli mniej lub bardziej. Byc moze. Stawiaja raczej bierny opor (np. ci w parodii "Lowcy Krokodyli"). Moze nie "przezywaja tego tak bardzo", cytujac Ciebie. OK. Ja po prostu mysle, ze "Bumfights" to niedobra rzecz, bo autentyczne ponizanie ludzi sluzy tutaj za rozrywke. A fakt, ze oni sa juz "i tak" na dnie, ze sa przyzwyczajeni, ze sie zgadzaja itd., nic tu moim zdaniem nie zmienia. To, ze stawia sie ich przed wyborem "zeszmac sie przed kamera dla naszej radochy a damy ci na wino" (a oni oczywiscie sie zgadzaja) odziera ich z resztek godnosci (o ile jeszcze jakas maja). No bo co taki zulik sobie mysli? "Chuj tam, i tak juz jestem na dnie. Poblaznuje troche, to sie najebie za darmo..." No i wlasnie takie "pomaganie" bezdomnym w pozbyciu sie resztek godnosci jest moim zdaniem karygodne. Ufff... Mam nadzieje ze jasno sie wyrazilem :wink:


a skąd wiesz że we wszystkich walkach brali udział "zblazowani amerykańscy nastolatkowie" i skąd wiesz że z własnej woli
zwykle ktoś wywołuje bujke 2 osoba albo da się obrazić kopnąć itp. albo się broni ja się kilka razy biłem a nigdy nie rozpoczynałem walki


Hej, teraz to sie czepiasz. Doceniam Twoja zajadlosc :wink: , ale przeciez wystarczy spojrzec na te "pojedynki". Kolesie stoja naprzeciw siebie i na sygnal ruszaja do boju, ku uciesze gawiedzi :-) No a ich koledzy to filmuja. No i git, potem ida na piwo i sa zadowoleni :) Jak ktos lubi to nie widze przeszkod. Nie sadze, zeby jeden nastolatek jakos specjalnie przymuszal drugiego.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

Sa zle traktowani. Prawda. Przywykli mniej lub bardziej. Byc moze. Stawiaja raczej bierny opor (np. ci w parodii "Lowcy Krokodyli"). Moze nie "przezywaja tego tak bardzo", cytujac Ciebie. OK. Ja po prostu mysle, ze "Bumfights" to niedobra rzecz, bo autentyczne ponizanie ludzi sluzy tutaj za rozrywke. A fakt, ze oni sa juz "i tak" na dnie, ze sa przyzwyczajeni, ze sie zgadzaja itd., nic tu moim zdaniem nie zmienia. To, ze stawia sie ich przed wyborem "zeszmac sie przed kamera dla naszej radochy a damy ci na wino" (a oni oczywiscie sie zgadzaja) odziera ich z resztek godnosci (o ile jeszcze jakas maja). No bo co taki zulik sobie mysli? "Chuj tam, i tak juz jestem na dnie. Poblaznuje troche, to sie najebie za darmo..." No i wlasnie takie "pomaganie" bezdomnym w pozbyciu sie resztek godnosci jest moim zdaniem karygodne. Ufff... Mam nadzieje ze jasno sie wyrazilem :wink:

może niejasno się wyraziłem ale chodziło mi o wyjaśnienie faktu dlaczego bezdomni sie na to zgadzają nie napisałem chyba że to co się z nimi robi jest dobre

Hej, teraz to sie czepiasz. Doceniam Twoja zajadlosc :wink: , ale przeciez wystarczy spojrzec na te "pojedynki". Kolesie stoja naprzeciw siebie i na sygnal ruszaja do boju, ku uciesze gawiedzi :-) No a ich koledzy to filmuja. No i git, potem ida na piwo i sa zadowoleni :) Jak ktos lubi to nie widze przeszkod. Nie sadze, zeby jeden nastolatek jakos specjalnie przymuszal drugiego.


wszystkie pojedynki tak wyglądają ? ja widziałem dużo walk sfilmowanych nie od początku więc nie da się ustalić jaka jest ich przyczyna
myśle że w ameryce powody do bujek są takie same jak w polsce czyli w większości ktoś kogoś prowokuje a czasami zdarza się że walka jest urządzana dla zabawy
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

wszystkie pojedynki tak wyglądają ? ja widziałem dużo walk sfilmowanych nie od początku więc nie da się ustalić jaka jest ich przyczyna
myśle że w ameryce powody do bujek są takie same jak w polsce czyli w większości ktoś kogoś prowokuje a czasami zdarza się że walka jest urządzana dla zabawy


No i git scorpio, wyglada na to ze mamy pat.
Milego dnia :wink:
  • 0

budo_sitto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
akcje na parkingach! ==> :D
Bling Bling! ==> :D
podpalanie wlosoof, sikanie do butelki i dawanie zulowi do wypicia, dawanie kaski zulowi za rozpier** sobie glowy o mur ==> wstawki conajmniej niepotrzebne! widac ze takie niesmaczne akcje naprawde kreca te dzieciaki z bogadych domow! dla mnie to zwykle frajerstwo!
  • 0

budo_zmacek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
Ja ogladalem 2 czesci Bumfight`s i myslalem, ze po tym nic mnie juz nie zaskoczy poki nie obejzalem kasety zrobionej przez naziola ze Szwecji (bodajze Jasa) p.t. Street Swepers & Victims. Jesli ktos ja dostanie w swoje rece nie ogladajcie jej!!Ja swoje latka mam i mi strasznie zryla kaseta beret.Sceny walki tlumu z policja pomieszane z egzekucjami typu powieszenie, rozstrzelanie, rozrywanie rak jeepem, samobojsta strzaly w leb oraz skoki z wierzowcow do zabojst nozem, bronia palna, spuszczenie kilku dzikow na chlopa ktory jest przez nie jedzony do obcinania glowy nozem lub odrabywania siekara w jakims sadzie i subtelne odcinanie palcow sekatorem. W filmie pokazane sa tez ofiay wojen typu swiezo poobrywane rece, nogi.Sa tez wstawki kolesi z COMBAT 18 ktorzy pokazuja swoj arsenal broni.Zapomnialbym o wypadkach samochodowych...moze lepiej nie pamietac.Podczas calego filmu leci naziolowska nuta. Tez sam koles zmontowal juz calkiem ciekawsza kasete jesli mozna uznac ja za ciekawa pt Hooligans. Sa tam najwieksze afery meczowe w calej europie do 1995 (wlacznie z meczem slaska gdzie ow kibicie pogonili policje ze stadionu) duzo zgonow i totalnego rozp...np kilka tysiecy ludzi wbiega na murawe tluczac sie nawzajem.To tyle jesli chodzi o odjechane filmy.Zaluje tylko, ze tacy ludzie istnieja jak tez naziol ktory zrobil ten syf.
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA

widac ze takie niesmaczne akcje naprawde kreca te dzieciaki z bogadych domow! dla mnie to zwykle frajerstwo!

co się tak tych bogatych dzieciaków uczepiliście biednych to nie kręci ?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bumfights - realne walki meneli w USA
dokladnie. przedzej takimi akcjami sie jaraja biedni ulicznicy niz dobrze wychowana, kulturalna mlodziez :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024