Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tramwaje i komórki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Tramwaje i komórki
Sytuacja miała miejsce 15 minut temu... wracam ze szkoły, w tramwaju spotkałem kumpla więc cały czas gadaliśmy, ja dodatkowo siedziałem... tak gdzieś w połowie drogi (na zamłyniu, kto mieszka w Bytomiu ten wie) , patrze a tu starszy mężczyzna (na oko 45 lat) trzyma jakiegoś łepka za kurtke a tamten się próbuje wyrwać...całość trwała jakieś 2 s. tyle by przebiec 5m w tramwaju... gdy tamten się wydarł okazuje się że oczywiście temu starszemu komórkę zwinął... za złodziejem pobiegły z trzy osoby i dalej nie wiem jak się potoczyło... nie chodzi mi o to że nikt nie zaaregował (sam bym coś zrobił ale siedziałem a przede mną stał kumpel z którym ciągle gadałem więc zobaczyłem tylko jak tamten wybiega i chwile przed, a poza tym za złodziejem wybiegły z trzy osoby)... chodzi mi o szybkość reakcji... czy za którymś razem się zauważa taką sytuację czy poprostru jak ktoś nie jest zagadny to jest w stanie coś zrobić.. czy Wy też mieliście sytuację gdy "coś" zrobilibyście ale nie zdążyliście zaaregować??
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki
Jak kiedys mialem :)
1)
Heheh akurat bylem w pracy [ taka dorywcza rozdawanie darmowych gazet w lato ]
Stalem w miejscu w ktorym mialem stac i rozdawalem te gazety i kolomnie przebieg jakis koles [ jak dobze widzialem to mial chyba jakos torebke w reku ale to zobaczylem dopiero jak mnie minol ]
Kolesi to byl taki szczyl mniej wiecej w moim wieku moze z 16 latek mial i w momenicie kiedy mnie minol zobaczylem ze jedzie jakis samochod za nim [ po chodzniku :) ] w samochodzie siedzialo chyba z 3 kolesie [ to sie dzialo szybko ale nie wygladali zaciekawie ] Miejscie tego zdazenie mialo oprucz chodznika taki jakby duzy placyk [ kolo takiego budynku ] a wiec kolesie w samochodzi mogli dobze manewrowac fura. Dalej zabardzo nie wiem co sie stalo bo akurat stalem i dawalem babce gazete i mialem taki wozek a wiec nie moglem zabardzo odchodzic od niego a co dopiero odbiegac na jakis dlugi odcinek w pogoni za kolesiem :) [ wiem tylko ze koles pobiegl za budynek i tamci za nim ] , nie pobieglem za tym kolesiem bo mialem ten wozek ze soba i te gazety i zapozno sie zorietowalem bo luknelem kolesia jak mnie mijal ale jak bym go luknal wczesniej to by na bank kose dostal i by sie skonczyla zlodziejka :wink:
A kolo wygladal tak jak ja i szkoda ze mialem ten wozek i gazetki bo wmiare szybko biegam i jak byl troche sie sprezyl to bym go dorwal i kose zalozyl a wiec pewnie nie bylo by zadej walki heheh a jakas babcia odzyskala by torebke [ nie wiem zabardzo czy bym tak zrobil ale moze ... :) ]
Ale jestem pewnien ze ci kolesie go dorwali hehhe fure mieli fajna [ nie pamietam zabardzo ale ladnie spidowali ] a koles byl juz zmeczony :) [ wogule bylo goraco a on biegl ze nie powiem jak :) ]
Ciekawe czy to byly psy czy jacys zwykli obywatele, nie wiem co gorsze bo jak policja to sprawa itp a jak zwykli kolesie to pewnie niesamowity wpierdol dostal zlodziejaszek [ hyyyy tamci kolesie z fury nie wygladali na ulomkow i niedokarmionych :) ]
No i tak powino byc, jak ktos che latwo zdobywac pieniadze to niech powinien sie liczyc ze moze miec za to nie ciekawe konsekwencje
ps. pozniej [ za jakies 10 min po tym jak zlodziejaszek i kolesie fura znikneli mi z choryzatu ] to widzialem jakas babcie ktora przebiegal pol truchtem przez pasy [ na sielonym swietle :) , bo jeszcze bylo ] i cos tam pokazywala a wiec jestem pewnien ze szczyl buchnol torebke

2)
HEHHEHE to raczej nie zalicza sie do tego tematu ale opisze bo bylo smiesznie :) hehhe teraz a w tedy przez 10-15 sekund nie zaciekawie sie czulem :)
Akcja rogrywala sie znowu w wyzej wymienionej pracy i to tego samego dnia !!! co akcja opisana wuzej !!! a wiec tak stalem z miomi gazetkami i podjechala jakas fura, wysiadalo 3 kolesi z nozami [ ja juz mysla na ladnie kurwa pewnie chodzi o wczesniejsza akcje ale wsmie nic nie zrobilem !!! a kolesie byli odemnie moze 5-10 metrow ] i patrze na nich oni ida w moja strone [ stalem przy takim slupie z oglaszeniami moze z 1 metr od niego ] oni zblizaja sie do mnie i podchadza do slupa i zrywaja tymi nozami oglaszenia !!! kurwa jak to zobaczylem myslalem ze pekne ze smiechu !!! heheheh ale przez 10-15 sekund czylem sie nie zaciekawie heheheh :)

Wyzej wymienione opcje sa w 100 % prawdziwe moze ta druga opowiesc jest smieszna ale uwiezcie mi ze tylko teraz :P
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki
poprawiam blad [ teraz go wykukalem ] w pierwszej histori to nie jest 10 min a 10 sekund w momencie kiedy babcia przebiega przes pasy [ truchtem oczywiscie :) ]
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki
omg to juz w szkolach zaprzestali nauki pisania???
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki
No nie wiem czy to jest takie wazne !!! na forym pisze sie bez polskich znakow a wiec i tak wszystko nie bedzie dobze napisane [ tak jak sie pisze po polsku ]
A tak wogule jestem dyzlektykiem i jak pisze szybko to nie zastanawiem sie zabardzo nad ortografia !!! i godzina jest calkiem pozna [ jak dla mnie ] bo wsaje o 6 i juz bylem zmeczony !!!
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki
n/c
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki
Nie no nie moge poprostu LOL, nie tylko z samych zdarzen, co z zapisu ich w tej formie :lol: :lol: :lol: :P
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki
a skad wiesz ze ci kolesie nie byli razem tym zlodziejem?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki
Tito nie trenujesz jeszcze przed walka? :)
btw.fajny masz podpis
  • 0

budo_ali
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tramwaje i komórki

Ciekawe czy to byly psy czy jacys zwykli obywatele, nie wiem co gorsze bo jak policja to sprawa itp

KIedys szedlem przejsciem podziemnym i zaczepil mnie pokojowo nastawiony lump, zeby dac mu 2zl na cos tam. Juz siegam po kase bo mu wspolczulem i chcialem dac. W miedzyczasie z na przeciwka szlo 3 gosci, cos na granicy dresiarzy/koksiarzy. Kiedy siegalem po kase oni podeszli do tego kolesia i zaczeli sie go czepiac. Okazalo sie ze to tajna policja. W zyciu bym nie pomyslal ze tacy kolesie moga sluzyc slusznej sprawie.
Chyba nie na temat... :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024