Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strach !!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

budo_kernel
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Strach !!!!!!
Witam serdecznie, odkąd sięgam pamięcią zawsze byłem poniewierany (taki chłopak do bicia), to poczucie, że jestem słaby ciągnie się de facto za mną do dzisiaj. Teraz jak już mam 20 lat chciałbym pokonać w końcu swoj strach przed konfrontacją z przeciwnikiem i nie chciałbym wieczorami zamykać się w domu, ponieważ boje się wyjść na miasto.

Chciałbym się poczuć w końcu pewnym siebie, poczuć, że jestem silny i czuć się bezpiecznie w środku miasta i przestać się bać, że zostane zgnojony przy dziewczynie.

Nie wiem jaką sztukę walki zacząć ćwiczyć i jaka byłaby dla mnie najodpowiedniejsza.

Proszę o porade.

Dziękuje

Pzodrawiam
  • 0

budo_kernel
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Jestem ze szczecina jakby ktoś zechciałby mi pomóc, npo. wskazać klub. to bardzo proszę.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Najodpowiedniejsza dla Ciebie wedlog mnie bedzie Krav - Maga. Zeby ja trenowac nie musisz miec wczesnijszych doswiadczen z SW. Ona nauczy Cie odpowiedniego nastawienia i walki. Niestety treningi sa dosyc drogie(w poruwnaniu do innych SW).
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Bez walki czlowiek tez moze normalnie zyc ... nawet normalniej a pewnosc siebie ? Po prostu ktorego dnia ci co cie gnebia przesadza i wtedy zapierdolisz w morde ... a po pierwszym ciosie schodzi z ciebie strach i przejmuje nad twoim cialem wladze instynkt (przewaznie). A klub musisz sam sobie dobrac nie am recepty na pozbycie siestarchu ... nad nim trzeba zapanowac ... moja rada to jak juz dojdzie do rekoczynow nawet sie rozplacz ale wal z calej sily ... mimo ze przegrasz to jednak slady na przeciwniku zostana ... a jak juz zobaczy on ze tak latwo nie dajesz soba poniewierac ... bedzie mial wizje paru zadrapan na twarzy w zamian za chwile "zabawy " twoim kosztem to wtedy 5 razy zastanowi sie czy warto. Wtedy przewaznie przestaja.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Strachu sie nigdy nie pozbedziesz ... zalecane sa ci sparingi ... boks lub kickboxing ... Pytanie o skutecznosc ? Bokser nigdy nie pyta sie czy lewy prosty zadziala on po prostu wali ...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Przyjdź na tajski dzisiaj.

GDZIE: Pomorzany, Al.Powstańców Wielkopolskich 29 (sala treningowa Karate, po schodkach do góry, szyld od ulicy, parking)

Na 19.30.

Dostaniesz wycisk, jak przeżyjesz - będziesz mocniejszy :wink: :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Nie ma takiego systemu, ktory Cie uwolni od strachu, nie boja sie tylko ludzie ograniczeni, badz chorzy. "Nauka" przetrwania na ulicy, nie polaga na tym, ze bedziesz walil kazdego w morde. Na twardziela, zawsze bowiem znajdzie sie inny twardziel, albo grupa twardzieli.
Rzecz polega na tym, m.in. zeby wiedziec kiedy i gdzie masz byc, a gdzie o jakiej godzinie nie powinno byc nawet po Tobie sladu, zwlaszcza z dziewczyna.
Pozdrawiam K_P
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Postaw raz wszysto na jedną karte, pozbedziesz sie strachu, to jest taka terapia wstrzasowa ale skuteczna.
A co do wyboru sztuki walki poczytaj forum.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
szczena ty tez postaw na jeden klawisz i wcisnij sobie esc. zanim cos wpiszesz....

mądry post. i napisany sensownie.
o krav madze zapomnij. przynajmniej o samej kravmadze.

przeczytaj jeszcze raz post Kubusia Puchatka, i zastosuj sie do propozycji Combata.
nie idz jutro, ppojutrze, ale dzis. teraz, jak najszybciej.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
szczena ty tez postaw na jeden klawisz i wcisnij sobie esc. zanim cos wpiszesz....

mądry post. i napisany sensownie.
o krav madze zapomnij. przynajmniej o samej kravmadze.

przeczytaj jeszcze raz post Kubusia Puchatka, i zastosuj sie do propozycji Combata.
nie idz jutro, ppojutrze, ale dzis. teraz, jak najszybciej.
  • 0

budo_fraktal0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
DOKŁADNIE :!: Tylko ,tak po mojemu to walka ze strachem to zadanie dla każdego i na całe życie.Ja się nadal boję....czasami.Najlepszy fighter się boi...i dlatego często lepiej walczy.
Życzę mądrych i spostrzegawczych instruktorów....
Takich co chcą właśnie nauczyć słabych,a nie mieć "ruchomą makiware"..
pozdro.
fraktal
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Strach jest uczuciem ktore towarzyszy kazdemu czlowiekowi. Nie ma ludzi ktorzy sie nie boja chyba ze chorzy psychicznie. Mozesz trenowac obojetnie jaki styl walki a nie wyzbyc sie strachu nigdy. Trenujac sztuki walki nie wyzbedziesz sie strachu. Musisz sie po prostu przelamac walczyc ze samym soba, popracowac nad psychika. Pamietaj ze nie ma zlotych srodkow a jedynie ciezka praca.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
kernel, idz na kravmage. ten system jest wlasnie stworzony dla osob zablokowanych psychicznie na samoobrone. kravmaga cie tego szybciutko oduczy.
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Każdy się boi , ale ... nie każdego ten strach paraliżuje. Jeżeli tak jest w Twoim przypadku , to tak naprawdę cokolwiek zaczniesz robić pomoże Ci to , bo regularna praca podniesie Twoją samoocenę i pewność siebie . A na razie zrobiłeś już duży krok , bo nie siedzisz i nie zamartwiasz się tym problemem , tylko chcesz z nim cos zrobić - oby tak dalej , Życze Ci Powodzenia :-)
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!

Jestem ze szczecina jakby ktoś zechciałby mi pomóc, npo. wskazać klub. to bardzo proszę.


Voila!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

...i przestać się bać, że zostane zgnojony przy dziewczynie


Jeszcze parę lat temu w Szczecinie nie biło się gościa, jak szedł z panienką - takie niepisane prawo. Czyżby coś się zmieniło?
  • 0

budo_kernel
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Dziękuje wam bardzo serdecznie za oodpowiedzi.

Jeśli ktoś wie w jakim mieście można nauczyć się krawmagi, będę bardzo wdzięczny za wskazówki; Faktycznie mój strach jest dosyć duży, narastał on od dłuższego czasu.

Mam nadzieję, że w Szczecinie również.

Pzodrawiam bardzo serdecznie i licze na dalsze posty.

Pzodrawiam i życzę dużo zdrowia

"Niech moc będzie z wami : )"
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
sensowny koles jestes. i tyle.
powodzenia...
aha i pamietaj ze tutaj ilosc wpisanych postów, nie idze w parze z umiejetnosciami...:)

wiem ze wkurze pare osob, ale odwiedz stronke Combata (ja tego nei powiedziałem:) ) i poczytaj sobie co on tam pisze.
rownierz o kravmadze.

okey?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
nie czytaj co on tam wypisuje o kravmadze pod zadnym pozorem :D
  • 0

budo_b0rg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Ja mam w zwiazku z tym pytanie: ile sie srednio placi za KM?
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Strach !!!!!!
Nie odbiegajta od tematu....
Starch musi być. Psychole się nie boją i kończą z kulą w okolicach skroni.

Ale w pewnej chwili coś pęka i nie ma już starchu. przynajmniej chwilowo. Działa instynkt i pamięć mięśniowa. czysty biologizm....... No i szukasz kogoś żeby mu sprzedać strzała w ryj!!!! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024