Skocz do zawartości


Zdjęcie

RUN FOREST !! RUN!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

RUN FOREST !! RUN!!!!!!
Witka.

Mam takie pytanie do kolegów forumowiczów, bo wiem, że wielu jest z branży której bezpośrednio tyczy to zapytanie.

Powiedzmy że mam miejsce taka hipotetyczna sytuacja: grupa kolesi siedzi na ławce w powiedzmy parku a tu zajeżdrza radiowóz na rutynowe trzepanko i spisywanko. No i jeden z kolesi (zakłóżmy że w 100% niewinny żadnego czynu) odkrywa w sobie duszę biegacza i daje w długą. Prawdopodobnie funkcjonariusze podejmą pościg i go dorwą.

I tu pytanie takie: I co?? Kolo nic nie miał, trzeźwy tylko trochę zmęczony. Czy za to , że chciał "dogonić wiatr" mogą mu funkcjonariusze coś zrobić - pociągnąć do odpowiedzialności?? Czy tylko wpierdol i do domu??

Dzięki i czekam na riposty!! :) :)

POZDRO&RESPEKT
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
Hmmmmmmmmmm, jeśli nie będzie "stoj" a później stój bo strzelam", go dogonią a nie będzie stawiał oporu przy zatrzymaniu to raczej wątpie żeby miał jakies nieprzyjemności. Jednak trzeba sie wtedy liczyc z "przeszperaniem" i jakąś dłuższą procedura Pamiętaj że do momentu kiedy nie ma zatrzymania albo żądania wylegitymowania się to możesz robic wszystko co nie jest zabronione. Siedzenie na łąwce nie jest zabronione o jakiejkolwiek godzini, o ile zachowujesz sie zgodnie z przepisami. człowiek ktory unika policji zaś od razu wypada na podejrzanego.
A sytuacja faktycznie będzie wyglądała głupio skoro podjeżdża lub podchodzi patrol i nagle jeden klient z całej grupy robi zrywa, pierwszy efekt jest taki, że ucieka bo ma coś na sumienu i może wpaść. Osobiście miałem kilka takich sytuacji i w żadnej mnie ani moim kolegom nie przyszło do głowy żeby dać "długą" bo to działanie nieracjonalne i nielogiczne i może wywołac dodatkowe nieprzyjemnie konsekwencje.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
najlepiej sie wcześniej umówić i jak podjedzie radiowóz to wszyscy uciekają ale każdy w inną strone ;)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
Utrudnianie wykonywania czynności służbowych.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
Ja tak kiedys zrobilem 8) :)
W sensie wydarlem jak gupi gdy gliniarze chcieli mnie zatrzymac, bo wjechalem w jednokierunkowa pod prad :) zostawilem szrota, i zrobilem se bieg przez plotki (dopoki nie uslyszalem sakramentalnego "stoj, bo strzelam" :) ) . Zlapali, zrewidowali, zaobraczkowali i ciupasem odstawili na komisariat :roll: Tam procedury: sprawdzanie, alkomat... Jakiez bylo ich (policji) zdziwienie gdy okazalo sie ze:
- jestem czysty jak przyslowiowa lza, nie figuruje w kartotekach ani nie jstem poszukiwany :)
- samochod jest moja wlasnoscia, i bynajmniej nie jest kradziony :)
- w samochodzi nie bylo zadnego trefnego towaru :)
- zawartosc al. w wydychanym powietrzu 0.00%% (trzy razy kazali mi dmuchac :) ) :)
Na koniec ustalania tych zdumiewajacych faktow inspektor prowadzacy sprawe podszedl do mnie i sie pyta: "niech mi pan powie, dlaczego pan wlasciwie uciekal" - na co ja mu spokojnie i z usmiechem odpowiedzialem:
- "a bo ja was tak jakos nie lubie...: :)
Z tego zdumienia to nawet mandatu mi zapomnieli wypisac, za jazde pod prad :)
No i z buta szarpalem prawie godzine na drugi koniec miast do domu, bo byla 3:00 rano, i nie mialem transportu... :roll:
Zaznaczam, ze opisane zdarzenia dzialy sie ca 10 lat temu, kiedy mlody i glupi jeszcze bylem :) ;)
:)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
poco maja uciekac
u mnie podblokiem siedzialy raz jakies TYPKI sasiadka zadzwonila n apolicje ze zaklucaja spokuj policja przyjechala pojezdzila noi wstali i odeszli z glosnym okszykiem "znow jakas kurwa na milicje zadzwonila i nam beda tu krazyc..."
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!

poco maja uciekac
u mnie podblokiem siedzialy raz jakies TYPKI sasiadka zadzwonila n apolicje ze zaklucaja spokuj policja przyjechala pojezdzila noi wstali i odeszli z glosnym okszykiem "znow jakas kurwa na milicje zadzwonila i nam beda tu krazyc..."

\
kurde nie ten topic prosze usunac
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!

Utrudnianie wykonywania czynności służbowych.


A to, że oni komuś utrudniają koegzystencje z przyrodą to chuj, tak??
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!

Utrudnianie wykonywania czynności służbowych.


A to, że oni komuś utrudniają koegzystencje z przyrodą to chuj, tak??

Wlasnie.. :-) A jakie to sa niby czynnosci? jak policjant idzie w twoja strone to jest czynnosc sluzbowa ? :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
słuzbowo! na statek
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!

Utrudnianie wykonywania czynności służbowych.


A to, że oni komuś utrudniają koegzystencje z przyrodą to chuj, tak??

Wlasnie.. :-) A jakie to sa niby czynnosci? jak policjant idzie w twoja strone to jest czynnosc sluzbowa ? :)


Jeśli policjant już się przedstawił i poprosił o dokumenty, to jest tak, jak napisałem.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
no spoko, ale z regoly to taki typ nie czeka az paly sie wylegitymuja tylko daje dluga po ujrzeniu ich, wiec idac tym tokiem myslenia, rozumiem ze jakbym sobie- po ujrzeniu panow w niebieskim uniformie- zaczol uprawiac joging to nie maja prawa miec mi tego za zle? :-)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
Bez sensu. po cholerę uciekać przed policją, jak nie ma się nic na sumieniu?
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
a nuż poczujesz zew natury i postanowisz biec z wiatrem w stron najbliższych krzaczków ;) może zwykły stres :) nie widze innych w miare logicznych powodów :-)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
w sumie taka sytuacja miała miejsce w rzeczywistaości. Kumpel zaczął zwiewać, bo był zdziebko zalany i jak zobaczył patrol to spanikował i dał długą. Wiecie, we Wrocku mamy najdroższy hotel w polsce i odwiedziny tam to raczej potężna inwestycja (390 PLN!!!!!)
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
jesli jestes pijany, ale nie agresywny, nie stwarzasz zagrozwenia dla otoczenia i biegniesz sobie do domu to jak cie moga zawiesc na izbe wytrzezwien? Chyba mozna chodzic spokojnie pijanym po miescie?
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: RUN FOREST !! RUN!!!!!!
No to nie jest tak do końca. Pamiętaj, że ocena sytuacji zależy od funkcjonariuszy. To oni decydują, że się do hotelu nadajesz czy nie.

A jak na nich krezywo spojrzysz lub nie daj bóg obrazisz ich to choćbyś był pokorny jak ciele przy matce to w papierach pojawi się " w stanie wskazującym na spożycie; agresywny..."
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024