Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Aikido to jest kompletny system walki?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

tak .. spodziewałem sie takiej odpowiedzi :-) )))
Aiki

A co z tą walką z savegnago w końcu? jakie stosowałeś techniki nożowe i jakie savegnago, możesz przytoczyć? czy jak zwykle napiszesz coś w stylu: "nie dałem mu rady"
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
To fajter:
hmm Kobayashi jak przyszedl do aikido to mial 8 dan karate .. no i co ? no nic.. dal mnie to żaden argument :-))0 ale jak sie szuka kija to sie go znajdzie.Szukajcie dalej. jak narazie nei widze zadnego sensownego argumentu przeciw ;-))

Aiki

PS.
natłok postow , robi sie chaos
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

Dakhr. Tak się składa że już to robiłem w przypadku bjj, nie odczułem Dakhr większego problemu z tego powodu, ja mogłem się czegoś od nich nauczyć , a oni ode mnie. Szacunek z wzajemnością, każdy mógł coś na tatami wnieść i poazać od siebie, nawet w parterze. Z tym że trafiłem na bardzej tolerancyjnych i owartych ludzi którzy przekonani są że to co trenują (bjj) jest najlepsze ale innych sztuk walk nie lekceważą włącznie z aikido. Ty masz z tym mały problem.

Posty mówią co innego, jakiś kompleks masz mahakala, niekt tu nie miesza z błotem aikido, twierdzimy tylko że to system niekompletny i nie nadający się do walki z fajterami.
  • 0

GośćGuest_budo_Dakhr_*

Guest_budo_Dakhr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

Posty mówią co innego, jakiś kompleks masz mahakala...


Rzeczywiście Fighter, facet ma problem.

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

To fajter:
hmm Kobayashi jak przyszedl do aikido to mial 8 dan karate .. no i co ? no nic.. dal mnie to żaden argument :-) )0 ale jak sie szuka kija to sie go znajdzie.Szukajcie dalej. jak narazie nei widze zadnego sensownego argumentu przeciw ;-) )

hehe, nie no paranoja... już słyszę twoją odpowiedź pani która się pyta która godzina?
"godzina? wie pani, zegarek to rzecz która służy do odczytywania godziny..." :)
  • 0

GośćGuest_budo_Dakhr_*

Guest_budo_Dakhr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
Do Fajter

Sorka za przekręcenie ksywki :) .

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
Panowie (do Fajtera i Dakhra) Nie znamy się nawet, więc co możecie powiedzieć o tym czy mam kompleksy lub nie, z tego co widzę to nawet nie czytacie dokładnie postów i interpretujecie je po swojemu. Wasza wola ja z takiej dyskusji się wyłączam tylko dlatego że do pewnych osób nic nie dociera, nawet to że aikido należałoby traktować indywidualnie do każdego a nie uogólniać bo to mija się z celem. Mam nadizeję że kolejne dialogi na inne tematy będą sie odbywac w nieco lepszej atmosferze. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem swoimi wypowiedziami i życzę przytomności umysłu. :wink:
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
Jeden spasował, ok został aiki, pewnie też spasuje albo walnie odpowiedź nie na temat... :)
  • 0

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
Fajter no i czemu to służy?...
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

Fajter no i czemu to służy?...

No właśnie Mahakala, bo gdybyście nie czarowali o wyższości aikido itepe, odpowiedzieli jak to faktycznie jest z tą niekompletnością byłoby po sprawie, ale aikidoka nie może znieść że jego styl niekompletny? gorszy od judo, bjj w walce?
  • 0

GośćGuest_budo_Dakhr_*

Guest_budo_Dakhr_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
Reczywiście niczemu to nie służy o czym już pisałem. Ale znalazły się "gorące głowy"...

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
Jak będę miał 5 Dan aikido, 20 lat stażu, połowę z tego praktyki to Ci powiem czy aikido jest kompletne czy nie. Narazie uważam że aikido jako styl jest kompletny tylko ludzie ćwiczący tą sztukę są niekompletni. Tymbardziej niewiele na ten temat moga powiedziec osoby mało zaangażowane w aikido albo wcale.
  • 0

budo_kenny
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

bo gdybyście nie czarowali o wyższości aikido itepe


Narazie to wy cały czas mówicie o wyższości bjj.... nie odwracaj kota ogonem.

odpowiedzieli jak to faktycznie jest z tą niekompletnością byłoby po sprawie


wam wiele osób już to mówiło jak ta sprawa wygląda ale do was to poprostu nie trafia

ale aikidoka nie może znieść że jego styl niekompletny? gorszy od judo, bjj w walce?


Musisz być naprawde obeznany w wielu stylach walki i w samej walce skoro wygłaszasz takie tezy...

Adam
P.S. panowie prosze piszcie konkretnie i nie róbcie tutaj irc'a
  • 0

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
popieram Kenny :wink:
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

Jak będę miał 5 Dan aikido, 20 lat stażu, połowę z tego praktyki to Ci powiem czy aikido jest kompletne czy nie. Narazie uważam że aikido jako styl jest kompletny tylko ludzie ćwiczący tą sztukę są niekompletni. Tymbardziej niewiele na ten temat moga powiedziec osoby mało zaangażowane w aikido albo wcale.

No ale tu jest pies pogrzebany. Ile chcesz tę sztukę walki studiować? 50 lat? i nie masz pewności czy będziesz mógł walczyć z fajterami, co ja mówie... przy okazji widziałeś koichi tohei w wywracankach z jakimś judoką? szarpanina, nic więcej...
  • 0

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
A czy do Ciebie już nic nie dociera Fajter. Ja juz pisałem wczesniej że aikido nie trenuję z myślą o spotkaniu fajtera i udowodnieniu sobie że to co robię to nie strata czasu. Gdybym miał takie podejście do tego na aikido bym nie poszedł. Przeczytaj 3 długie posty które wceśniej napisałem powtarzac się nie będę, a jak nie dociera to już Twój problem.
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

Narazie to wy cały czas mówicie o wyższości bjj.... nie odwracaj kota ogonem.


No dobrze, wiemy zatem że to styl niekompletny, a teraz jak się aikidoka zachowa w przypadku trzymania w pozycji bocznej jak to Fiodor napisał, możesz odpowiedzieć?

wam wiele osób już to mówiło jak ta sprawa wygląda ale do was to poprostu nie trafia

ok, więc powiedz jak to jest jeszcze raz, czy aikido jest kompletne i jakie masz na to dowody.


Musisz być naprawde obeznany w wielu stylach walki i w samej walce skoro wygłaszasz takie tezy...


dziękuję za uznanie...
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

A czy do Ciebie już nic nie dociera Fajter. Ja juz pisałem wczesniej że aikido nie trenuję z myślą o spotkaniu fajtera i udowodnieniu sobie że to co robię to nie strata czasu. Gdybym miał takie podejście do tego na aikido bym nie poszedł. Przeczytaj 3 długie posty które wceśniej napisałem powtarzac się nie będę, a jak nie dociera to już Twój problem.

Ale po co się tak denerwujesz? no dobrze, nie dociera do mnie.
Ciężko mi zrozumieć intencje aikidoków, zadaje się konkretne pytania a uzyskuje pokrętne odpowiedzi...
  • 0

budo_mahakala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?
Jesli zadajesz pytania to bądź bardziej otwarty na odpowiedź a nie każdą i wyśmiewasz i krytykujesz, jak wiesz lepiej to sobie odpuść, skoro zadajesz pytania tylko po to żeby skrytykowac aikido i ludzi je trenujących.
  • 0

budo_fajter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Aikido to jest kompletny system walki?

Jesli zadajesz pytania to bądź bardziej otwarty na odpowiedź a nie każdą i wyśmiewasz i krytykujesz, jak wiesz lepiej to sobie odpuść, skoro zadajesz pytania tylko po to żeby skrytykowac aikido i ludzi je trenujących.

No i znowu odpowiedź nie na temat... Mahakala albo odpowiadasz konkretnie albo daj sobie spokój i daj pole popisu dla znających aikido.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024