Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Lenny
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Zmiana treningu
Siema,

Od dluzszego czasu prowadze trenning 4 razy w tygodniu:

Sobota - Klatka, biceps i brzuch
Niedziela- Barki, plecy i triceps
Wtorek - Cwiczenia z Soboty
Sroda - Cwiczenia z Niedzieli

Do tego biegam i jezdze na rowerze regularnie.

Robie po 3-4 rozne cwiczenia na kazda partie miesni - po 4-5 serii, po 8-12 powtorzen.


Ostatnio rozmawialem z trenerem odemnie z silowni, szukalem porady zeby bardziej sie podbudowac, nabrac wiecej masy i powiedzial, ze musze zmienic trening o 180 stopni.
Mowil, zebym robil we wtorki i soboty gorna partie ciala, a w srody i niedziele dolna(nogi) Oto jak to by wygladalo wedlug niego:

Wtorki i soboty:
Barki - wyciskanie sztangi zza glowy 3x10, podciaganie sztangi do szyi 3x10
Ramiona - triceps, wybrac jedno cwiczenie 3x10; biceps, wybrac jedno cwiczenie 3x10
Klatka - wyciskanie na laweczce 3x10; przenoszenie ciezaru za glowe na lezoco 3x10
Plecy - dwa rozne cwiczenia 3x10

Srody i niedziele ciwyczyc nogi.

Doradzal mi tez, zebym nie biegal za czesto bo to nie idzie w parze z rosnieciem w mase.
Powiedzial, ze zobacze roznice juz po miesiacu i , ze im mniej cwiczen i powtorzen zrobie tym lepiej dla przyrostu masy miesniowej...

Myslicie, ze to dobry trening?
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana treningu

Siema,

Od dluzszego czasu prowadze trenning 4 razy w tygodniu:

Sobota - Klatka, biceps i brzuch
Niedziela- Barki, plecy i triceps
Wtorek - Cwiczenia z Soboty
Sroda - Cwiczenia z Niedzieli

Do tego biegam i jezdze na rowerze regularnie.

Robie po 3-4 rozne cwiczenia na kazda partie miesni - po 4-5 serii, po 8-12 powtorzen.


Ostatnio rozmawialem z trenerem odemnie z silowni, szukalem porady zeby bardziej sie podbudowac, nabrac wiecej masy i powiedzial, ze musze zmienic trening o 180 stopni.
Mowil, zebym robil we wtorki i soboty gorna partie ciala, a w srody i niedziele dolna(nogi) Oto jak to by wygladalo wedlug niego:

Wtorki i soboty:
Barki - wyciskanie sztangi zza glowy 3x10, podciaganie sztangi do szyi 3x10
Ramiona - triceps, wybrac jedno cwiczenie 3x10; biceps, wybrac jedno cwiczenie 3x10
Klatka - wyciskanie na laweczce 3x10; przenoszenie ciezaru za glowe na lezoco 3x10
Plecy - dwa rozne cwiczenia 3x10

Srody i niedziele ciwyczyc nogi.

Doradzal mi tez, zebym nie biegal za czesto bo to nie idzie w parze z rosnieciem w mase.
Powiedzial, ze zobacze roznice juz po miesiacu i , ze im mniej cwiczen i powtorzen zrobie tym lepiej dla przyrostu masy miesniowej...

Myslicie, ze to dobry trening?



przyznam ze trening dosc specyficzny. Czy ten trening jest dobry to przekona sie Twoj organizm jak bedziesz cwiczyc.

Ja tam polecam zwykly pospolity split gdzie karzda partia miesni cwiczona jest raz w tygodniu.
  • 0

Lenny
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana treningu

przyznam ze trening dosc specyficzny. Czy ten trening jest dobry to przekona sie Twoj organizm jak bedziesz cwiczyc.

Ja tam polecam zwykly pospolity split gdzie karzda partia miesni cwiczona jest raz w tygodniu.



Niestety nie moge sobie pozwolic na cwiczenie kazdej parti miesni raz w tygodniu ze wzgledu na dni w ktore moge cwiczyc(wtorek, sroda, sobota, niedziela)

nie slyszalem jeszcze, zeby ktos cwiczyl w wyzej opisany przezemnie sposob. Wiec mam wahania, bo wedlug tego planu w srody i niedziele bede cwiczyl przez tylko 20 min(2 rozne cwiczenia na nogi)

Znacie moze jakis sprawdzony plan na mase, ktory pasowal by do mojego kalendarza - wtorek, sroda, sobota, niedziela.

















.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024