Skocz do zawartości


Zdjęcie

POMOC NI EIWEM CO ZROBIS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

baluty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

POMOC NI EIWEM CO ZROBIS
WITAM WSZYSTKICH!!!
MOJ STAZ 2 LATA
WIEK 23
WZROST 163
WAGA 77

W ZESZLYM TYGODNIU SKONCZYLEM CYKL PH NA KTORYM PRZYBRALEM 6KG I LEKKO ZALALO MNIE TLUSZCZEM W OKOLICACH BRZUCHA.PO SKONCZENIU CYLKU PH ZARUCILEM KEREANYNE I T-BOL,CYKL TEN BEDE KONCZYL GDZIES POD KONIEC KWIENIA I TERAZ ZASTANAWIA MNIE CZY PO SKONCZENIU CYKLU KREATYNOWEGO JEST SENS WCHODZIC NA TERNING NA RZEZBE Z KTORYM SIE LACZA AEROBY CZY TO NIE BEDZIE WYGLADALO TAK ZE ZAINWESTOWANE PIENIADZE BEDA WYRZUCONE W BLOTO CZY WYSTARCZA SAME CWICZENIA NA BRZUCH I PO KLOPOCIE.
A DRUGA SPRAWA TO CZY JEST SENS SIE RZEZBIC NA LATO SKORO SIE NIGDZIE NIE WYBIERAM CZY LEPIEJ ZOSTAC PRZY TRENINGU NA MASE
POZDRO DLA WSZYSTKICH
PYTAM SIE BO JEST TO MOJ PIERWSZY TAKI POWAZNIEJSZY CYLK I NIE CHCE STRACI TEGO CO WYPRACOWALEM
POZDR
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: POMOC NI EIWEM CO ZROBIS

WITAM WSZYSTKICH!!!
MOJ STAZ 2 LATA
WIEK 23
WZROST 163
WAGA 77

W ZESZLYM TYGODNIU SKONCZYLEM CYKL PH NA KTORYM PRZYBRALEM 6KG I LEKKO ZALALO MNIE TLUSZCZEM W OKOLICACH BRZUCHA.PO SKONCZENIU CYLKU PH ZARUCILEM KEREANYNE I T-BOL,CYKL TEN BEDE KONCZYL GDZIES POD KONIEC KWIENIA I TERAZ ZASTANAWIA MNIE CZY PO SKONCZENIU CYKLU KREATYNOWEGO JEST SENS WCHODZIC NA TERNING NA RZEZBE Z KTORYM SIE LACZA AEROBY CZY TO NIE BEDZIE WYGLADALO TAK ZE ZAINWESTOWANE PIENIADZE BEDA WYRZUCONE W BLOTO CZY WYSTARCZA SAME CWICZENIA NA BRZUCH I PO KLOPOCIE.
A DRUGA SPRAWA TO CZY JEST SENS SIE RZEZBIC NA LATO SKORO SIE NIGDZIE NIE WYBIERAM CZY LEPIEJ ZOSTAC PRZY TRENINGU NA MASE
POZDRO DLA WSZYSTKICH
PYTAM SIE BO JEST TO MOJ PIERWSZY TAKI POWAZNIEJSZY CYLK I NIE CHCE STRACI TEGO CO WYPRACOWALEM
POZDR




Dorian Yates zawsze mawial "podczas budowania masy nie powinienes obawiac sie odrobiny tluszczu pod skóra" to prawda. jesli Twoim celem jes budowanie masy to nie ma sensu sie rzezbic bo wtedy prawdopodobnie ucierpi na tym miesien. a jesli zalerzy Ci na rzezbie to dieta, aeroby, rzezbienie kosztem masy. cel musisz sam sobie postawic. rzezbiac sie nie powinienes stracic wszystkiego co zbudowales.


ARUGA SPRAWA TO CZY JEST SENS SIE RZEZBIC NA LATO SKORO SIE NIGDZIE NIE WYBIERAM CZY LEPIEJ ZOSTAC PRZY TRENINGU NA MASE To przeciez od Ciebie zalezy jak Tobie sie podoba bo opini na ten temat jest tysiace nawet tu na tym forum gusta sa rozne, niektorym podoba sie wyrzezbiona lapa z obwodem 30cm a niektorym chocby zalana ale ogromna 50 cntymetrowa.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024