Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobre połączenie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Dobre połączenie ?
Witam forumowiczów niedawno powróciłem na siłownie po prawie półtora miesięcznej przerwie z powodu leczenia stawu barkowego, które i tak nie przyniosło skutku ale mniejsza o to. Ćwiczyłem 8 miesięcy teraz miałem przerwę prawie półtora miesiąca jak już wspomniałem wcześniej, ćwiczę od ponad 2 tygodni jest ciężko spadki są ale trzeba jechać i mianowicie mam takie pytanie, przed przerwą dokonywałem suplementacji na produkcie activlab konkretnie CreaShot po czym widoczne były efekty lecz zaprzestałęm ćwiczeniom na siłowni, teraz wróciłem i mam zamiar kupić sobie nitrobolon 2 powder zamieszczę tutaj link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz bcaa creatine xplode [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] czy waszym zdaniem było by to dobre połączenie? Przypominam przed przerwą ćwiczyłem ponad 8 miesięcy wzrostu mam 176 cm i waże bodajże 74 kg :) Pozdrawiam
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Jak to nie zaleczona kontuzja stawu barkowego?
Staw barkowy to jeden z ważniejszych stawów. Powinieneś się postarać o całkowite wyleczenie kontuzji, gdyż może ona się znowu przyplątać i tylko pieniędzy szkoda na suplementy.

Byli tacy u mnie na siłowni. Nie wyleczyli kontuzji, poćwiczyli miesiąc, było ok. Potem kupili trochę supli i bach kontuzja i w połowie cyklu wszystko poszło się jebać.

Także doradzam dopięcie kontuzji do końca i dopiero myśl o powrocie.
I na co chcesz ewentualnie lecieć. Siłę wpierw poprawić czy masę?
  • 0

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Tzn może tak powiem, ja mam w barkach jakieś chrupanie, strzelanie, przeskakiwanie wgl nie wiedziałem co to jest, poczytałem i dowiedziałem się, że jest to spowodowane brakiem glukogenu w stawach barkowych, więc kupiłem wielce chwalony artresan (90 tabletek) i brałem to miesiąc nie ćwicząc wgl na siłowni. Powróciłem na siłownie lekko zaczynając i nie czując bólu, później było coraz gorzej obecnie jest ból nie taki jak przed tym jak brałem ten syf ale trochę boli.. Mam zamiar jechać do chirurga jeszcze przed rozpoczęciem cyklu bo wyczytałem coś, że jest środek który może mi pomóc jest to DEKA oO w prawdzie jakaś tam farmakologiczna ale pojade zobacze co mi powie ten pajac.. Co do supli zmieniłem to co napisałem i zamówiłem nitrobolon 2 powder 550g i mono olimpa 550g i na tym mam zamiar lecieć. Co do tego co jest moim celem, hmm ja miałem nadwagę, dużo z wagi straciłem, kumpel powiedział mi leć masówe i schudniesz i tak było zakładam bluzę na siłownie i się ze mnie leje, lece treningiem na mase jak zdobędę jej wystarczająco moim zdaniem będę jechał redukcję :))
  • 0

GIGNFR78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Idz do lekarza i wylecz to kontuzje bo możesz stać się kaleką. A zeby skutkowała glukozamina trzeba brać 3 miesiące.
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Do lekarza idź musowo, bo bark to najgorszy staw. Naprawdę najgorsze gówno.

Artresan? :zdziwko: Przez kogo chwalony? Przez jakąś starszawą aktorkę z pożal się Boże dziadowskiego Polskiego serialu? Takiego gówna się nie kupuje. Np witaminy centrum, fajny zestaw, ale np takie witaminy A-Z z Peak'a mają ten sam skład, ale większe dawki i tak to wygląda z tymi reklamowanymi lekami. Aby nie pomagały i trzeba było znowu iść do apteki wydać kasę. Glukozaminy nie polecam łykać samej, bo dla mnie to placebo. Placebo, albo przynajmniej bardzo słabo działający środek. Jeśli już ktoś sie zdecydował na glukozaminę to koniecznie z witaminą C powinien brać. Ale bardziej polecałbym jakiś prawdziwy środek na stawy z glukozaminą, witaminą C, MSM.

Co do celu. Nie wiem jak wyglądasz, czy jest brzuszek czy nie. Z doświadczenia po sobie np wiem, że warto jest zrzucić jak jest okazja i potem robić, a przynajmniej starać się robić suchą masę. Bo potem zostaje ta nadwaga i ciężko ją zbić, tak przynajmniej mam ja. 3x w tyg basen, 3 razy w tyg z rana jazda kolarzówką, 2 razy w tyg piłka i do tego siłownia, a waga nie bardzo chce lecieć w dół. A węgle jem 2 razy dziennie. Chyba, że Ty łatwo zrzucasz wagę po masie to możesz lecieć na masę.
  • 0

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Tzn powiem Ci, że osobiście nie podoba mi się moja sylwetka.. Mam te przysłowiowe "boczki" nie łatwo jest schudnąć ale postanowiłem zrobić cykl na takiej sylwetce którą mam, ostatnio straciłem w pasie miałem 87 cm teraz się zmierzyłem i jest 83 czyli jest poprawa :super:
Mianowicie mój plan tygodniowy wygląda tak:
pn siłownia (klata i biceps)
wt siłownia (plecy barki)
śr odpoczynek od siłowni bieganie/roweryk do tego absy na brzuch
czw siłownia (nogi kaptury przedramię)
pt siłownia (triceps biceps)
sb odpoczynek od siłowni bieganie/roweryk do tego absy ba brzuch
nd to samo co w środę i sobotę

Tak to mianowicie wygląda i dzięki dosyć dobremu odżywianiu ładnie tracę na wadze z czego nie tracę masy mięśniowej tylko tłuszczyk, już jest go coraz mniej :ok:
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Połączenie może być, aczkolwiek bywają lepsze. Po co robisz 2x tyg biceps?

Znasz swój organizm więc powinieneś wiedzieć trochę lepiej czy dasz radę zrzucić czy nie.
Ale tym barkiem bym się zajął, bo to ważna rzecz, żebyś później nie narzekał.
  • 0

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Hmm.. 2 x biceps, dlatego gdyż iż .. lubie zapierdalać :rotfl:
Nie no tak szczerze to biceps w poniedziałek robie po klacie lekko 3 ćwiczenia, bo w 1 dniu treningowym jak wiadomo robimy partie na które przykładamy wiekszą uwagę, oczywiście zwracam uwage na wszystko tak samo, aczkolwiek priorytet klata, plecy, brzuch no ale tych partii sie nie łączy a więc tak to wygląda w poniedziałek biceps lekko, bo katuje go w piątek. Co do barku mam zamiar zrobić coś w tym kierunku nie martw się, tylko jeszcze co do cyklu zastanawiam sie do dawkowania. Poczytałem trochę i wszędzie piszą inaczej aczkolwiek podobnie ja mam zamiar dawkować tak:
DT 5g mono z rana, 15g nitro przed treningiem i 5g mono po treningu
DNT 5 g mono z rana

Co wy na to?
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Dawkowanie :
DT-5g mono rano,NB 30 min przed treningiem,5g mono po treningu.
DNT-5g mono rano+ewentualnie po południu.

NB zacznij standardowe dawki, a potem zwiększaj w miarę jak nie będzie działał i dawał pompy.
  • 0

Ko$iu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oln

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobre połączenie ?
Tak właśnie miałem zamiar zrobić, dzięki tematu do zamknięcia :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024