Skocz do zawartości


Zdjęcie

potrzebuje porady !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

krecio1111
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

potrzebuje porady !!
Witam serdecznie zaczolem cwiczyc jakies 5 miesiecy temu sa to treningi na silowni 3 razy w tygodniu mam 86 kg i 176 cm wzrostu moja pierwsza odzywka byla CREATIN ESTER firmy vital max. Teraz gosc w suplach doradzil mi
CREA MISSION firmy fitMax. o co mi chodzi czy po tej odzywce nie zaleje mnie ze bede wygladal jak grubas. mam wiszacu brzuch dosc duzy boczki itd. Chcialbym byc troche wyrzezbiony zeby bylo widac te miesnie a nie tylko ze jestem gruby kupic do tego jakies spaacze tkanki lub cos takiego doradzcie jak pozbyc sie nadmiaru tluszczu ? i tego brzucha. dieta nie bardzo wchodzi w gre bo nie umie dotrzymac :) z gory dziekuje !!! pozdrawiam
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady !!
Co mogę powiedzieć. Tak jak sam napisałeś dieta to dla Ciebie ciężka sprawa. Więc łatwo nie będzie.

Proponuję póki co odchudzanie, skoro jak sam piszesz masz 'boczki'. Lepiej to od razu zrzucić, a ewentualnie później zacząć budować masę, czystą masę. Później odłoży się to w czasie i bedzie ciężko. Sam tak miałem.

Dieta pomimo wszystko powinna być. I tak się ciesz, bo dieta na odchudzanie wg mnie jest dużo łatwiejsza niż na masę. Proponuję poczytać dział 'Odżywianie'. I poszukać diety dla swojej wagi. Po czym daj nam ją wraz ze swoimi modyfikacjami (bo czegoś możesz nie lubić jeść) a pomożemy.

Możesz zamiast tej kreatyny zainwestować w białko, aby dopomóc diecie.

Do tego siłownia i aeroby i powinno być ok. Ale tu trzeba trochę czasu i przede wszystkim dyscypliny, nie ma odpuszczania żadnego elementu, żadnego treningu czy aerobów bo wszystko odłoży się w czasie, i nawet może nie przynieść żadnych efektów. A nawet zniechęcić do dalszych prób.
  • 0

krecio1111
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady !!
od poniedzialku zaczynam ostry trening bo jak zaczne jesc ta odzywke przybedzie pare kilogramow boje sie ze mnie zaleje woda jak to kreatyna. zrobie cykl miesieczny bez alkocholu odloze go calkowicie na bok. ja wczesniej cwiczylem na aero to mase mialem kolo 83 teraz 86 czyli jak zwykle. moge smialo dociagnac do 90 tylko chcialbym zebym tez wygladal a nie mial te 90 kg mial ta sile ale wygladal jak grubas rozumiesz o co mi chodzi napewno beda ciezkie treningi i dolacze to aero a co z srodkami na spalanie tkanki tluszczowej pomoze moze jakos ?
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady !!

a co z srodkami na spalanie tkanki tluszczowej pomoze moze jakos ?

bez diety szkoda pieniedzy na suple
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady !!
jeśli suple to widzialbym to w ten sposób ze jakiś spalacz/pobudzacz/termogenik+ pojedyncza postac kreatyny mono,ester czy co tam chcesz.
  • 0

TwojeZdrowie_or
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebuje porady !!
Ale jeżeli kupisz same suple i nie dostosujesz żadnej diety,to efektu po prostu nie będzie. Ma to sens tylko i wyłącznie w połączeniu z dobrą dietą.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024