Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy uważacie, że jest to dobre połączenie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

incubus161
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy uważacie, że jest to dobre połączenie ?

Witam, chciałem się was zapytać co uważacie na temat takiego zestawu na redukcje:
Trochę o mnie:

Waga: 109
Wzrost: 190
staż: przyznam, że nie ćwiczyłem 4-5 miesięcy a przed taką przerwą okres około 3 lat regularnie
Metabolizm: tutaj jest trochę problemu ponieważ mam bardzo spowolniony i dlatego tak przytyłem, uważam jednak, że jak zacznę jeść o stałych porach i w małych ilościach będzie to dobre rozwiązanie.
Dieta: Co to tej składu to nie mam obliczonej W/T/B dokładnie. Ale posiłki składają się z większej ilości białek, które wchłaniam w postaci ryżu, kurczaka gotowanego, mięsa z indyka oczywiście wszystko gotowane bądź sparzone na grillu, twarogu nisko tłuszczowego, tłuszcze to tylko z orzechów i oliwa z oliwek, dodatkowo dieta wygląda 5-7 posiłków dziennie i do każdego z nich oprócz śniadania dodaje warzywa przy tym nie zwracam uwagi na ilość wchłanianych warzyw gdyż uważam, że są one potrzebne i zawierają dość dużą ilość błonnika.

Tutaj są suplementy które wybrałem.

TREC CLENBUREXIN 90 KAPS
L-CARNITINE GOLD 473 ML
CLA Green Tea 90 KAPS
Chrom
Chitosan
L-glutamina 90KAPS
BCAA 120KAPS

W planach mam zlecieć do 100kg, dieta nisko węglowodanowa, przewaga białka. Co uważacie ? Trening, areoby wszystko jak trzeba... zastanawiam się tylko jak to dawkować bo chce dołączyć do codziennego dnia bieganie przed śniadaniem i właśnie nie wiem co najlepiej z tego co wybralem brać na czczo. Pomożecie ?

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...90kaps-2,p.html


  • 0

TwojeZdrowie_or
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy uważacie, że jest to dobre połączenie ?
Początkowo zrezygnowałabym z powyższych supli. Aby mieć wage 100kg nie będzie Ci to potrzebne, te 10kg spokojnie zrzucisz po przez trenig aerobowy.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024