Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening - Odchudzanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Mały901
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening - Odchudzanie
Witam
Jestem nowy na tym forum jak i w świecie suplementów, dlatego chciałbym żebyście pomogli jak możecie.
Mam zamiar się zapisać na siłownie, i przy okazji chcialbym stracić jak najwiecej zbędnego tłuszczu. Jakie polecili byście reduktory tłuszczu, lub coś podobnego (do odchudzania) żeby nie było szkodliwe, wmiare dobrze dawało i żeby cena nie była wygórowana.
Coś o mnie
Wiek 17 lat
Wzrost 178 cm
Waga 77kg
brak problemów z nadcisnieniem
Treningi jakie mam zamiar wykonywać to : siłownia 3-4 razy w tygodniu, 3 godziny treningu na boksie tygodniowo, do tego czasami bieganie 1h w tygodniu.
Prosze doradźcie jakieś reduktory tłuszczu, ewentualnie jak się odżywiać, żeby dało jak najwieksze efekty.
  • 0

shinigami
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:internet

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - Odchudzanie
Na bank polecą Ci wziąć się za siebie bez "reduktorów".
Na początku będzie samo z siebie fajnie szło, rzez zmianę trybu życia, więc lepiej zainwestuj tę kasę w jedzonko a nie spalacze.
Przyjdzie i na nie czas.

Plan jaki przedstawiłeś wyżej wydaje się być dobry do celu który sobie postawiłeś, aczkolwiek niezmiernie ważne jest tutaj odżywianie.
Poczytaj w odpowiednim dziale ;)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - Odchudzanie
Mały901 17 lat i Ty chcesz się brać za reduktory? masz zajebisty wiek na wykorzystanie tego co daje Ci genetyka - podwyższony poziom testosterony w tym wieku.

Weź się za diete a efekty zobaczysz szybciej niż myślisz.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


TwojeZdrowie_or
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - Odchudzanie
Ja także jestem zdania,ze osiągniesz efekt bez żadnych wspomagaczy. Poza tym masz bardzo napięty grafik,biegi,boks i siłownia,a gdzie czas na regenerację organizmu? Dzień wolny od treningu także jest potrzebny.
  • 0

ultras
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - Odchudzanie
dokładnie, w tym wieku jeszcze nie czas na reduktory. dieta i ruch i Twój wiek to załatwią. Reduktory - thermo speed extreme i clenburexin - działają bardzo pobudzająco, podnoszą ciśnienie krwi i zwiększają metabolizm. Ma się wtedy dużo energii która mobilizuje do ćwiczeń, a przyśpieszony metabolizm zabiera się za tkanke tłuszczową. Wszystko git, ale w wieku poniżej 20 to wszystko zrobi sam organizm - tylko musisz się ruszać i jeść częściej a mniej i unikać tłuszczu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024