Stak kreatynowy. Max 120pln
Napisano Ponad rok temu
Może ktoś testował?
Doradźcie co wybrać
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Kupiłem storm...crea bomb ma same kretki a w stormie mamy jakieś dodatk...
Mam trochę mono i napalm c(dostałem od kumpla kilkanaście kapsów)
Ciasne teraz "fazę nasycenia".
później
5gmono rano
napalm przed treningiem
storm po treningu
w dni nietreningowe
mono x2 po 5g
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
K-1 WORLD MAX 2009 - Video(Bez Spojlerów!!!) |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
Masa co ile max posiłki |
Dieta | Guest_hx_* |
|
|
|
K-1 WORD MAX FINAL 26.10.09 (video) |
MUAY THAI, BOKS, KICKBOXING, K-1 |
|
|
||
K-1 World Max 2008 Final 16 |
Multimedia |
|
|
||
FITMAX Wake UpOpinie i relacje |
Ranking odżywek i suplementów |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Jak długo stosowac maximuscle cyclone?- Ponad rok temu
-
Co na przerwę w redukcji?- Ponad rok temu
-
Jakie suple wybrać- Ponad rok temu
-
Wspomagacze rozbudowy dla brata- Ponad rok temu
-
Olimp Amok- Ponad rok temu
-
przedtreningówki- Ponad rok temu
-
HI-TEC PROTEIN 80 4,5KG BIAŁKO 80%- Ponad rok temu
-
Suplementy i odżywki - redukcja- Ponad rok temu
-
Jaki spalacz tłuszczu?- Ponad rok temu
-
bcaa vs glutamina- Ponad rok temu




Ponad rok temu
