Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miesnie , trening .. pompa z jednej strony ciala, pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

krzaku
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Miesnie , trening .. pompa z jednej strony ciala, pomocy
Witam wiem ze temat duzo do namyslu nie daje no ale postaram sie jakos to dziwne uczucie wytlumaczyc. A wiec mam problem ze swoim cialem chodz niewiem co jest nie tak . Chodzi o to ze mam pompe tylko w prawej piersi np jak robie klatke to technika sprawdzalem na rozne sposoby , napewno technika jest rowna , no wiec jak juz cisne klatke czy hantlami czy sztanga to mam dobrze spiety lewy triceps tak jak powinno byc fajnie twardy ale lewy miekki ,, prawie go nie ma i nie widac .. tak samo jest z piersmi tylko ze odwrotnie.. prawa piers sie spina i jest zawsze duza a lewa miekka .. czasami lekko napieta.. W tej chwili mam jjuz przecwiczone ze 3 lata no i nadal jest tak samo.. lewy triceps rosnie szybciej niz prawy , lepiej sie prezentuje no i jest twardszy .. tak samo mam z barkami , lewy wiekszy a prawy mniejszy , moge zamiescic zdiecie jesli ktos bedzie potrzebowal.. Mam czasami takie rozmyslenia co jest nie tak ze szok. patrze na znajomych jak robia i robia identycznie jak ja , czasami nawet krzywo robia a i tak rosna niemal ze idealnie po kazdej stronie . dla innych roznica ta nie jest duza ale jesli chodzi o mnie to jest duze .

Wagowo jestem na 86 kg
wzrost 179 cm
roznica miedzy ramionami wynosi cos kolo 1.5 cm/ 1,3 czy jakos tak..

Licze naprawde na wasza pomoc, poniewaz zupelnie niewiem juz co mam zmienic , tyle sie naczytalem ale nie znalazlem podobnego problemu jaki ja mam , staram sie zmieniac jakos cwiczenia nie codziennie no ale co 3 miesiace czy cos zeby zobaczyc kiedy mam taka sama pompe w obydwoch ramionach i piersiach no ale znalesc nie moge. Mam inaczej lezec na lawce ? nogi w gorze niewiem inne cwiczenia , moze silniejsze proteiny ? Chociaz mysle ze to nie ma zadnego znaczenia , chcialbym teraz rzezbe robic no ale bedzie to kijowo wygladalo , wszystko takie jakies rozne , czekam na jakies posty i pomoc . pozdrawiam :sleep1:
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie , trening .. pompa z jednej strony ciala, pomocy
Coś mi tu nie pasi dawaj tą fotę ale żeby było łądnie widoczne ja też mam na ramieniu różnicę około 1cm wiec spoko co do klaty no nie wiem najlepiej jak byś skonsultował sie na siłowni z dyplomowanym instruktorem kulturystyki i on by zobaczył czy faktycznie wszystko poprawnie robisz albo dawaj filmik dobrej jakości to zobaczymy co i jak :)
  • 0

freakie
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Piłka Nożna, Wędkarstwo
  • Staż [miesiące]:15
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:116
  • Pas [cm]:89
  • Udo [cm]:64 , łydka 42
  • Przysiad [kg]:75
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Martwy ciąg [kg]:100
  • Waga [kg]:79 14.10.12r

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie , trening .. pompa z jednej strony ciala, pomocy
Ja tez jakieś 4 miesiące temu stwierdziłem że lewy triceps rośnie dużo lepiej niż prawy. Wtedy poszedłem na profesionalną siłkę i zacząłem robić triceps na maszynach wyciągi itp wtedy zauważyłem znaczną poprawę, fakt dalej lewy jest większy ale stwierdziłem że prawy się pojawił i coraz lepiej się rozwija.
  • 0

Twoja masa to jest twój kapitał! Trenuj dalej i o nic nie pytaj!


dusiek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie , trening .. pompa z jednej strony ciala, pomocy
Swego czasu miałem podobnie z tym że u mnie był lewy bark i lewy biceps bo robiłem więcej na 1 rękę niż na 2 i zacząłem robić pompki i trening hantlami z takim samym obciążeniem na każdej trochę męki i się wyrównało chodz lewa bardziej wytrzymała.
  • 0

krzaku
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Miesnie , trening .. pompa z jednej strony ciala, pomocy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tutaj jedno zdiecie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i tutaj drugie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024