Skocz do zawartości


Zdjęcie

strój na fitness


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

fitmiss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

strój na fitness
Czy przykładacie uwagę do tego, w czym ćwiczycie ???
Tzn, czy idąc na siłownię, czy fitness po raz pierwszy kupowałyście specjalne buty i ubranie?
Bo ja zazwyczaj ćwiczyłam w zwykłych bitach sportowych i jakimś dresie, ale od pewnego czasu zastanawiam się nad tym, czy nie skompletować lepszego ubrania,
Więc przy okazji chciałabym zapytać na co zwrócić uwagę jeśli chce się wybrać ubranie i buty na fitness i jaka firma jest najlepsza??
  • 0

Leon_SSJ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wszystko prawie...

Napisano Ponad rok temu

Re: strój na fitness
lepiej wydac kase na suple :hyhy: :cwaniak:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: strój na fitness
ubranie ma byc wygodnie, zwykly dres tez jest dobry jesli ci sie w nim dobrze cwiczy, firma nie ma znaczenia.
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: strój na fitness
Co do ubrania to aż tak bardzo nie ma co przepłacać, bo to bez różnicy jest, jakiej firmy kupi się produkt. Ja nosiłem wiele dresów, koszulek, skarpet itd. Najlepiej nosić te w których czujemy się wygodnie, nigdzie nie upija. Jedynie co to na buty do biegania-zaznaczam-zwracam więcej uwagi. Nie kupuję tych z największymi cenami, ale zwracam właśnie uwagę na buty, bo gówniane buty, przy częstym bieganiu, przynajmniej u mnie, źle wpływają na nogi, męczą się, oddciski na stopach itp.

P.S.
I taka uwaga. Dres byle nie różowy.
No i na siłownie nie lataj w szortach, bo facetów to rozprasza :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024