Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresy coś o nich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Czytaj uwazniej ....... niepisze ze było by bezpieczniej tylko ze niewszyscy opierdalaja dzieci na ulicy - to były dla niech stare czasy, a czy jest duzo dealwerów czy mało to i tak łatwo załatwc sobie drugi, tylko handlarze bede mieli po prsotu wiecej konkurencji i mniejsze zarobki :wink:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
ac19-piszesz,ze sporo menelstwa jest jakie jest z nudow,bo nie ma czego robic po szkole/po wstaniu z lozka itd.jak to nie ma???dzisiaj jest tyle mozliwosci, tyle ciekawych rzeczy do robienia. Problem tylko w tym,ze trzeba czasem ruszyc dupsko z wlasnej dzielnicy (chyba,ze na niektorych osiedlach porobiono patenty jak z filmu "Obroza"...) i przejsc sie gdzies,gdzie bedzie ta wspomniana silka, boisko do kosza czy cokolwiek innego. a im sie po prostu nie chce.
zeby bylo jasne-zgadzam sie z toba,ze duzo syfu bierze sie z nudy.i dopoki "ci co na gorze" beda mieli w dupie takie inicjatywy jak budowa skateparkow, basenow itd. to niewiele bedzie sie zmieniac. najlepszy przyklad ode mnie (Gdynia)-jest u nas teatr muzyczny, przed ktorym jest sliska posadzka na ktorej fajnie jezdzi sie na rolkach czy innej desce,wiec sciaga tam poro luda z sprzetem. oczywiscie teatr jest przeciwko,wiec wystosowal do miasta prosbe,by cos z tym zrobic.a miasto poszlo po najmniejszej linii oporu,zamiast zbudowac chocby namiastke skateparku ( co nie jest niczym ciezkim i pieniedzy wiele tez by nie pochlonelo) woleli zakazac jazdy.
taka troche z dupy dygresja,ale w.g mnie takie wlasnie zachowania rzadzacych maja wplyw na to,ze full mlodych ludzi nie widzi alternatywy.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Generalnie w mojej okolicy problemy stwarzają nastolatkowie - którzy szumią tak do wojska, potem jest trochę spokoju - potem szum jak wraca rezerwa a potem... cisza i świety spokój = jak tata i mama nie dają już synkowi pieniązków i musi sie zabrać do roboty to zaraz nos opada do ziemi, a często jeszcze dziecko i zona na utrzymaniu. Więc taki pojedyńczy nastolatek, nawet jak pakuje czy coś trenuje to i tak zwykle jest słabszy i szczuplejszy od mężczyzny...
problem stanowi grupa
nec Herkules contra plures
  • 0

budo_milo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
pozwólcie na mały offtop
jak najbardziej się zgadzam że dresiarze czy inni blokersi, to problem którego nie można bagatelizować, chłopaki mają coraz więcej możliwości i jakby na to nie patrzeć coraz więcej wzorów do nasladowania. Sam mieszkam na osiedlu na którym samemu w nocy az strach iść. Trenuje 7 lat karate i wiem że z 1, 2 sobie poradze. ale większa ilość to jest DUPNY problem. I uważam że lepiej mieć coś odstraszającego niż myśłeć o walce w pojedynke. Ja od pewnego czasu mam dobrze ułożonego owczarka niemieckiego i nikt nie podskoczy. to DZIAŁA :twisted:
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

taka troche z dupy dygresja,ale w.g mnie takie wlasnie zachowania rzadzacych maja wplyw na to,ze full mlodych ludzi nie widzi alternatywy.

Gówno prawda. Kiedyś nie było skateparków ani tartanowych boisk a cały dzień biegało się za piłką na boisku żwirowym, grało się w kapsle, organizowało się wyścigi rowerowe, bawiło się w chowanego, grało się scyzorykiem w "państwa miasta" (czy jakoś tak) itd. I nikt mi tu nie powie, że to kwestia rządzących.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

Gówno prawda. Kiedyś nie było skateparków ani tartanowych boisk a cały dzień biegało się za piłką na boisku żwirowym, grało się w kapsle, organizowało się wyścigi rowerowe, bawiło się w chowanego, grało się scyzorykiem w "państwa miasta" (czy jakoś tak) itd. I nikt mi tu nie powie, że to kwestia rządzących.


Tak było!
  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Gówno prawda. Kiedyś nie było skateparków ani tartanowych boisk a cały dzień biegało się za piłką na boisku żwirowym, grało się w kapsle, organizowało się wyścigi rowerowe, bawiło się w chowanego, grało się scyzorykiem w "państwa miasta" (czy jakoś tak) itd. I nikt mi tu nie powie, że to kwestia rządzących.[/quote]

tak masz tyle latek co ja i pamiętam te czasy , ale teraz tam gdzie były biska na moim osiedlu powstały parkingi strzeżone lub blok nowy, kapsle pamietam ale to nas bawiło teraz dzieciaki molą rolki i te bajerki. Piłka jest i była tylko trzeba gdzies grać.
Ktoś napisał wcześniej że możma iść gdzieś inndziej na inne osiedle , owszem można ale bez jaj że dzieciaki będą biegać na drugi koniec dzielnicy w piłe pograc .
Owszem mogą iść na osiedle obok jak będzie tam gdzie pograć ale wpierdul mają pewny po są nie na swoim (doświadzcenia jaszcze z mich czasów zadymu między osiedlami były i będą niestety zawsze).
Ja pisze nie o chwastach zwykłych hooliganach tylko o tych z których można coś jeszcze zrobić.
owszem mozna młodych zostawić , niech sobie radzą ale jak praktyka wskazuje to większośc wybiera Dresiarstwo i młyny lub poprostu przebywaja w śrób dresówki.

Ostanio po kilku zabyjstwach w dzielnicy (głośno było w TV) radni przemysleli sprawe i zorganizowali kase i utworzyli ligi siedlowe, powstają boiska, na os. Oswiecenia chłopaki graja w ruggby . Ale to wszystko trzeba im zorganizowac , napewno to będzie tańsze od kolejnych radiowozów..
Napewno wszystkich sie nie unormuje .
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

Gówno prawda. Kiedyś nie było skateparków ani tartanowych boisk a cały dzień biegało się za piłką na boisku żwirowym, grało się w kapsle, organizowało się wyścigi rowerowe, bawiło się w chowanego, grało się scyzorykiem w "państwa miasta" (czy jakoś tak) itd. I nikt mi tu nie powie, że to kwestia rządzących.


Dla osob w wieku 16-18 lat to granie w kapsle czy wyscigi rowerowe sa troche przypalowe??nie sadzicie?? Grac w pilke mozna, owszem,ale nie 7 razy w tygodniu po 8 h, zwlaszcza w wakacje. Brak alternatyw, jest tylko lawka, kilku kumpli, jesli sa pieniadze to sie cos wypije. Mozliwe ,ze odezwa sie glosy do ksiazek czy jakby byli inteligentni to by znalezli sobie zajecie,ale trzeba spojrzec z ich perspektywy i troche chlopakow zrozumiec. Sprubujcie ustalic dniowke np. 8 h dla jakiegos alternatywnego dzieciaka ( oczywiscie, ktora nie wymaga pieniedzy)
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
a co tak sie dresiarzy pietracie, a? To szrako wporzasiu mlodziaki, nie tylko chujki, no bo co innego maja robic
jak sie wpadlo miedzy wrony trzeba krakac jak i one, nie?
I cos wam powiem. Ostatni piatek w nocy, kumpel sie troche skaleczyl a jego syn sie przeprowadzal wiec mnie mowi przetargaj mu troche fantow zeby sie mogl juz na nowym punkcie przekimac, to ja biore stara felke mam do takich kursow, bo w nowce tapicery zal i jade zaladowany na ful, na brodnie cos mnie jeb jeb wychodze, krotka otrzaska, wydech sie rozmontowal. Nie pojade jak pidza 20km tak wiec co robic, komora w domu sie laduje. Studenciakow 2 przylipiam ide na nich coby pomoc wezwac, ci mnie widza spierdalaja buce. Dziadunio z pieskiem tez spierdolil nie bede go ganial po nocy.
Nie chce mi sie wiele pisac. Krotko bylo tak. Szli ci wasi dresiarze, od razu poderkli, przywolali swoich z furka z hakiem i linewka coby wydech podwiazac. Juz u mnie w domu kazden dostal flakon i nawet moja rano mowi, ze mile chlopaki a nie takie bezjaje twarozki co kufe maja jak by im kto starego rozjebal harmoszka
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
normalni ludzie sie Ciebie boją rzozio :) po prostu
  • 0

budo_widelec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Nie kazdy czlowiek w dresie jest tepy. Znam osobiscie paru takich co nie maja po prostu gustu... :) Ale niestety przytlaczajaca wiekszosc, to ludzie ktorzy maja 6 klas podstawowki. Opanowali sztuke liczenia do 10, 25 stron Pana Tadeusza, znaja 3 sasiadow kraju w ktorym zyja i pierwszą zwrotke hymnu(a to i tak im tu naciagnalem statystyki), ale maja niezly "wymów" i spoko sie ubieraja... :wink:
  • 0

budo_piotreknh
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Panowie przyczyna tego tego łajdactwa na osiedlach (też jestem z Huty) jest bardzo prosta
tym ludziom nic się nie chce, oni idą po najmniejszej lini oporu przez życie czego się spodziewać po kimś kto poszedł do zawodówki (tak na marginesie czy ktoś się zastanawiał po co są te zawodówki, bo to że niczego tam nie uczą to każdy wie, to są przechowalnie w naszym kraju jest obowiązek nauki do 18 roku życia i gdzieś te "zdolne dzieci" trzeba przechować). I druga sprawa rodzice ich utrzymują przepraszam hodują bo trudno to nazwać wychowaniem, reasumując matka nakarmi, ojciec ubierze, w szkole nic nie wymagają i jest tak zajebiści dużo czasu oni nie trzeba się martwić to se siądę z kumplami na ławce... dalej już nie muszę pisać, włączcie sobie TNV-Uwaga

Pozdrawiam
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
PiotrekNH- lepiej! Ich rodzice własnie ich NIE (powtarzam NIE (n-i-e!!!) hodują i dlatego rosnie takie coś, co potem tylko bedzie wystawiac te je^&%ne łapy po zasiłek chociaz na niego nie zasluguja (są ludzie ktorym zasilek JEST POTRZEBNY) , a taki pie&^&*y drechol idze tak jak powiedziales NA ŁAtWIZNE. W piatek wybieram sie niestety pociagiem w dosc daleka droge i juz zaczynam ustalac pewna strategie 10 godzin jazdy pociągiem.fak nie moge po prostu przepraszam za słowictwo ale nie moge usiedzieć niormalnie jak pomysle o panach w trojpaskowych mundurach.. :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

PiotrekNH- lepiej! Ich rodzice własnie ich NIE (powtarzam NIE (n-i-e!!!) hodują i dlatego rosnie takie coś, co potem tylko bedzie wystawiac te je^&%ne łapy po zasiłek chociaz na niego nie zasluguja (są ludzie ktorym zasilek JEST POTRZEBNY) , a taki pie&^&*y drechol idze tak jak powiedziales NA ŁAtWIZNE. W piatek wybieram sie niestety pociagiem w dosc daleka droge i juz zaczynam ustalac pewna strategie 10 godzin jazdy pociągiem.fak nie moge po prostu przepraszam za słowictwo ale nie moge usiedzieć niormalnie jak pomysle o panach w trojpaskowych mundurach.. :evil: :evil: :evil:

to wez ty raz normalnie do nich podjedz jak na lawce siedza, podzialkuj fajany to uwidzisz, ze to nie raz wporzadelu kolesie, glupoty ogolnie piszesz jakiegos pietra masz, chyba cie dojechali ostanio, a? w jednym ziomus twoj rycht, ze lape wyciag po zasile to cwelerka pierwszej wody, tak facet nie robi, kombinowac trzeba, robotka sie jakas nawinie a nosic to nie wstyd bo kryminal dla ludzi, lepiej byc pozawotym czem po posredniakach wystawac za panstwowe gowno, honor chuliganski to od rzadu gownianej zasily nie czekac
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Rzozio the best !!!

Rzozio na moda do knajpy !!!
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
wiesz rzozio coś nie bardzo rozumiem te twą "polskawom" mowe, gwarantuje Ci, że jakbyś sie nauczył mówic poprawnie po polsku, to ludzie by Cie rozumieli, a widzisz, tak to trzeba twoj post czytać kilka razy żeby wychwycic głowny sens. Zycze udanej nauki- pozdrawiam ZIOMUŚ, teraz ide coś tam robić z "fajanami"
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Ech rzozio no krępujesz ludzi, nie widzisz. Nie każdy nawiązuje kontakty interpersonalne z taką łatwościa jak Ty :wink:

A że beatles szuka wszędzie zagrożeń to racja. Nie myśl ciągle o niebezpieczeństwie bo sam je zaczniesz ściągać :?
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

A że beatles szuka wszędzie zagrożeń to racja. Nie myśl ciągle o niebezpieczeństwie bo sam je zaczniesz ściągać :?

nasiadowke mam w robocie to tak sobie patrze co tu nieokutne bystrzaki rzezbia i ten mnie rozjebal, on ma gdzies pociagiem jechac i tyle rozkminia o tym ze jak ja bym polowe tego czasu posiedzial z ziomkami to my bysmy obcykali jak ten pociag na sryk zajebac, opchnac i kire napoczac by sie dalo rade zmiescic
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

obcykali jak ten pociag na sryk zajebac, opchnac i kire napoczac

to mówi wszystko za siebie, co za odkrywcze i inspirujące zdanie...myślisz, że to jest fajne??
  • 0

budo_widelec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
piekna polszczyzna zapodaje i bledow ortograficznych nie robi!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024