Skocz do zawartości


Zdjęcie

dresy coś o nich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dresy coś o nich
Jestem nowym na tym forum ale coś mi tu nie pasuje

Piszecie że ta czy inna technika to tylko możesz dresa lub leszcza zaskoczyc, że dres to leszcz i takie tam inne bzdury.
Panowie niewiem jak u was ale desów umnie na osiedlu jest jak psów (nowohuckie PIASTÓw) żyje tu już prawie 30 latek i wielu ich znam, na początku byli modnymi skinami, póżniej dresami teraz huj wie jak ich nazwać kaptury , szerokie spodnie i takie tam pierdoły. Modzież szuka rużnych sposobów aby się pokazać ale nie oto mi chodzi.

Z tego co się orjętuję to co trzeci znaczący dres(a tylko taki jest na zadymach) albo ćwiczy siłkę często steryd aby być zauważonym, często jakis boksik lub inne ostry sporcik co prawda kilka miechów bo szybko się zniechęca ale coś sie zawsze nausz i przedewszystkim DOŚWIADCZENIE NA ULICY co prawda często 5 na jednego ale podkreślam często. Czyli psycha , detrminacja czesto prochy lub wóda.
Panowie to niesą leszcze to naprawde cieżki kaliber, co drugi leje się do końca a jak niema szans to żeby dumy nie stracic to ci kose orzeni (BEZ OBAW NIE ZABIJE ALE OSTSTNIO CZESTO PAKUJĄ W NOGI) .
Owszem dresami są też śmieszni goście na których wszystko wisi i są DRESEM ale on nie będzie się z tobą lał jedynie cię kopnie jak już będziesz pływał.

Czesto dresy są też kibolami(NO BO JAK ZADYMA TO DEBIL IŚĆ MUSI -POWAŻANIE) tam też się kutasy nieżle nauczą relizmu, ustawki i oststnio dowiedziałem sie od kumpla że goście uczą sie nawzajem u nas w lasku(boks i inne przyjemności) od całkiem niezłych fajterów.
Także nie piszcie bzdur że dres to leszcz niestety to nie prawda.
Determninacja(czesto plus kumple używki) + troche podstaw --- to już nie leszcz




Ja gośćmi pogardzam , a tak szczeż to już dawno z tego wyrosłem (rodzinka, firma) - tak żeby było jasne DRES TO NIEBEZPICZNY TYP A NIE JAKIŚ LESZCZ
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
w sumie to recht.
słuszna uwaga.
ja jak się krece tu i tam, rozmawiam z różnymi śrdwiskami, to jakaś sztuka walki czy kosa to standart. słysze i widze, co kto napierdala, i teraz to już jest troche strach się postawić.
no ale moi kochani, co zrobić?
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Ac19,najpierw zobacz kto takie rzeczy wipisuje-to głównie ludzie co lubia sobie poteoretyzować w internecie lub maja naście lat.Każdy kumaty człowiek wie,że bandytka to nie zadne leszcze to samo kibole itp.Ja rzadko wchodze na to forum (ulica)bo poraża mnie głupota tematów i fachowych "porad"
poz
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
tutaj mianem dresów określani są ci co biją cię aby cię okraść, a to zazwyczaj leszcze. dres który chodzi na siłke raczej ma kase więc nie musi kraść. Takie jest moje zdanie

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

dres który chodzi na siłke raczej ma kase więc nie musi kraść


może musi żeby mieć na siłke :wink:
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
a kase ma bo kradnie
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
raczej żadko się zdarza łup rzędu 100 zł a czesciej jest to 2-10 i jakoś nie wyobrażam sobie typa który wrzuca do skarbonki te pieniądze żeby mieć na siłke pierwsze co zrobi to kupi piwo i wypije z kumpalmi przed blokiem taki dzień>
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
2-10 ?
dresy kradna telefony i portfele :P
  • 0

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
a no nie skojarzyłem racja :oops:
  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
wiecie nie żebym ich bronił, usprawiedliwiał ale część dresiarzy to poprostu zwykli goście którzy z różnych powodów(dla szpanu, dla panienek, czy poprostu bo tak im wygodniej poruszac się wsród dużej grupy rówieśników) ubiorom te słynne trzy paskowe spodenki i tak sobie siedzą i z nudów hleją i niestety często lądują w rynsztoku
Zarombiście jak na danym osiedlu jest co robić siłka, knajpka czy nasze zarąbiste SW, kurrrwa co kolwiek żeby ci goście mieli co robić. Sam pamiętam jak po budzie szłem coś pogadac ze znajomymi to na ławeczkę i często którys cos głupiego zrobił-poprostu z nudy.
A przecierz odizolowac od wszystkich się nie da .
Mieszkasz w blokowisku to nie ze swojej winy tylko taki LOS.
Ale to oczywiście nie usprawiedliwia tych KUUUUTA..sów którzy bez powodu wpadają na osiedle i leją byle kogo za byle co, co tu pieprzyc sami wiecie oco chodzi.
Dlatego trzeba Panowie byc lepszym, szybszym(chociarzby zeby spieprzać, nieraz mi to tyłek uratowało) i silniejszym . Takie prawo pieprzonej drzungli.

Teraz jak wracam na swoie osiedle widze jak cześć kumpli wyszła na dobrą drogę, część siedzi lub zapili sie i siedzą pod sklepikami. Ale niestety zauważyłem taż te że młodzi dalej jak ich starsi koledzy kiedyś NUDzą SIE i ławeczka, klatka.
KUrrwa chca mieć spokuj na osiedlach a na pamiętnym boisku zrobili parking szczeżony, kluby poznikały.

J wszystko jak dawniej kiedyś łysi OJJ a tera dresik i kaptury
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Nie nawidzę dresów. Nie spotkałem jeszcze nikogo normalnego kto ubierałby się na codzień w dresy.

Cechy dresa:

- Chamskie zachowanie
- Tylko w grupie jest odważny
- Hałaśliwy w miejscach publicznych
- Pluje w miejscach publicznych
- Ma charakterystyczny śmiech, jest to śmiech półinteligenta, głośny; po śmiechu możesz rozpoznać dresa, nawet z daleka, nie widząc go
- Zaczepia ludzi w miejscach publicznych tzn. wali głupie teksty do Bogu ducha winnych osób i uważa że to jest zabawne
- Głośno klnie w miejscach publicznych
- Drze się jak pomylony wraz z towarzyszami

Czyli krótko mówiąc robi wiochę zawsze i wszędzie. Dres to taki miejski wsiur i chamidło.

To tyle, zestaw cech opracowany na bazie własnych obserwacji.
  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
ciekawa charakterystyka dresa, tylko pod nią można podciągnąć wielu innych normalnych gosci,

Ja też nie przepadam za tymi typkami i nie podzielam ich poglądów i wielu zachowań.

no ale spid bez jaj
Hałaśliwy w miejscach publicznych
to wiekszość nas jak się dobrze bawi

Ma charakterystyczny śmiech, jest to śmiech półinteligenta, głośny; po śmiechu możesz rozpoznać dresa, nawet z daleka, nie widząc go

tu przesadziłeś, jak pochlejemy to często tak się zachowujemy


Wystarczyło napisać że ich niecierpisz
  • 0

budo_łux
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
J/W NIENAWIDZE DRESÓW!!! Śmiecie i społeczne marginesy. Wraki człowieka. Pół i ćwierćinteligenci. Bezmózgie yeti. Chodzące gówno. Nienawidze ich za to co zrobili z moim miastem. Nie można sobie bezpiecznie pochodzić po mieście po 20.00!!! Cholerne świnie i wieczne lenie. Pierdo... ich
  • 0

budo_łux
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Przepraszam za takie miłe epitety ale jestem ostro wkurzony. I jeszcze raz nienawidze dresów. Społeczne mendy
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

Ac19,najpierw zobacz kto takie rzeczy wipisuje-to głównie ludzie co lubia sobie poteoretyzować w internecie lub maja naście lat.Każdy kumaty człowiek wie,że bandytka to nie zadne leszcze to samo kibole itp.Ja rzadko wchodze na to forum (ulica)bo poraża mnie głupota tematów i fachowych "porad"
poz


Widze, że ktoś ma podobne zdanie do mojego :) . Pozdro Randori.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
Widzę ze przez co po niektórych przemawiają kompleksy. Ehh szkoda słów.
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

dres który chodzi na siłke raczej ma kase więc nie musi kraść


może musi żeby mieć na siłke :wink:


niekazdy dres opierdala ludzi na ulicy....... istnieje sporo dresow ktore zyja z robienia innym wałkow (czyli robieniu ich w chuja) albo po prostu z dealowania - takiej kaski mozna sie na tym dorobic ze szok :wink:
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich

niekazdy dres opierdala ludzi na ulicy


no nie każdy , jeszcze okradają mieszkania , samochody etc :wink:

albo po prostu z dealowania - takiej kaski mozna sie na tym dorobic ze szok


i od nich kupuja także kolejni dresi którzy kase na towar biorą z kradziezy :wink:
  • 0

budo_m3f
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
No ale choidz mi o to ze NIEKTÓRZY kolesie maja w dupie to co jaksi koles ma w portfelu skoro na nielegalu sam zarabia wpizde razy wiecej. Po co ma robic sobie przypał np na swoim osiedlu i ojebac kogos na 15 zeta skoro na sprzedazy jednego calaka blunta ma wiecej zarobku i jesli sprzedaje to swoim klijentom to ma akcje bez przypalu!!
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dresy coś o nich
to twierdzisz że jakby wiecej dresów dilowało byłoby bezpieczniej?
naćpani może nie okradną ale pobiją dla zabawy
:wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024