Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pora na Trening...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Pora na Trening...
A wiec, aktualnie cwicze w godzinach popołudniowych czyli tak około 18:00 ale jak sie zaczna wakacje to bede musiał cos nie cos zmienic gdyz trening bede musiał przełozyc w godziny od 8:00 do 12:00 i nie wiem jak to rozplanowac i jak dostosowac do tego posiłki
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
wstajesz z ranca pizgasz lekkie sniadanie tj platki kukurydziane albo banan + jogurt przed silka pijesz powiedzmy no boostera jesli masz jesli nie to nic idziesz na silke wracasz i dopierdalasz solidny posilek tj kurak + ryz or sth like that i tyla, cwicz miedzy 8-9 badz miedzy 10-12 najwiekszy przyplyw tescia jest :hyhy:
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
ja bym widział to tak, ze pierwsze zjadasz sniadanie np: musli+mleko, potem przed treningiem jakiś ryż z kurczakime (nie za dużo, zeby nie pójsc objedzonym na siłke) i potem porządny posiłek po treningowy ;)
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
Powiedzmy ze o 8:00 jem sniadanie czyli jak zawsze płatki z mlekiem i to bedzie poiłek przedtreningowy czyli tak o 9 pojde cwiczyc bo siłke mam w domu no i zaraz po treningu tam Carbo se wezme i o godz 10-11 porzadny posiłek czyli kurak i ryż. moze tak byc??
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
no slabo to widze ! po calej nocy zjesc gowniany jeden posilek i zapierdalac na porzadny trening :zdziwko: no chyba ze siedziesz na silce i sluchasz muzyki ;) Jak dla mnie to albo dwa posilki musisz wcisnac ( sniadanie i przedtreningowy) albo jak juz jeden posilek to naprawde konkretne sniadanie, godzina na unormowanie kiszek heheh ;) i jedziesz z koksem...
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
Paradoks, zrób tak jak pisze BARKY, bo samo śniadanie to za mało- musisz przed tr. dostarczyć odpowiednią ilosć kcal, białka. pozatym musisz pierwsze zahamowac katabolizm nocny...
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
no dobra to oprócz sniadania zjem jeszcze normalny posiłek o 10 i po nim trening no i po treningu tzw. obiad czyli kluchy i rybka
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
ja tak samo robie jak wyzej koledzy podpowiadaja :hyhy: sniadanie 7:30 o 9:00 kurak z ryzem i na 10:00 silka po znowu kurak z ryzem.po sniadaniu samym probowalem i jest lipa :/ pocisniesz sam martwy i mdlejesz :rotfl: :rotfl:
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
co wy tu za głupoty wygadujecie ze jeden posiłek to za mało .......najważniejsze ze pusty na trening nie idzie

walnij porcje płatków owsianych z orzechami i suszonymi owocami do tego wbij pare jajek wymieszaj i na patelnie wciągnij placka odczekaj 1,5 h i jazda na trening ja po takim posiłku na porannym treningu ostro jechałem
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
no dobra geloo, mowilem ze jak juz jeden posilek tylko to niech chociarz konkretny bedzie ( chocby cos takiego jak podales ) a nie tak jak kolega RAmzes proponowal wczesniej, zeby sobie zjadl banan i jogurt :wstyd: ....

nie mniej,u mnie treningi poranne raczej odpadaja,po prostu spiochem jestem :P i bylem kilka razy w przymusu rano na treningu,to jak dla mnie lipa jak chuj...
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
posilek powinno sie spozywac max na 1h przed treningiem zeby organizm nie tracil sil na trawienie podczas wysilku a na machanie zelastwem i o to mi chodzilo a banany + jogurt sa dobre na trening ze rozkladaja sie wolno i dostarczaja tego co trza dla organizmu na trening a i w dodatku dodam ze sa lekkie wiec organizm nie ma problemu z trawieniem a po treningu mozna juz sie bawic
BARKY, widac ze nie wiesz jakie pory sa najlepsze do treningu tylko trza umiec do tego podejsc i tyle w temacie, placek ktory zaproponowal galeoo dobry bylby mniej wiecej na pozniejsza pore bo trawic sie on bedzie mniej wiecej 3-4h w zaleznosci od wielkosci i ilosci skladnikow do nich dodanych
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...

BARKY, widac ze nie wiesz jakie pory sa najlepsze do treningu tylko trza umiec do tego podejsc


widac ze przeczytales to w jakiejs ksiazce bueheh :D i tu sie potwierdza ze te wszystkie ksiazki o kant dupy rozbic bo "dla kazdego cos innego"

to tracenie sil na trawienie to tez smieszna dla mnie sprawa, czesto odrazu po obiedzie ide na silke i nie trace na silach nic, ewentualnie co moze niesc za soba cwiczenie po jedzeniu to uczucie pelnego brzucha co moze powodowac pewien dyskomfort ale napewno nie utrate sily :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...

i tu sie potwierdza ze te wszystkie ksiazki o kant dupy rozbic bo "dla kazdego cos innego"

buhehe dla kazdego co innego? co ty pitolisz to mozesz mowic w wypadku nie wiem treningu albo dzialania suplementow ale nie negujesz cos co jest potwierdzone badaniami na osobach cwiczacych, sportowcach itp wiec z dupy tego nie biora, poza tym sprobuj isc po lekkim posilku na trening pare razy a idz z wypchanym brzuchem zobaczysz efekt, no i skoro wszystkie ksiazki o kant dupy obic to czemu tak ksiazki z treningami arniego dobrze sie sprzedaja? bo przeciez na kazdego dziala co innego :wstyd: wez zastanow sie zanim cos napiszesz
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...

buhehe dla kazdego co innego? co ty pitolisz to mozesz mowic w wypadku nie wiem treningu albo dzialania suplementow


weeez piszesz do barky "widac ze nie wiesz jakie sa najlepsze pory do treningu" a ty za to wiesz i porownajcie sobie zdjecia i tyle w temacie!

nie kazdy musi lubic cwiczyc z rana :<
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
a ja mam takie zdanie , jak cwicze z rana to wstaje np. o 6:30 , dopierdole konkretny posilek i zawsze półtora godziny po posilku ide cwiczyc ( czy to rano czy wieczorem ) i jest dobrze

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
ja mysle ze w kazdej z waszych wypowiedzi jest troche prawdy.Sam slyszalem ze najlepsza pora na trening bylaby godz

miedzy 10-12 najwiekszy przyplyw tescia jest :hyhy:

mysle ze Paradoks, powinien sprobowac sam na sobie kilku rad kolegow i sam dojsc do wniosku co mu najlepiej pasuje i po jakims czasie dac znac ktora opcje wybral
  • 0

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
no narazie to nic nie bede eksperymentował bo dopiero zaczne cwiczyc z ranca w wakacje ale narazie jade po południu cały czas i jest najlepiej bo pozniej sie jebne spac i koniec a jak z ranca to jeszcze wiem ze cały dzien przedemna i troszeczke hujnia bedzie ale cuż, bedzie trzeba...
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
nigdzie nie napisalem ze musi cwiczyc z rana napisalem ze takie w/w godziny sa najlepsze

a ty za to wiesz

a no widzisz tak sie sklada ze wiem

porownajcie sobie zdjecia i tyle w temacie!

spoko jak dojde do jego stazu
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
heheheh panowie nie cisnieniujcie sie tak ;)

a co do kolegi ramzesa,skoro lubisz takie ciekawostki i suche fakty z ksiazek, to czytalem ostatnio badania przeprowadzone na jakies grupie ludiz,podzielonych na 2 zespoly. Pierwszy zespol cwiczyl kolo godziny 18, drugi rano kolo 10. Wiadomo taka sama dieta i program treningowy. I wiesz co sie okazalo ??? grupa wieczorna miala 5 % przyrostu masy miesniowej i 2 % tluszczowej. A grupa poranna miala 1% miesniowej i 4 % tluszczowej. Ale ja jebie takie badania wiec nie uzywam takich argumentow ! Wszystko co radz i pisze jest z wlasnych doswiadczen i dalej podtrzymuje co napisalem w pierwszym poscie. 2 posilki przed treningiem,a jak juz tylko jeden to konkretny ! a nie jakies fiu,bzdziu ;)
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pora na Trening...
no pewnie że konkretny posiłek przed treningiem jeżeli jest to tylko 1 posiłek opierdol 150-200g owsianych z białkiem bądź jajami i na trening , po za tym co do pory treningu to raczej nie istotna sprawa , i co że rano większy poziom tescia ? jak pod wieczór jesteś pełen glikogenu , po za tym szybciej idziesz spać a jakieś 30-40min po zaśnięciu w organiźmie jest największy poziom hormonu wzrostu ? każda pora na trening jest dobra , trzeba tylko zadbać o katabolizm i węglowodany i zapierdalać



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024