Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening? 3 x czy wiecej ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Trening? 3 x czy wiecej ?
Witam, mam pytanie odnosnie intensywnosci treningu :) trenuje judo od 13 lat. a teraz zabrałem sie za mocniejszy trening na siłowni i 3 x w tygodniu jest dla mnie za mało :) mianowicie pon. klatka + triceps + brzuch śr. plecy + biceps + brzuch czw. nogi + barki + brzuch. czy wieksza intensywnosc np 4 x albo 5 x w tygodniu przełozy sie na lepsze efekty ? obecnie zakupiłem therapy shocka + storma. do tego staram sie trzymac diete jako tako :) prosze o porady, dzieki chłopaki
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
jezeli chcesz skupic sie na przytyciu to 3x to maks no 4 razy mozesz jechac efekt? zalezy od treningu powiem ci z doswiadczenia 3x = dobre na mase sam stosuje tera 3x i uwazam ze jest to bdb rozwiazanie a jeszcze jak judo klepiesz to 3x styka a intensywnosc to zalezy jak masz ustawiony trening jakie cw jakie przerwy itd.
  • 0

.M.A.D.M.A.S.K.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:METROFLEX GYM
  • Zainteresowania:Kulturystyka, armwrestling, zarabianie hajsu, ochrona ludzi pred nimi samymi

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
3 dni treningowe dają bdb regeneracje ale najlepiej jest trenować 4 razy ponieważ wszystko robisz po ludzku bo robiąc barki plus nogi jedno z tych rzeczy zrobisz kiepsko a warto rozwijać wszystko proporcjonalnie.
  • 0
BODYBUILDING HARDCORE FREAK

NAJWAŻNIEJSZA ZASADA OCHRONIARZA:
WALCZ NIE CZYSTO I NIE DAJ SPROWADZIĆ SIĘ DO PARTERU

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
dzieki, ale w tym tygodniu musiałem troche inaczej zrobic z uwagi na swieta :) bo siłownie mam tam gdzie judo. i tak w pon. zrobiłem klatke triceps i brzuch. wczoraj bary i biceps. a dzis plecy nogi i znow triceps i powiem ze triceps moim zdaniem zregenerował sie w 100% nie czułem zadnego przmeczenia powiem ze nawet szło lepiej niz ostatnio wieksze obciazenia itd. robiac np. pon sr triceps wt czw biceps myslicie ze mozna dojsc do dobrego efektu czy jednak jesli chodzi o łapy to wieksze przerwy ?? po 2 dni ?? bo tak jak mowie zmeczenia nie odczuwałem zobaczymy jeszcze jak jutro z bicepsem bo tez pojde i zobacze co i jak. a co powiecie o samym shocku i stormie ? niestety nie starczyło mi kasy juz na białko i bcaa.ale i bez tych dodatkow chyba powinno dobrze wjechac nie ?? jakies doswiadczenia z autopsji?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
jesli chodzi o przemeczenie to ze nie czujesz nie znaczy ze jest dobrze bo moze ci sie skumulowac zmeczenie i jak cie pierdolnie to bedzie placz ze nie idzie raz w tyg bic i tric styka,

bo tak jak mowie zmeczenia nie odczuwałem zobaczymy jeszcze jak jutro z bicepsem bo tez pojde i zobacze co i jak. a co powiecie o samym shocku i stormie

jest super

niestety nie starczyło mi kasy juz na białko i bcaa.ale i bez tych dodatkow chyba powinno dobrze wjechac nie ??

niezle to zaplanowales :/

jakies doswiadczenia z autopsji?

oby tak dalej, a jak nie trzymasz diety to nie dziw sie ze malo ci pojdzie albo ze wogole nie pojdzie :niepewny:
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
wydaje mi sie ze płakac nie bede :) a powiem Ci ze juz cos poszło mimo ze dopiero 1.5 tygodnia sobie pije to. a poza tym nie znałem sie chciałem cos na poczatek :) zreszta bede to rozkminiac jak skoncze :) a diete tak jak mowiłem staram sie trzymac. nastepnym razem zainwestuje sobie pieniadze w jakis dobry cykl. a jesli nie bedzie zadowalajacych efektow to przeciez na błedach sie człowiek uczy, jednak wydaje mi sie ze efekty beda jak dla mnie zadowalajace :) dzieki za pomoc
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
zastanów się kolego. nie czułeś zmęczenia ale włókna mięśniowe w twoim bicepsie zostały zniszczone na treningu więc potrzebują czasu na regenerację nawet jak nie czujesz już zakwasów itp. jeżeli zaczniesz kolejny trening zanim mięśnie się zregenerują, będziesz jedynie powiększał ilość zniszczonych włókien zamiast dawać im czas na odbudowanie.

Shock i Storm to odżywki anaboliczne, więc bez dostarczania odpowiedniej ilości białka z pożywienia dadzą znikome efekty. lepiej byś zrobił kupując samego storma albo nawet w twoim przypadku zwykłą kreatynę a resztę siana przeznaczył na lepszą dietę ew. odżywkę budulcową.

:padam:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
no dzieki :) w sumie moze zakupie jakies białko na dniach w takim razie ;) jakie polecacie ??
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
a ile masz pieniędzy ? :D może być Elitka z Dynamize , osobiście polecam Probolic z MHP

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
no tak mysle ze 120 - 130 to z MHP znalazłem juz za 119.
  • 0

Koras1418048793
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Sport Motoryzacja Film Muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening? 3 x czy wiecej ?
acha no i powiedzcie mi jak najlepiej dawkowac to białko ?bo dzis jade kupic. DT rano naczczo Strom przed treningiem shock po treningu storm. DNT rano naczczo storm i tyle czytałem ze jeszcze mozna brac w DNT storma drugi raz ale poki co sie wstrzymuje :) białko tylko po treningu ? czy wiecej razy ?? czekam na odpowiedz
  • 0
..daje z Siebie maximum, widze pracy efekty..
..mam szerszy punkt widzenia i wiecej perspektyw..



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024