Skocz do zawartości


Zdjęcie

Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_judoka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
Jak pewnie się domyślacie ćwiczę judo ;) Jestem jeszcze troszkę młodym wielbicielem tego jakże wspaniałego sportu ;) Mam tylko 12 lat. Bardzo Was proszę - doradźcie mi jakie ćwiczenia mam codziennie wykonywać... A może basen ? No nie wiem... Doradźcie mi coś. Tylko nie jakieś 50 okrążeń dziennie do okoła mojego bloku - no wiecie... sadełko się ma :P Z góry thx :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
Zapisz sie na judo. Tam Ci uloza sensowny trening. Prze net jest to niemozliwe!
K_P
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
Jeśli ma się sadełko w wieku lat 12, to trzeba sięgo pozbyć. I to własnym potem.
  • 0

budo_adellon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
Najlepiej spytaj się trenera, powinien sie znać ...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
W takim mlodym wieku, z tego co sie orientuje, zadne surowe diety nie wchodza w gre. To samo tyczy sie cwiczen, obciazajacych stawy: biegow, przysiadow itp. Jesli chcesz sie ruszac i spalic, najlepszy bedzie basen albo rower. A tak poza tym, to nie przejmuj sie sadelkiem, Twoj organizm jest przy poczatku fazy dorastania, wielu mlodocianych "grubaskow" jako dorosli maja wage jak najbardziej w normie.

Trzymaj sie! ;)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
wlasciwie w takim podeszlym wieu to sie nie ma co zapisywac na judo, i tak zaden mistrz juz z ciebie nie bedzie. Co innego jakbys mial 5-6 lat...

No ale mozesz w ostatecznosci cwiczyc w 5 lidze. Niestety, tam wszyscy biegaja co najmniej 5 km zawsze przed rozgrzewka. Potem leci ogolnorozwojowka, brzuszki, pompki, krokodylki, krewetki, z pilka lekarska(roznego rodzaju brzuszki) i inne cwiczenia, noszenie ciezkich przedmiotow na wyscigi, noszenie kolegi siedzacego na ramionach, pompki z kolega na plecach, cwiczenia na gumach.....

............no takie ogolne cwiczenia zeby miec przecietna sprawnosc fizyczna...
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
Judoka, powiem Ci tyle nie sluchaj Szczepana ;) cwicz wytrwala i dasz rade, no i niejedz slodyczy :)
  • 0

budo_adellon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia

(...)zadne surowe diety nie wchodza w gre. To samo tyczy sie cwiczen, obciazajacych stawy: biegow, przysiadow itp.(...)


Nie jestem jakimś tam specem od ćwiczeń ale pierwsze słyszę, że przysiady mogą być obciążeniem na stawy kolanowe, podobnie jak biegi.
Przeciez nie róbmy sobie chec ... koleś nie jest jakims tam pakerem i nie będzie nagle zasuwał maratonów. Przecież np. 100 brzuszków i przysiadów, pompek to ja robiłem spokojnie rok temu (chwilowo przestałem trenować). Zresztą np. ja wogóle nie miałem problemów z przebiegnięciem 5-7 km. A co do zdobyetgo czasu to na obozie byłem w elicie. :)

P.S.
Mam teraz 13 lat

=-=-=-=-=-=-=-
Tym postem nie chcę nikogo urazić po prostu napisałem co o tym sądzę. Odpiszcie czy dobrze myślę, czy może sie mylę.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia

Tym postem nie chcę nikogo urazić po prostu napisałem co o tym sądzę. Odpiszcie czy dobrze myślę, czy może sie mylę.


Moim zdaniem dobrze.
  • 0

budo_nothing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
skoro jak piszesz ćwiczysz judo to najlepiej zapytaj trenera, on widzi jak dajesz sobie radę na macie i na pewno bedzie wiedział jakie ćwiczenia będa odpowiednie, co do wagi jak zaczniesz ćwiczyć masa ciała zapewne ulegnie zmianie i bedzie zależna od twoich mięśni :wink: pozdr
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Błagam Was o doradzenie - jakie ćwiczenia
Moje ulubione powiedzonko na treningu to "dobre judo- duzo biegac", dzieciaki nienawdza gdy to mowie :twisted: !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024