Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biceps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
21 dobre na ostatnie ćwiczenie ale jako pierwsze to ja tego nie widzę :P. to jest typowo pompujące ćwiczenie a mięsień najpierw trzeba przeorać dużym ciężarem bo od samej pompy nie urośnie :hyhy: . to jest tak jakby robić 100 pompek zamiast klaty sztangą bo się lepiej spompuje
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

21 dobre na ostatnie ćwiczenie ale jako pierwsze to ja tego nie widzę :P . to jest typowo pompujące ćwiczenie a mięsień najpierw trzeba przeorać dużym ciężarem bo od samej pompy nie urośnie :hyhy: . to jest tak jakby robić 100 pompek zamiast klaty sztangą bo się lepiej spompuje


jestem tego samego zdania. Najpierw wolny ciezar+duze obciazenie, pozniej cos ze sztangielka, a na koncu typowo pompujace cwiczenie i wsio ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
czyli Panowie o wstepnym zmeczeniu miesni nigdy nie slyszeli :) nie warto jest zawsze robic ciagle to samo...czasami zmiany wypadaja dla miesni bardzoo pozytwnie w sumie kazdy szok dla miesni to juz cos pozytywnego bo te szybko sie adoptuja i po paru latach ciezko o przyrosty i wtedy zaczyna sie kombinacja z treningami :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

czyli Panowie o wstepnym zmeczeniu miesni nigdy nie slyszeli

ale jak juz to wstepne zmeczenie na maszynach, wyciagach, a nie na wolnych cięzarach ;) nie zaprzeczam, ze "21" bedzie złe, ale ja bym osobiscie wolał cos na wyciagu :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
a jak ktos trenuje na silowni osiedlowej w piwnicy to sie ratuje tym czym moze :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

czasami zmiany wypadaja dla miesni bardzoo pozytwnie

nie czasami, a ZAWSZE!.

Ja teraz jade trening masowy i za kazdym razem robie cos innego, inne Cwiczenie , inna kolejnośc .Jestem w szoku że rosne z dnia na dzien, w sumie zawsze leciałem jakis trening 2 gora 3 mc i zmiana ,z efektami dobrymi, ale teraz przy tym typie treningu normalnie szok !! :cwaniak: :cwaniak:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

czyli Panowie o wstepnym zmeczeniu miesni nigdy nie slyszeli :)


slyszeli, dlatego robie 2 serie wprowadzajace, a ostatnia na dojebanie maksymalne ;) Pozniej wyciagam z bica tyle, ile sie da, dopompowuje i wsio ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
ja tez mam taka filozofie ze najpierw najciezsze cwiczeniena na ogolna mase bicepsa (uginanie ze sztanga prosta) potem cos z izolacja (kolanko hantlem) i na koncu pompka ("21")
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

ja tez mam taka filozofie


z drugiej strony kazdy jest inny i pod siebie powinien trening ukladac. Na poczatku sie jedzie schematami, a pozniej ukladac trzeba pod siebie rozne cwiczenia, zasady itd ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
no rozumiem szafik, ale ja wiem ze dobrze sie czuje jak taki trening odjebie ale teraz wjezdzam z nowym planem i tam troszke sie zmieni zobaczymy jak bedzie jak dobrze to zostawie a jak gorzej to wroce do tego co jest :) a cwiczenia to na kazdym treningu na bica to staram sie jakies nowe cwiczenie wprowadzic kombinowac z kolejnoscia itp. itd.
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
ja robie rozgrzewke prawie max pompek, prawie max ciezaru przy cwiczeniach, rozgrzewam do konca stawy,i trening.
zaczynam od najwiekszych ciezarow, zmniejszajac wraz z uplywem sily, sztanga, hantle na przemian,
kiedys robilem tylko sztanga, pozniej dorzucilem hantle, a teraz jak zaczyynam znow sztanga to masakra.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
hehe u mnie to samo ;) ale wkoncu przemowilem sobie sam do siebie, ze to kulturystyka a nie trojboj silowy i wali mnie to juz ile na klate sie wycisnie, wazne by miesien ladnie rosl ;) i dlatego robiac klatke sztangielkami nie robiac dawno sztangi tez jestem slaby :hyhy: ale to normalne gdy sie cos zaprzestaje robic jak np. podciaganie czy wyciskanie na klacie ze sila zanika...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

ale wkoncu przemowilem sobie sam do siebie, ze to kulturystyka a nie trojboj silowy i wali mnie to juz ile na klate sie wycisnie, wazne by miesien ladnie rosl ;)


widzisz Joks, ja sobie to zaczalem jakis czas temu uswiadamiac i na ta chwile mam tak samo jak Ty piszesz mam wyjebane na ciezary ;) Bez wzgledu na to jakie to cwiczenie, czy jaka partie skupiam sie maksymalnie na technice. "prawdziwego kulturyste mozna poznac po tym, ze zostawia swoje ego przed wejsciem" ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
jak sie zaczyna cwiczyc to kazdy kg daje duza frajde, ale dochodzi sie w kacu do ciezarow z ktorymi juz niema zartow, i nie da sie ich zwiekszac, wiem ze ludzie podnosza duzo wiecej niz 140kg, ale wez przyjmij to na glowe :zdziwko: zdziwko napewno

inna sprawa ze od cisnienia mozna zemdlec ze sztanga na karku, wyciskajac co kolwiek mozna oczy uszkodzic od cisnienia. wole byc wszechstronny, ze tak powiem sprotowy niz kurna na klate pizgac 210kg w domu bez asekuracji
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
no wiecie panowie ja bym tego tak nie odbieral powiem krotko niektore cw wymagaja dopierdolenia ciezaru z lekkim nagieciem techniki takze aspektu ciezaru, wlasnie wyczytalem ze pierwsze cw jest najwazniejsze jesli je dobrze wykonamy to mozna potem sobie juz jedynie na dobitke pitolnac cos przykladowo pierdolnac sztange na bica z odpowiednim ciezarem robic powoli technicznie i wyczuc napiecie miesnia no i robic np mloteczek ale tu juz dokurwic ciezaru na dobitke i takie cw stykaja na bica i nie trza robic 3-4 cw na bica przykladowo bo jak to sie mowi" nie ilosc a jakosc sie liczy to raz i nie 3 godziny treningu sie licza a jedna"
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
rownie dobrze mozna zrobic normalny trening a miedzy serami wykonywac izometrie czyli napinac miesnie :D i jestem ciekaw czy ktos w ogole z was w czasie przerwy (odpoczynku) miedzy nastpna seria kiedykolwiek odpoczywal z napieta klata czy tricepsem, raczej watpie, a efekt zmeczenia czy pompy niesamowty, ale wszystko zaokragla sie do tego

Na poczatku sie jedzie schematami, a pozniej ukladac trzeba pod siebie rozne cwiczenia, zasady itd


  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
no to bys sie zdziwil, ja jeszcze stosuje rade Lee Haney'a ktory mowil o masazu i rozciaganiu miedzy seriami danego cw i naprawde miesnie robia sie twardsze to raz a 2 szybsza regeneracja i wieksza wydajnosc
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

rownie dobrze mozna zrobic normalny trening a miedzy serami wykonywac izometrie czyli napinac miesnie :D i jestem ciekaw czy ktos w ogole z was w czasie przerwy (odpoczynku) miedzy nastpna seria kiedykolwiek odpoczywal z napieta klata czy tricepsem, raczej watpie, a efekt zmeczenia czy pompy niesamowty, ale wszystko zaokragla sie do tego

Na poczatku sie jedzie schematami, a pozniej ukladac trzeba pod siebie rozne cwiczenia, zasady itd


ja ostatnio to robilem, ladnie czuje sie miesnie po takim napinaniu. np biceps. bo ostatnio na nim sie skupilem, odz dzisiaj powracam do normalnego splita. klatka dwa razy w tyg, nogi dwa razy w tyg i reszta.

najlepsze jest to ze ostatnio robilem armagedon, poszlo bo poszlo w raczke dobrze, dwa-3tyg i urusl, odpowiednia suplementacja tez byla ;)
ale najwiecej poszlo mi w klatke olalem kompletnie, tylko kilka treningow z 6seriami ale z duzym ciezarem. kltatka rozrosla sie masakrycznie, duzy postep
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps

ale najwiecej poszlo mi w klatke olalem kompletnie, tylko kilka treningow z 6seriami ale z duzym ciezarem. kltatka rozrosla sie masakrycznie, duzy postep


taka genetyka..ja na lapach sie nie skupiam a rosna :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Biceps
no a jak zaczynalem cwiczyc to mialem raczke wielkosci 28-29cm, ale zaokraglenie bylo.
obecnie 36
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024