Skocz do zawartości


Zdjęcie

wyciskanie sztangi leżąc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wyciskanie sztangi leżąc
Witam wszystkich otworzyłem ten temat bo poprostu jestem zalany i niewiem co robic otórz mój problem jest z siłą w wyciskaniu i jedno mnie ciekawi jak to jest z tą silą w wyciskaniu zaczołem trenowac od pazdziernika od treningu rozwojowego i cwiczyłem miesiac poczym przezucilem sie na trening na mase i cwicze z kumplem i on jedzie tak samo i zastanawia mnie dlaczego on bierze tajk z 3-5 kg wiecej na serie i on wzioł 95 a mnie 90 kg zagło niewiem czemu to tak jest wiadomo jedzie wiecej na serie ale zawsze tak, było nawet jak jechalismy tyle samo na serie on i tak brał wiecej niechce przezucac sie na zaden trening na sile bo ja trenuje zeby byc wiekszy ale zastanawia mnie czemu tak jest co ma mocniejsze ze bierze wiecej i co ja moge wzmocnic zeby jeszcze lepiej szło te wyciskanie napisze tez ponizej swój trening zeby było jasne kumopel ma ten sam trening

pon-klata+tric
wyciskanie sztangi na plaskiej 12-10-8-6-1
wyciskanie sztangi na plaskiej w waskim chwycie 12-10-8-6
rozpietki 3serie po 8 pow
tric
wyciskanie francuskie 12-10-8-6
sciaganie drazka na maszynie 8 pow
do trica odrazu dopisze zebyscie mi niepisali zebym dorzuciłpopki na poreczach bo niedaje rady na tym niewienm czemu nieumie sie nawet raz uniesc
sr-biceps-nogi
uginanie ramion na modlitewniku 12-10-8-6
uginanie ramion stojąc 12-10-8-6
uginaie ramion z hantelkami 4 serie po 8 pow
nogi to przysiad 12-10-8-6
piątek barki -plecy
wycikanie sztangi z klatki 12-10-8-6
unoszenie sztangilek w opadzie 3 serie po 8 pow
sciaganie drazka do plecoów 3 serie po 8 pow
plecy
mc 12-10-8-6
caly czas tak jade i efekty są ale co z tym wyciskaniem jak to wytłumaczyc jest tio takie dziwne pytanie ale zastanawiam sie nad tym z góry dziekuje za odpowiedz
  • 0
redukcja

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wyciskanie sztangi leżąc
beznadziejne polaczenie partii to raz 2 ilosc serii i cwiczenia to zalamka a 3 moze kumpel cos bierze i ci nie mowi? albo poprostu jest silniejszy i lepiej mu wchodzi ale jak robicie taki sam trening to ja nie wiem a wcale sie nie dziwie czemu ci nic nie idzie, przykladowy plan masz w podwieszonych pozmieniaj wklej tu i jak co sie poprawi tylko uwaznie go przestudiuj oblookaj jakie masz bledy w planie i popraw go bo ten co tera robicie to o kant dupki rozbic ze tak powiem :]
  • 0

siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wyciskanie sztangi leżąc
Nie kumpel nic nie bierze moze jest to spowodowane ze mam słaby triceps niewiem .A co uwarzasz ze w tym treningu jest złego
  • 0
redukcja

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wyciskanie sztangi leżąc
wszystko
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: wyciskanie sztangi leżąc
http://www.fabrykasi... ... t20196.htm

Polecam ten trening, wyjebany :D :padam:
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

siłacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wyciskanie sztangi leżąc
Ten trening jest bardzo dobry i wierze ze napewno siła by na nim znacznie poszła ale mi niechodzi tylko o sile skupiam sie narazie na masie bo jak to mówią bez masy niema klasy :P chciałem sie tylko zapytac czy to ze tak słabo mi idzie na durzych ciezarach przez to ze mam slaby triceps wczesniej jechalęm tylko francuski i sciaganie linki a teraz dorzuciłem wczoraj trening niewiem jak to sie fachowo nazywa ale mam nogi na jednej ławce i opieram sie rekami o drugą kumpel daje mi na uda 15 kg krazek i opuszczam sie i podnosze tak z 7-8 razy 4 serie mysle ze to mi pomorze i za jakis czas bd mugł wykonywac pąpki na poreczach bo teraz z bieda umiem sie podniesc raz lub 2 razy wiem ze muj dotychczasowy trening nie jest rewelacyjny ale niepowiem mi na nim nawet poszlo on jest dobrany dla mnie bo ja chodze tylko 3 razy w tygodniu na siłke z w pon na 1,5 godziny a w sr i pt na godzine wiec niewiem jaki mugł bym lepszy trening zarzucic pozdrawiam
  • 0
redukcja

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wyciskanie sztangi leżąc
kurwa no zalamujace sa te twoje posty wez poczytaj w podwieszonych o planach to raz a 2 masz wsio posty wyzej
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024