Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

kartman1418048788
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Proszę o pomoc
Witam, zwracam się przede wszystkim do osób, znających się na rzeczy oraz za razem proszę osoby nie doświadczone o nie polecanie mi niczego z racji takiej, iż mogą wprowadzić mnie w błąd.

Na wstępie powiem, iż mam prawie 21lat i ważę 100kg. Moja masa to nie mięśnie lecz sam tłuszcz ... jestem po prostu tłustym wieprzem :)

Tak więc nadszedł czas na rozstanie z piwem i rozwód z kochanką vódką :kwasny: Nadszedł czas na litry potu i krwi, by zrzucić troszkę wagi :)) Chcę również zaznaczyć, że zawsze miałem tendencje do otyłości, jednak udawało mi się utrzymać w miarę, w miarę rozsądną wagę gdy jeszcze grałem w piłkę i biegałem po podwórku, no ale wiecie jak to jest później być nastolatkiem :hyhy:

Koledzy poradzili mi abym kupił sobie :

Termo Speed Extreme - mam go 180 kapsułek
oraz
L- Carnitine + Green Tea - również mam tego 180 kapsułek

Wszystko sprowadza się do tego, iż proszę o ustalenie mi dziennego dawkowania tych suplementów oraz w miarę rozsądnego treningu jak na warunki, które posiadam a są to :
- rowerek
- biegi
- pompki
- brzuszki

Nic specjalnego lecz na nic więcej nie będę miał czasu, w szczególności siłownia odpada :chytry:

Jak już wyżej wspomniałem ważę 100kg, mam 186cm wzrostu oraz wiek to prawie 21 lat.

Za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proszę o pomoc

Termo Speed Extreme

w miare lajtowy spalacz przy Twojej wadze to pewno 6 kaps jak nic

L- Carnitine

to akurat nic nie daje :hyhy:

Green Tea

przyda sie

green tea
1-2 cap 30 min przed kazdym posilkiem
l-karnityna
1h-45 min przed treningiem. w dawce minimum 2g
thermo speed extreme
przed treningiem zacznij moze od 2-3 kaps jak Cie nie porobia sukcesywanie zwiekszaj az poczujesz ;) u mnie tse zakonczylo sie jakos na 9-12 tabletkach wiec nie uwazam tego za silny spalacz, w razie slabniecia dzialania zwiekszaj dawki bo organizm latwo sie przyzwyczaja

odnosnie treningu to aeroby, zacznij od 20 min ciaglego ruchu 3x w tygodniu pozniej zwiekszaj sukcesywnie czas do 25,30,35,40,45 min najlepiej nadadza sie wiec do ciaglego ruchu rowerek lub jakies biegi, na koniec treningu mozesz dodac pare serii brzuszkow/pompek ale podstawa to rowerek/bieganie bo brzuszki sa tylko na wzmocenie miesni brzucha tluszczu nie splaja :]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024