Skocz do zawartości


czy to możliwe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_betonlis_*

Guest_betonlis_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

czy to możliwe
mam problem , mam nadwagę zaczynam ćwiczenia, chcę się pozbyć całego tłuszczu , lecz chcę rozbudować mięśnie rąk(wisi mi tłuszcz na rękach)czy jest możliwe zamienić tłuszcz z rąk w mięśnie, jak tak to jakimi ćwiczeniami ,prosze napiszcie ile powtóżeń(lepiej mniejszy ciężar i więcej powtórzeń czy duży ciężar i mało powtóżeń
prosze odpiszcie , proszę o wyrozumiałość z góry dzięki

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to możliwe
Nie ma czegos takiego jak zamiana miesni w tluszcz.. Powinienes zaczac stosowac aeroby+dieta+trening. Specjalista od spalania to nie jestem wiec jedynie co to moge powiedziec ogolny zarys diety, czyli duzo bialka, umiarkowanie tluszczy i wegli malo. okolo 3g/1kg bialka, 3g wegli na 1kg, oraz okolo 1.5-2g tluszczy na 1kg. Z tluszczami to dobrze nie pamietam-jak juz mowilem nie znam sie zabardzo na redukcji :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy to możliwe
tluszczy 1g/kg :D biorac 2g mialby duzo kalorii hehe bo tluszcze sa najbardziej kaloryczne i ciezko byloby mu schudnac. jak napisal przedmowca nie mozesz cwiczyc tylko samych ramion gdyz spalajac tluszcz tracimy go z calego organizmu a nie wybranego miejsca, dlatego musisz cwiczyc wszystkie partie, zacznij od treningu ogolnorozwojowego tzw. ACT znajdziesz w FAQ, aeroby po treningu na poczatek 20 min pozniej zwiekszaj czas do 30 i 45 min. aeroby czyli skakanka, rower, worek bokserski, bieżnia, basen, itd. rzeczy dzieki ktorym bedziesz w ruchu przez zalozona liczbe minut
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024