Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba o pomoc w treningu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

pawel71418048788
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Prosba o pomoc w treningu!
Witam.

Bardzo Was Proszę o pomoc w doborze i wyborze treningu dla mojej skromnej osoby :)
Moj najwiekszy problem to czas, ze wzgledu na prace itp. na silownie moge tylko chodzi we wtorki i czwartki, do tego dochodza treningi pilki w kazda srode.
Mam 183cm wzrostu i waze 90kg. Powiem tak, urusl mi brzuch :( mam juz wystarczajaco duzo masy i jak to mowia wszyscy jestem juz za szeroki przez cykl cwiczen na silce przez caly poprzedni rok. Czy mozecie mi pomoc i pwoiedziec jakie cwiczenia najlepiej wykonywac i jaki trening robic w trakcie tych dwoch dni aby systematycznie wyrabiac rzezbe ?? chodzi mi tylko o to. Wiem, ze nie da rady robic tylko tego, dlatego swoja droga bede robil tez np. plecy, triceps, nogi. Ale przede wszystkim chodzi mi o rzezbe, aby cycki mi nie opadly :), brzuch tez spadl. Ogolnie zeby wygladac lepiej i za rok na plazy nie wciagac na maksa brzucha i chowac sie za parawanem bo troche wstyd... :( Z góry dziękuje za podpowiedź. Pozdr
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o pomoc w treningu!

mowia wszyscy jestem juz za szeroki

pewnie mama, babcia, dziewczyna :D ?? bo przez rok cwiczen to rozkoksic sie az tak mocno nie mozna wiec pewno przesadzaja hehe

Czy mozecie mi pomoc i pwoiedziec jakie cwiczenia najlepiej wykonywac i jaki trening robic w trakcie tych dwoch dni aby systematycznie wyrabiac rzezbe

jakim dysponujesz sprzetem, profesjonalna silownia czy same sztangi/sztangielki

Wiem, ze nie da rady robic tylko tego, dlatego swoja droga bede robil tez np. plecy, triceps, nogi.

raczej wypada :) zawsze wiecej hormonow anabolicznych po takim treningu nog
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pawel71418048788
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o pomoc w treningu!

jakim dysponujesz sprzetem, profesjonalna silownia czy same sztangi/sztangielki


przede wszystkim dzięki za odpowiedź! Oczywiście chodzę na profesjonalna siłownie. Jest wszystko co potrzeba. Więc?

pewnie mama, babcia, dziewczyna ?? bo przez rok cwiczen to rozkoksic sie az tak mocno nie mozna wiec pewno przesadzaja hehe


haha te panie oczywiscie ze tak mowia :) masz racje :) ale ogolnie wszyscy co mnie jakis czas nie widzieli to wiesz "ale zes sie poszerzyl..." Sluchaj mi to nie przeszkadza, nie obchodzi. Wrecz mi sie podoba ze ludzie widza jakies efekty pracy
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o pomoc w treningu!
stosunek wzrostu do wagi jak widze nie jest duzy w zwiazku z czym proponowalbym raczej aeroby po treningu kazdym 30-45 min orbiterek, steper, skakaneczka lub inny tryb ruchu. Rzezba jest bardzo ciezka sprawa bez wiedzy, stazu i znajomosci swojego organizmu tak naprawde nie ma co sie za to brac bo jest to przeogromny wysilek dla organizmu a przede wszystkim dla stawow. Ze swej strony propnuje skupic sie na podstawach tj przysiady, martwy, plaska, i wyciski roznego rodzaju jak widze masz 2 dni do dyspozycji strasznie malo dlatego skupilbym sie bardziej na cwiczeniach wielostawowych. No i podstawa to dietka obciac tluszcze i weglowodany jesli nie masz diety tera sa programy dietetyczne ktore pozwalaja obliczyc ile ci trza i jakie produkty co maja w sobie i w jakich ilosciach. Jesli chodzi o odzywki ze swej strony polece wiecznie zywe i sprawne CLA moze byc olimpa np.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o pomoc w treningu!
cla lub hca i omega3 w stalej suplementacji, dopiero w pozniejszym czasie radze pomyslec nad fat burnerami, ale teraz za wczesnie. to moze uzupelnie jeszcze temat partii, proponuje klatka + barki + triceps i potem nogi + plecy + biceps. jako ze silownia profesjonalna nogi rob na maszynach nie bedzie obciazac Ci to kregoslupa. w sumie jak planujesz sie rzezbic to ja robilbym wszystko na atlasach :rotfl: jakos sie tak przyjelo ze one lepiej rzezbia zapewne poprzez lepsze wyizolowanie miesnia :D cwiczen nie za wiele bys sie nie przetrenowal :hyhy: cos lajtowego nie trawajacego dlugo bo po treningu musisz doliczyc tez aeroby, osobiscie postawilbym na cos takiego:

klata -3 po 3 serie
barki - 3 po 3 serie
tric - 2 po 2 serie

nogi 3 po 3 serie
plecy 3 po 3 serie
bic 2 po 2 serie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


pawel71418048788
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o pomoc w treningu!
Dzięki za podpowiedź.

A powiedz jeszcze czy na początku zacząc już ten cały cykl ćwiczeń, od mniejszych ciężarów i systematycznie dokładać czy najpierw po prostu ogólnorozwojówke robić? Nie byłem na siłowni od Lipca i niechce wiesz przeforsować się ani tym bardziej jutro po treningu nie móc się ruszać... Bo od dziś zaczynam :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba o pomoc w treningu!
ogólnorozwojówka wpierw
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024