Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapalenie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

NAVEORD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zapalenie?
od wczoraj czuje silny bol na tricepsie w lewej rece w prawej boli normalnie jak po zakwasach a na lewej rece jest mocniejszy bol jak mam rozpoznac czy to zapalenie? ostatnio troceps cwiczylem we wt
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapalenie?
NAVEORD, kontuzja pewnie (lekkie naderwanie mięsnia) idź do lekarza! ;)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapalenie?
NAVEORD jesli byloby to zapalenie to napewno bys o tym wiedzial. Musiales poprostu przeciazyc trica. Odpusc mu przez weekend i kup sobie jakas masc ale to dopiero jak nie przestanie bolec. Moze byc Ketonal Lek, albo obojetnie cos, co ma w skladzie ketoprofen. Jest to lek przeciwbolowy i przeciwzapalny, wiec pomoze. Narazie jednak sie wstrzymaj ze 2-3 dni. Jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania to pisz ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


NAVEORD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapalenie?
smaruje Fatsum Żel z rana po obiedzie i na wieczor obwijam bandarzem tym nie uciskowym trening mam jutro przedramie barki, odpuscic barki? jak bedzie bolec?

PS boli przy pelnym wyprostowaniu jak dotkne i przy zgieciu reki, mysle ze to nie nadciagniecie bo wczoraj sie bardzo dobrze rozgrzalem(mialem jeszcze leciutkie zakwasy)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapalenie?

smaruje Fatsum Żel z rana po obiedzie i na wieczor obwijam bandarzem tym nie uciskowym


i tak smaruj sobi na dzien a na noc napisalem nizej co mozesz zrobic.

Mozesz cwiczyc ale ostroznie z tym tricem. Zacznij mniejszym obciazeniem, tak zeby sprawdzic czy bedzie bolalo. Moglbys dokupic jakas masc rozgrzewajaca w sumie jak masz kase, a jak nie, to kup sobie spirytus kamforowy. Na noc sobie tym porzadnie nasmaruj, poloz na trica wate i owin cala rek tak jak owijasz-szybciej przejdzie. Ja tak wyleczylem zapalenia juz 2 raz w zyciu wiec napewno pomoze, tym bardziej ze to jeszcze nie jest zapalenie. Pamietaj-ostroznie z ta reka a wszystko bedzie dobrze ;)


Ps.

NAVEORD, kontuzja pewnie (lekkie naderwanie mięsnia) idź do lekarza! ;)


taaaa do lekarza i co mu powie?to co ja napisalem...ja mialem zapalenie i gowno mi polecil-to co sam bym wymyslil...to sa buce w wiekszosci i gowno sie znaja!! Dopoki nie chorujesz na cos porzadnego to lepiej do nich nie chodzic :kwasny:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


NAVEORD
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapalenie?

smaruje Fatsum Żel z rana po obiedzie i na wieczor obwijam bandarzem tym nie uciskowym


i tak smaruj sobi na dzien a na noc napisalem nizej co mozesz zrobic.

Mozesz cwiczyc ale ostroznie z tym tricem. Zacznij mniejszym obciazeniem, tak zeby sprawdzic czy bedzie bolalo. Moglbys dokupic jakas masc rozgrzewajaca w sumie jak masz kase, a jak nie, to kup sobie spirytus kamforowy. Na noc sobie tym porzadnie nasmaruj, poloz na trica wate i owin cala rek tak jak owijasz-szybciej przejdzie. Ja tak wyleczylem zapalenia juz 2 raz w zyciu wiec napewno pomoze, tym bardziej ze to jeszcze nie jest zapalenie. Pamietaj-ostroznie z ta reka a wszystko bedzie dobrze ;)


ok thx;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024