Skocz do zawartości


Zdjęcie

Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Kurcze znowu źle!!



o moj sensei jest na 1 miejscu wow ! !
ale wiesz u nas w sekcji duzo wiecej panow na top 10


Też trenujesz u M.B.Velinova :?:




no tak to ma wyglądać


glupie pytanie :wink:


PANCER nie martw sie ze jestes na 3 miejscu, pamietaj ze to tylko dlatego ze ostatnio zasiadasz w lozy szydercow :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)


Od jakiegos czasu chadzam sobie po różnych klubach w Warszawie i ____ no właśnie :wink: czy to przypadek czy Polscy aikidocy to naprawde przystojni faceci :wink: a na dodatek są młodzi i utalentowani :)


O! WIEM! To się nazywa teraz clubbing :lol: Bezpośrednie przełożenie z dydskoteki na matę :twisted: :wink:


Heh nawet łatwiej, bo nie trzeba inwestowac tak dużo w jakieś ciuchy w kazdym dojo gi wygląda tak samo :)
  • 0

budo_martynka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

chyba was tu pogielo.. niedlugo zaczniecie mierzyc ktory ma wiekszego wacka
jedna baba ktora chodzina treniegi i zrwac uwage czy ktos jest przystojny czy nie.. i zadyma na 3 strony ..
jakie to ma znacznie?
moze byc maly ,lysy, w okularach :)
tyle razy mowilem baby i budo to pomylka... ten topic to tylko potwierdza.



Aiki i Gambit, skoro topik jest taki beznadziejny a kobiety i MA to pomyłka, to po co tu wchodzicie, to miał byc tylko lekki i dosc banalny temacik na forum :wink: to nie miala byc dyskusja o "budo" :wink:

Nie jestem ekspertką w aikido dalej idąc budo, poprostu ćwicze, bawię sie tym, poznaje nowych ludzi, czy to coś złego?

Wbrew waszym domysłom Panowie, nie szukam "miłości" na macie :P
Ale znam dziewczyny które właśnie tam poznały swoich facetów, co w tym złego? spedzajac ze sobą regularnie kilka, moze nawet kilkanaście godz. w tyg. W tym nie ma żadnych reguł.

Jeżeli naprawde Aiki i Gambit nie macie ochoty żeby dziwczyny ćwiczyły w waszych dojo, trudno :wink:

Myśle jednak że jest kilka klubów w W-wie i nie tylko gdzie Panie mimo swojej wrodzonej kobiecości są mile widziane ;)
A jeżeli ktoś lubi tylko z chłopcami ____ ćwiczyć jego wybór ;)

Pozdrawiam wszystkich i zmykam, bede za tydzień może tronkę więcej (urlop) 8)

pa,

Martyna
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

PANCER nie martw sie ze jestes na 3 miejscu, pamietaj ze to tylko dlatego ze ostatnio zasiadasz w lozy szydercow :wink:


Wiesz, załapać sie na podium wśród takich krasawców :) o pięknych i gładkich licach (o włosach nie wspomne :) ) nie jest bynajmniej powodem do smutku.
A działalnośc w lozy szyderców zaliczył bym raczej do intelektualnej :wink: , a nie podpartej wrodzonym wdziękiem.

Pancer (który za tydzień, po powrocie ze Wschodu już nie będzie taki piękny :wink: )
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Aiki i Gambit, skoro topik jest taki beznadziejny a kobiety i MA to pomyłka, to po co tu wchodzicie, to miał byc tylko lekki i dosc banalny temacik na forum :wink: to nie miala byc dyskusja o "budo" :wink:

Nie jestem ekspertką w aikido dalej idąc budo, poprostu ćwicze, bawię sie tym, poznaje nowych ludzi, czy to coś złego?

Wbrew waszym domysłom Panowie, nie szukam "miłości" na macie :P
Ale znam dziewczyny które właśnie tam poznały swoich facetów, co w tym złego? spedzajac ze sobą regularnie kilka, moze nawet kilkanaście godz. w tyg. W tym nie ma żadnych reguł.

Jeżeli naprawde Aiki i Gambit nie macie ochoty żeby dziwczyny ćwiczyły w waszych dojo, trudno :wink:

Myśle jednak że jest kilka klubów w W-wie i nie tylko gdzie Panie mimo swojej wrodzonej kobiecości są mile widziane ;)
A jeżeli ktoś lubi tylko z chłopcami ____ ćwiczyć jego wybór ;)

Pozdrawiam wszystkich i zmykam, bede za tydzień może tronkę więcej (urlop) 8)

pa,

Martyna

Nie muszą mi się podobac Twoje poglądy, ale umrę żebys miała prawo ich głoszenia. ja więc też mam prawo powiedzieć co myślę o takim zachowaniu. I komentowaniu.
  • 0

budo_martynka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
A miałam juz zmykać :P

Gambit, nie chciałam nikogo obrazić, ani też nie mialam złych intencji, przeczytaj swojego wcześniejszego posta i pomysl co byś odpowiedzial bedąc na moim miejscu...

Prosze nie klućmy się o taki banały ;)

Nie moja wina że urodziłam sie kobietą, za co pozwolisz, nie będę nikogo przepraszać ;)

Pa wszystkim, i miłego weekendu, ja jak juz wspominałam śmigam na długo oczekiwany urlop :P

pa,

Martyna
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
lekki i przyjemny topic.. - kojarzy mi sie z muzyka - lekka , latwa i przyjemna. Co rowniez byla nie do zniesienia.
Pisanie o tym, czy ktos jest bardziej czy mniej przystojny uwłacza czyjejs godnosci. Aikido to nie wybory mistera, ani wystepy chipendelsow.. zajmujemy sie powazna sztuka walki i g.. obchodzi nas czy ktos wyglada tak czy inaczej.

chcesz miec topic lekki i latwo - to napisz cos o ikkyo..
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
"Dziękuję bogom że uczynili mnie człowiekiem nie zwierzęciem, Grekiem nie barbarzyńcą i mężczyzną nie kobietą."

Jakoś tak to leciało, podobno Sokrates. :D

Randall ( Zgłębiając bezmiar swego antyfeminizmu )
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

A miałam juz zmykać :P

Gambit, nie chciałam nikogo obrazić, ani też nie mialam złych intencji, przeczytaj swojego wcześniejszego posta i pomysl co byś odpowiedzial bedąc na moim miejscu...

Prosze nie klućmy się o taki banały ;)

Nie moja wina że urodziłam sie kobietą, za co pozwolisz, nie będę nikogo przepraszać ;)

Pa wszystkim, i miłego weekendu, ja jak juz wspominałam śmigam na długo oczekiwany urlop :P

pa,

Martyna

Mój pierwszy post w tym temacie kończył się stwierdzeniem że sezon ogórkowy w pełni jak widzę. Więc spokojnie mozna go było odebrac jako żart. Na szczęscie tu jest forum, a nie dojo, i można wiele napisać. A jak jestem na macie to nie patrzę baba czy facet. Bo uprzedzenia zostawiam za drzwiami.
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Panowie, skad tyle agersji :wink: jak byl topic o ladnych pannach w dojo, to nikt sie jakos nie rzucal ze sa na macie niepotrzebne... 8)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Panowie, skad tyle agersji :wink: jak byl topic o ladnych pannach w dojo, to nikt sie jakos nie rzucal ze sa na macie niepotrzebne... 8)

Bo nam przeszkadza uprzedmiotowienie. ;)

Tak sobie żartujemy przecież 8) problem w tym, że to jest nieprzekładalne, nie działa w obie strony tak samo. Stąd taki "sprzeciw". Pamiętaj że to wy spędzacie wiele godzin zajmując sie swoim wyglądem, by zwracac uwage facetów. Oczywiście we wlasnym mniemaniu uzasadnienie tych działań moze być inne, np. bo lubię, to tak chcę <- moje ulubione argumenty kobiecej logiki ;) . Tak czy inaczej, to normalne że faceci oceniają dziewczyny po wyglądzie, i że dla nas zagadnienie kobiet na macie sprowadza sie głównie do prostego "to fajna dupa". Jednocześnie nie poddajemy się takiej ocenie, bo odbieramy ją jako uwłaczającą.
Oczywiście nie zawsze i nie wszędzie i nie wobec wszystkich tak jest.

Ps. Obawiam się, że niektórzy się rzucali, twierdząc że są niepotrzebne.
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Ale my sie wcale nie stroimy zeby zwrocic wasza uwage, tylko po to zeby nam inne dziewczyny zazdroscily :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Ale my sie wcale nie stroimy zeby zwrocic wasza uwage, tylko po to zeby nam inne dziewczyny zazdroscily :)

Jasne, jasne, przecież mówiłem 8) Żeby wam inne dziewczyny zazdrosciły, że tylu facetów gapi sie na was, a nie na nie. :) :)
  • 0

budo_martynka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Aiki , to miał byc juz ostatni mój post przed wyjazdem ale ;)
Tak jak pisałam nie będę sie kłucić i bynajmniej żadne wybory mistera to nie są!
Przeglądając forum czesto napotykałam sie na tematy w stylu " fajne laski w waszym dojo " i inne o podobnej treści, tylko czy ktoś z tego powodu był zły!? :?

cos pisałeś o muzyce, czy mi sie wydawało :?:
No wiesz dla jednych muza łatwą lekka i przyjemną jest nasze rodzime disco ;) a dla drugich np. jazz, czy leciutka Ive Mendes.

A co do ikkyo to może Ty cos napiszesz, ja nie uważam akurat tej techniki za zbyt łatwą :wink:
Ale i jak pisałam nie jestem ekspertem w tej dziedzinie :roll:

Jeżeli chodzi o Aikido, osobiści wole ćwiczyć niż pisać, ale znam oczywiście ludzi którzy są biegli w praktyce i w teorii. Tak więc wybacz ale o ikkyo nie napisze :wink:

Przepraszam za zbyt mało poważny topik, nie miałam zamiaru wywołać tym az takiej agresji :wink:


Zmykam na urlop :P

Pozdrawiam Wszystkich,
Martyna
  • 0

budo_martynka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
właśnie dzwoniła koleżanka z Włoch, w wakacje będę miala okazje poćwiczyć z Giampietro Savegnago :!: :-) w jego klubie :P

Napewno zdam relacje tym razem na "poważnie" :wink:

PA zmykam!!!

Martyna
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Martynka to ty znikasz czy nie znikasz, bo ja już nie wiem? :)
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)

Jasne, jasne, przecież mówiłem Żeby wam inne dziewczyny zazdrosciły, że tylu facetów gapi sie na was, a nie na nie.


troche to mesko szowinistyczne... ale niech Ci bedzie ze tak :)
  • 0

budo_bodaiju
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
Aiki wyluzuj.....czasami warto oderwać się od bycia niewolnikie formy :D Troszkę improwizacji...wakacje nadchodzą, a ty znowu się nadymasz jak żaba w błocie :D Ja wiem, że u starożytnych młodzi chłopcy byli w poważaniu....ehe....no ale wiesz...ja tam nic do nikogo nie mam ale ja osobiscie lubie popatrzeć (i nie tylko) na młode kobiety.....oczywiście pod kętem Budo :D
  • 0

budo_pooh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
A topic wlasnie jest o chlopcach :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Damskie zachwyty czyli Ohh i Ehh na tatami :) top ten ;)
nie lubie uprzedmiatawiania ludzi.. bez wzgledu czy sa wakacje czynie. Ocenianie kogos poprzez wyglad nie nalezy do dobrego gustu.
z postow autorki wynika,ze nie wazne co dany gosc umie - tylko jak wyglada, a to juznie ma nic wspolengo z aikido i tym forum.. moze gdzie indzie.. np kolo niespelnionych gospodyn wiejskich, czy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tam sie to nadaje jak najbardziej..
tutaj to pomylka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024