Skocz do zawartości


Zdjęcie

zrzucanie z brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

kasiulenka19
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zrzucanie z brzucha
jak zrzucic z brzucha ? ;/// nie jest on zalany tluszczem ... jest on "wypchany wewnetrzenie" w gornej czesc zaraz pod klatka dol ok ... ostatnio jem malo posilkow ale jak zjem juz posilek to bardzo duzy ... mysle ze jest to tym spowodowane ... nie moge jesc 5-6 posilkow malych w ciagu dnia poniewaz praca nie pozwala ;x

z gory dziekuje za porady , cwiczenia i pozdrawiam :)
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucanie z brzucha
brandy, wydęty brzuch jest w glownej mierze od jedzenia. Druga sprawa to genetyka i ulozenie organow wewnetrznych- jak miales tak wczesniej to nic nie poradzisz.

A tam gadanie ze nie mozesz zjesc- pakujesz do roboty (jezeli pracujesz 8h) 2-3 posilki. przed robota sniadanie, po robocie- posilek, potem w zaleznosci od pory sam twarog a jak wczesniej to cos jeszcze. I masz 5-6 posilkow ;)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Brasi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z redukcji :)

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucanie z brzucha
I uwierz mi na słowo opłaca się jeść 5-6 posiłków w ciągu dnia, przyspiesza metabolizm i na prawdę się traci [jak jesteś na diecie redukcyjnej]
Sam miałem opory co do 5-6 posiłków, uważałem że to za dużo ale jest git i już sporo zrzuciłem. :hyhy:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dzienniczek :)

Jodłowski Koks
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucanie z brzucha
Jakas dieta na redukcje ewentualnie jakis spalacz :hyhy: no i aeroby jezeli jestes wytrwały to polecam Areobiczna 6 weidera.

ps. taki brzuchy wypchane to sie od piwa robią :rotfl: :rotfl: Jest w mojej miejscowosci taki koles co jak pije piwo to kladzie butelke na brzuchu i sobie idzie :rotfl:
  • 0

kasiulenka19
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucanie z brzucha
piwa nie pijam ;> od czasu do czasu ale to male ilosci ktore mi nie zaszkodza ... wlasnie chyba zaczne robic a6w ... narazie jezcze sie postaram jesc 5 posilkow na dzien w miejszych ilosiach ;)
  • 0

Jodłowski Koks
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucanie z brzucha
Ja w 2007 roku robilem a6w bez diety staralem sie tylko tluszczu nie szamac do tego fat burner i pas neoprenowy ktory polecam to nie zaden tam Abgimbnic czy cos tylko bowoduje ze brzuch sie poci, moim zdaniem pomaga.

Ja uzyskalem takie efekty

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

1 fotka przed weiderem a 2 po.... a na 3 nie zerkaj :rotfl: :rotfl:

pozdro
  • 0

kasiulenka19
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucanie z brzucha

Ja w 2007 roku robilem a6w bez diety staralem sie tylko tluszczu nie szamac do tego fat burner i pas neoprenowy ktory polecam to nie zaden tam Abgimbnic czy cos tylko bowoduje ze brzuch sie poci, moim zdaniem pomaga.

Ja uzyskalem takie efekty

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

1 fotka przed weiderem a 2 po.... a na 3 nie zerkaj :rotfl: :rotfl:

pozdro



o boshe ale TY byles upasiony :D ale efekty jakies widac ... :P wlasnie tylko widac ze Ty na tym brzuchu masz tyluszczyk :D w tym problem ze ja go nie mam :D no troche mam bez przesady ale i tak to jest malutki tluszczyk ^^ ale kratke u mnie widac :P hyhy
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucanie z brzucha
masz zespół Colemana :rotfl: ale to moze być spowodowane postawą oraz wygięciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa które "wypycha" brzuch i miednice do przodu

Jodłowski Koks
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zrzucanie z brzucha

masz zespół Colemana :rotfl:


Maks niezle to ujoles :D widzialem fotki Colemana po za sezonem koles ma same miesnie na brzuchu a wyglada jak by piłke do kosza połkną :rotfl: :rotfl:

brandy jeżeli napniesz brzuch i czujesz ze nie masz tłuszczu na nim a jest wypukły to raczej nic na to nie poradzisz taka twoja genetyka :)

Dzieci z Krajow 3 swiata mają takie ale to juz inna sprawa :luka: :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024