Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ćwiczenie na mieśnie brzucha bez zmiany pozycji głowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Aleksander
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wołomin

Napisano Ponad rok temu

Ćwiczenie na mieśnie brzucha bez zmiany pozycji głowy
Witajcie,

Jestem na tym Forum po raz pierwszy. Nie mogę powiedzieć, że interesuję się kulturystyką, jednak postanowiłem wziąć się za swoje zdrowie i sylwetkę. Zacząłem chodzić na regularne spacery - około 6 km dziennie i ćwiczyć hantlami. Nie chcę w żaden szczególny sposób rozwijać mięśni, a jedynie zachować zdrowie i trochę schudnąć. Poszukuje odpowiednich ćwiczeń - w tej chwili chodzi mi głównie o mięśnie brzucha, ponieważ chcę spalić znajdujący się w tych okolicach tłuszcz.

Czytałem o wielu bardzo skutecznych ćwiczeniach, między innymi aerobicznej szóstce Weidera, lecz niestety nie mogę ich wykonywać. Mam poważnie chory błędnik i każda szybka zmiana pozycji głowy z poziomej na pionową i odwrotnie kończy się dla mnie bardzo źle. Po około pięciu-dziesięciu brzuszkach nie jestem w stanie stać ani siedzieć z powodu zawrotów głowy.

Wiem, że to bardzo trudne, ale czy moglibyście polecić mi jakieś ćwiczenia na mięśnie brzucha, które nie wymagają szybkiej zmiany pozycji głowy? Być może istnieje odpowiedni przyrząd do takich ćwiczeń?
  • 0

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Ćwiczenie na mieśnie brzucha bez zmiany pozycji głowy
Pewno że są takie :clap:
-unoszenie nog w zwysie na drazku
-unoszenie nog w lezeniu płasko(spinanie)
-skłony boczne
-rowerek tez cwiczy brzuch :clap:
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024