Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

wikis5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Uda
Witam,
mam 167 cm wzorstu , waze jakies 63 kg. Cwicze 3 x w tyg na silowni zawsze nogi(rozne maszyny no. suwnica skosna, uginanie podudzi, wyprost noga kleczac, odciaganie nogi w tyl z opaska dolnego wyciagu, wymachy noga w bok od siebie, unoszenie nog na odwrotnej lawce rzymskiej, wspiecia na palce na podwyzszeniu-ok 25 powt przy obciazeniu 15 kg/20 kg), brzuch rece. Ciwcze mniej wiecej od miesiaca i zauwazylam ze uda sa coraz wieksze (a zalezalo mi na zmnieszeniu ich objetosci i wyrzezbieniu). Czy powinnam kontynuowac trening?
Bede wdzoeczna za pomoc.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda

Witam,
mam 167 cm wzorstu , waze jakies 63 kg. Cwicze 3 x w tyg na silowni zawsze nogi(rozne maszyny no. suwnica skosna, uginanie podudzi, wyprost noga kleczac, odciaganie nogi w tyl z opaska dolnego wyciagu, wymachy noga w bok od siebie, unoszenie nog na odwrotnej lawce rzymskiej, wspiecia na palce na podwyzszeniu-ok 25 powt przy obciazeniu 15 kg/20 kg), brzuch rece. Ciwcze mniej wiecej od miesiaca i zauwazylam ze uda sa coraz wieksze (a zalezalo mi na zmnieszeniu ich objetosci i wyrzezbieniu). Czy powinnam kontynuowac trening?
Bede wdzoeczna za pomoc.



moze Ty poprostu masz duze miesnie nog a tluszczu tam niema(taka twoja uroda) i nie zmniejszysz miesnia bo jak? w takim przypadku powinienes przymasowac gorna czesc ciala i wtedy nie bedzie sie zucac to w oczy. ale jesli uda sa zatluszczone to pamietaj ze sam trenig nie wiele da, musi isc w parze z dieta.
  • 0

wikis5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda
hmm tylko ze ja jestem dziewczyną nie facetem...nie sadze zbym miala duze miesnie nog bo tak naprawde nigdy wczesniej nie cwiczylam...i zastanawiam sie czy na poczatku to normalne ze uda soa wieksze czy moze trening jest zle ulozony...
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda

hmm tylko ze ja jestem dziewczyną nie facetem...nie sadze zbym miala duze miesnie nog bo tak naprawde nigdy wczesniej nie cwiczylam...i zastanawiam sie czy na poczatku to normalne ze uda soa wieksze czy moze trening jest zle ulozony...


Aha :!: . to moze przyczyna tkwi w zlej diecie
  • 0

pirat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Cze-wa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :41
  • Przysiad [kg]:130x6
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Martwy ciąg [kg]:150x2
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda
3 razy w tygodniu to za duzo. To normalne, ze spod warstwy tluszczu beda pojawiac sie miesnie, moze dlatego wydaja ci sie wieksze. Nie martw sie rozbudowac potezne nogi to nie taka prosta sprawa, wiec spokojnie mozesz cwiczyc. :!:
No i dieta powinna byc twoim priorytetem :clap:
  • 0
Sukces leży w nastawieniu.

wikis5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda
dziekuje:)mam nadzieje, ze masz racje bo sie przerazilam...a jesli chodzi o diete to wyeliminowalam z jadlospisu pieczywo, makarony, zemniaki, wieprzowine itp. glownie jem drob, salatki, owoce, i zawsze na sniadanie platki owisiane.
  • 0

Lysy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda
moim zdaniem nie powinna cwiczyc nog na silowni tylko poprostu duzo biegac. na silowni mozesz cwiczyc miesnie posladkow. najlepsze dla dziewczyn sa cwiczenia areobowe polaczone z lekkimi cwiczeniami silowymi. przy bieganiu duzo sie rozciagaj
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda
Może poprostu ogranicz ilość treningów nóg do jednego w tygodniu (za dużo nie rób bo zastoje cię dopadną). Jaki jest cel twojej diety i treningu, dlaczego nie jesz makaronów i ziemniaków?
  • 0
Dołączona grafika

Lysy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda
a po co jej trening silowy? chyba zalezy jej na tym zeby miala ladne wysportowane nogi a nie wielkie masywne. makaron i ziemniaki to duzo weglowodanow i od tego sie tyje to pewnie dlatego ich nie jje
  • 0

Cajmer

Cajmer
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :45
  • Pas [cm]:Za tłusto
  • Przysiad [kg]:BEZ MAKSÓW
  • Wyciskanie [kg]:Pare razy 145
  • Martwy ciąg [kg]:Pare razy 180
  • Waga [kg]:95

Napisano Ponad rok temu

Re: Uda
Jesli chcesz fajnie wyglądac to najlepiej stosuj areoby i ćwiczenia z lekkimi hantelkami :P
życze takiego wyglądu :]

Dołączona grafika

predator.gif




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024