Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy i ciagle problemy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

pijak1418048762
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problemy i ciagle problemy
A wiec.. niewiem jak dokladnie mam cwiczyc jedni mowia zeby osiagnac jak najlepsze efekty nalezy na kazdym treningu sie katowac inni ze lepiej jednego tygodnia sie przekatowac a innego zrobic lajtowy trening.?? jak myslicie jak nalezy cwiczyc w koncu.??

Druga zeby z ktora mam problem to czy biorac odzywki typu gainer 737 mozna laczyc go z nitrobolon czy polecacie jakies inny zestaw?
Cwicze z przerwamy i nie regularnie jakis rok, ale od listopada z wyjatkiem przerwy swiatecznej cwicze regularnie. 86kg, 186cm, wiek 18l

Troche chaosu w tej wypowiedzi ale licze na dobre i żetelna pomoc..
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy i ciagle problemy

wiec.. niewiem jak dokladnie mam cwiczyc jedni mowia zeby osiagnac jak najlepsze efekty nalezy na kazdym treningu sie katowac inni ze lepiej jednego tygodnia sie przekatowac a innego zrobic lajtowy trening.?? jak myslicie jak nalezy cwiczyc w koncu.??

dobieramy trening by zmeczyc miesnie jak sie wiele razy powtarzalo naderwac lekko wlokna miesniowe ktore pod wplywem bialka dokladniej jego skladu "lataja" te naderwane wlokienka i je wzmacniaja i powiekszaja

Druga zeby z ktora mam problem to czy biorac odzywki typu gainer 737 mozna laczyc go z nitrobolon czy polecacie jakies inny zestaw?

jesli cwiczysz rok to kreatynka luzem mozesz brac bierz nitro II jak juz lepsze skladowo i do tego gainerem 737 to akurat gainer niezbyt popularny i polecany ja bym polecil ci starego dobrego gain bolica cena=jakosc=bd wiec mozesz sobie jego trzasnac no z gainerow to jeszcze gainer 1 vitalmaxa tez ladnie sie prezentuje
to na tyle
aha nie wiem czego ma dotyczyc twoj post bo nie napisales czy czy chcesz trening
  • 0

pijak1418048762
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 76 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy i ciagle problemy
jezeli dobrze rozumiem to za kazdym razem nalezy cwiczyc do ostatku sil i maksymalnego zmeczenia.. tak?
a jezeli bral bym nitrobolon II to zwiekszac ciezar i mniejszac ilosc seri do 10/10/8/8 czy zoatawic tak jak teraz robie czyli 12/10/10/8 ciezarem takim ze niekiedy przy pomocy innej osoby robie 9-10 powtorzenie
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy i ciagle problemy
1 i 2 seria tak zeby zrobic samemu, 3 i 4 z pomoca przy 2 ostatnich powtorzeniach, tak jest najbardziej optymalnie, tak mi sie wydaje ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problemy i ciagle problemy

A wiec.. niewiem jak dokladnie mam cwiczyc jedni mowia zeby osiagnac jak najlepsze efekty nalezy na kazdym treningu sie katowac inni ze lepiej jednego tygodnia sie przekatowac a innego zrobic lajtowy trening.?? jak myslicie jak nalezy cwiczyc w koncu.??

jezeli dobrze rozumiem to za kazdym razem nalezy cwiczyc do ostatku sil i maksymalnego zmeczenia.. tak?

zaden trening czy to silowy, wytrzymalosciowy, masowy nie moze przekraczac kilkunastu tygodni dlatego przyjeto ze przez 3 miesiace jedziesz ostro z treningiem, po czym przeprowadzasz tzw, regeneracje. czyli albo tydzien/dwa lajtowego treningu lub tydzien przerwy od silowni calkowiecie. takie cos pozwala zregenerowac sie organizmowi przed nastepnymi treningami, nie doprowadza do przetrenowania, kontuzji itd. teraz odnosnie drugiego pytania o powtorzenia to zalezy jaki trening...jesli rzezba robisz 15 ruchow przerwa max 1 min, jesli masa a zapewne cie to interesuje dobierasz taki ciezar by moc zrobic samemu 6-12 ruchow i miec zapas na jeszcze jeden, przerwy 2-3 min. jesli sila to dobierasz taki ciezar by robic do 5 ruchow, przerwy 5 minut.

a jezeli bral bym nitrobolon II to zwiekszac ciezar i mniejszac ilosc seri do 10/10/8/8 czy


jesli rozkladasz to na 4 serie to robilbym 12/10/8/6
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024