Skocz do zawartości


Massacra + mono


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
co paru rzeczy to sie z Toba Joks nie zgodze
bo piszesz ze hmb nie działa

a odczules na sobie kiedykolwiek działanie BCAA, bo piszesz ze ich brak w skladzie massacry to minus, a sa jeszcze drozsze niz owe nieszczesne hmb, ktore tu ma spelniac role antykatabolika i "wspieracza kreatyny". mimo ze najwazniejszym z tych aminokwasow jest leucyna, ktora jest w skladzie. do tego dolicz NAG i ester glutaminy, betaine, beta alanine i HMB, wtedy masz pelen zestaw antykatabolikow. Czy nadal uwazasz ze brak bcaa to minu?

co do małej iloscvi pompowaczy to jest ich 3,25g ( w tym AEE i AAKG) dolicz do tego 5g energy shota i masz 8g substancji przedtreningowych ktore daja pompe ( ktora sama w sobie niewiele daje)

weglowodany w massacrze to nei tylko dekstroza, ale tez wegle zlozone. dekstroza jest wymieniona na drugim miejscu w skladzie wiec jest jej mniej
fakt ze mogloby ich byc duzo mniej, tyle aby smak byl dobry, ale w jakims celu sa dodane, ceny raczej nie zawyzaja


biorąc pod uwage cene i ilosc skladnikow na porcje ( szczegolnie kreatyny) to w dni beztrningowe starcza spokojnie 1 porcja massacry dla zawodnikow o umiarkowanej wadze. dla tych wiekszych 1,5 -2 porcje
w dni treningowe 1 porcja przed treningiem + jakas kreatyna po treningu i jest ok

sklad massacry jest ok, tyle ze porcji troche mało i zbyt duzo wegli

moim zdaniem jest tez zbyt duzo rodzajow kreatyn. mogloby byc np CEO + CEE + CEEM + chelat magnezowy. zwykly jablczan i pirogronian zbedne.

składowo dobry, na pewno nie wychodzi tanio, ale jesli chodzi o dzialanie to mysle ze jeden z lepszych.
ma swoje zalety i wady.

a no i nie myslcie ze tak pisze ze wzgl na moj podpis. bo osbiscie uwazam ze sa lepsze stacki np KO , Xtreme stack, Clout (chociaz ten to typowy stack potreningowy)
  • 0
Anglia

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
uuuuuhuhu bedzie jadka :P

Dzieki chlopaki. W takim razie bede walil w DT: massacra przed treningiem, po treningu kretka + tauryna (+ chyba dokupie i glutamine bo jest akurat w promocji w smiesznej cenie); DNT: na czczo kretka + tauryna (+ glutamina)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

Xtreme stack

ma smak tak gorzki ze juz nie jestem w stanie go lykac, ale trzepie milo :rotfl: co do masacry rynek i ludzie zweryfikują i ocenia czy bedzie hitem czy porazka
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
no xtreme stack jesli chodzi o smak jest naprawde extreme
rozwlnienie tez jest dobre

ale działanie ok
  • 0
Anglia

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
Jeszcze mam takie pytanie. Czy monohydrat nie bedzie sie "kłócił" z ktorymś ze skladnikow z massacry ? Czy np. nie bedzie osłabiał dzialania ktorejs z kreatyn zawartych w massakrze ? Czy są jakies naukowe doniesienia na ten temat ? Bo np. w Stormie oprucz kilku rodzajow kreatyn jest tez i monohydrat wiec chyba to nie ma znaczenie co nie ?

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

Czy monohydrat nie bedzie sie "kłócił" z ktorymś ze skladnikow z massacry

nie- nie ma chyba takiej opcji :P

Stormie oprucz kilku rodzajow kreatyn jest tez i monohydrat wiec chyba to nie ma znaczenie co nie ?

tak :hyhy:
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
w wielu stackach jest mono jako skladnik i nic sie nie dzieje wiec o co sie rozchodzi?
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

Czy np. nie bedzie osłabiał dzialania ktorejs z kreatyn zawartych w massakrze ? Czy są jakies naukowe doniesienia na ten temat ?

naukowe doniesienia mowia ze i 5g kreatyny robi swoje :) a ludzie i tak laduja wiecej hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
dobra joks to jeszcze takie pytanie, bo nie raz tak jest ze czego z czyms nie mozna brac, ZMA z wapniem, kiedys sie mowilo krete z kofeina, potem sie okazalo ze to nie prawda. A moge łykac kapsułki krety (glutki i tauruyny) i jednoczesnie łykac tabletki aminokwasów ??

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

A moge łykac kapsułki krety (glutki i tauruyny) i jednoczesnie łykac tabletki aminokwasów ??

możesz- aminki to wkoncu prawie to samo co białko ;) tylko tłuszcze hamuja transport kreatyny- wiec ww i białko możesz walic ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

możesz- aminki to wkoncu prawie to samo co białko ;) tylko tłuszcze hamuja transport kreatyny- wiec ww i białko możesz walic ;)

teraz widze madrosc przemawia przez Ciebie ;)

ZMA z wapniem

musialbys bardzooo duzo brac wapnia by uposledzic wchlanianie cynkuc

moge łykac kapsułki krety (glutki i tauruyny) i jednoczesnie łykac tabletki aminokwasów ??

yop, bcaa omija watrobe

nie raz tak jest ze czego z czyms nie mozna brac

np witaminy c z dibencodize, ale tego niemasz w zestawie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

yop, bcaa omija watrobe


eee ale ja nie napisalem ze to sa bcaa. Kurcze czemu jak ktos napisze ze bierze aminki to musza byc odrazu bcaa, a inne aminokwasy juz nie istnieją ? :P Ja kupuje zawsze pełen zestaw aminokwasow - w tym takze sa tam BCAA (walina, leucyna i izolecunyna). A wyglada tak:

L-Alanine 81mg
L-Arginine 42.83mg
L-Aspartic Acid 166.67mg
L-Cysteine 41.17mg
L-Glutamic Acid 267.67mg
L-Glycine 30.5mg
*L-Histidine 32mg
*L-Isoleucine 82.5mg
*L-Leucine 182mg
*L-Lysine 143.83mg
*L-Methionine 38.17mg
L-Ornithine-HCl 27mg
*L-Phenylalanine 53.5mg
L-Proline 81mg
L-Serine 82.5mg
*L-Threonine 100.83mg
*L-Tryptophan** 34.5mg
L-Tyrosine 50.33mg
*L-Valine 78mg

Wiec ? Mimo wszystko moge łykac razem z monohydratem razem ?? sorry ze jestem taki dociekliwy ale lubie miec zaplanowany cykl w szczegółach :D

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

*L-Leucine 182mg

*L-Valine 78mg

*L-Isoleucine 82.5mg

1 tab olimp mega caps
L-leucyna 550mg
L-walina 275mg
L-izoleucyna 275mg
z czego jaki aminokwas jest najwazniejszy do budowy masy ??
stawiam na leucyne :), dlatego juz wiesz czemu ludzie kupuja bcaa ;]

moge łykac razem z monohydratem razem

kreatyna najsilniej stymuluje anabolizm w obecności argininy i wlasnie leucyny :hyhy:

w sumie jesli juz mowie o leucynie to na dzien dzisiejszy stwierdzono ze wlasnie ona jest najwazniejszym aminokwasem, wazniejszym niz nawet glutamina, arginina. dlatego bcaa z duza dawka leucyny maja obecnie złote czasy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
To jest w sumie pytanie na nowy post ale nie chcialem zasmiecac forum nowymi postami.

Postanowilem ze dokupie sobie jakies carbo, nie chcialem gainera bo jak juz pisalem sie troche upaslem po swietach a w gainerze jest juz zaproponowana proporcja wegli i bialka. A ja chcialem sam dobierac ilosc ww, bo chce ich spozywac tylo troche. Pytanie mam takie - czy to carbo ujdzie od biedy ??:


Nutritional Information
Each serving (42.5g) contains:
Energy 653kJ and 154kcal
Protein 0.0g
Carbohydrate 38.4g
of which sugars 30.8g
Fat 0.0g
of which saturates 0g
Fibre 0g
Sodium 0.342g

Ingredients
Sucrose, Maltodextrin, Citric Acid, Sodium Citrate, Flavourings, Sodium Chloride, Choline Bitartrate, Potassium Chloride, L-Phenylalanine, Caffeine, Vitamin C (as Ascorbic Acid), Colour (Beta Carotene), Taurine, Inositol, L-Tyrosine, Magnesium Carbonate, Vitamin E (as dl-Alpha Tocopheryl Acetate).

Jak widac sa tu tylko dwa rodzaje węgli: Maltodextrin (czyli maltodekstryna) i Sucrose - ni e mam zielonego pojecia co to moze byc, sprawdzalem w slowniku i nie ma, zgaduje ze to jakis weglowodan, ale jaki ? Tak czyk siak moze od biedy byc takie carbo ?? Tanie jest bardzo a nie swiece groszem (pensem).

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

Sucrose

sacharoza :rotfl: czyli dwucukier (glukoza + fruktoza) jako transporter sie nie nadaje ig 65 i jest zla dla organizmu. ale jest jej zapewne mala ilosc bo carbo produkuje sie glownie z malto.

maltodekstryna

yop z tego robia carbo, jakbys chcial wypasione carbo to kup vitargo ale cenowo nie jest juz to takie piekne
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

- sacharoza :rotfl:


aaaaaaaaaaaaa no tak

jakbys chcial wypasione carbo to kup vitargo


ale ja nie mieszkam w Polsce a tu raczej tego carbo nie dostane a nastepny raz bede w Polsce za pare miechow, teraz bylem w swieta i przywiozlem sobie massacre, reszte supli tu kupuje, tylko nie stacki bo te ich tutejsze to shit oparty na monohydracie :rotfl:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
wiele sklepow oferuje obecnie wysylke za granice :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
taaaak raz zamowilem dla dziewczyny interaktywny zestaw do nauki jezyka angielskiego to bylo jakies 8 miesiecy temu - wciąz jeszcze idzie :rotfl: a kase pobrali mi z konta na nastepny dzien :D Wole sie nei denerwowac i suple tu kupuje. chyba z jestem w polsce to se kupuje tylko stacki.

A co do tego carbo to moge go mieszac razem z bialkiem i woda i wypijac, czy lepiej osobno najpierw wypic bialko rozrobione z woda a potem carbo ?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024