Skocz do zawartości


Zdjęcie

PozaNudzą mnie monotonne ćwiczenia- co robić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Ala_P
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

PozaNudzą mnie monotonne ćwiczenia- co robić?

Cześć, chciałbym zacząć ćwiczyć i zbudować masę mięśniową, ale monotonne ćwiczenia strasznie mnie męczą. Sama na siłowni nie wytrzymam długo, bo po prostu mi się nudzi. Jak ćwiczę w domu to ciężko mi wytrzymać powtarzanie ćwiczeń i szybko odpuszczam.

 

Macie może jakieś sprawdzone sposoby na nudę? Jakieś fajne ćwiczenia? Może jest jakiś inny, ciekawszy sposób, żeby budować mięśnie, poza siłownią?

 

Będę wdzięczna za Wasze rady i pomysły :)


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: PozaNudzą mnie monotonne ćwiczenia- co robić?

Witam!

Sama wiem po sobie, że początki są ciężkie.. Ale nie chodzi o to by się zniechęcać do czegoś tylko spiąć dupsko i do roboty!  Jak przysłowie ''żeby móc to trzeba chcieć''. Nie ma na to reguły.. ''komuś się nudzi..'' Hmm.. Może warto pierw po prostu przygotować się do tego sportu, do aktywności.. jakieś lekkie ćwiczenia.. może jakieś spacery, bieganie, rower? Można też przygotować sobie plan treningowy na max(w tej chwili) 3 dni w tygodniu, przygotować po 3 Twoim zdaniem fajne(dla Ciebie) ćwiczenia dla każdej partii mięśniowej i poukładać po jednym do każdego dnia i może wtedy będzie lepiej zacząć :) Polecam także muzykę do ćwiczeń, pomaga! 

Czekam na odpowiedź :)


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024