Skocz do zawartości


Massacra + mono


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Massacra + mono
Wiec tak. Planuje sobie zrobic taki lajcikowy cyklik. Chce połaczyc massacre z mono kretką. Co wy na to ? Ma to sens ? Pisze lajcikowy bo nie jestem przy kasie i kupilem tylko jedna puche massacry, stwierdzilem tez ze to zdecydowanie za malo wiec kupilem tez kretke (120 kapsów) bo była tania. Wiem ze prawie nikt tego nie bral, ale jakie propozycje ? Kiedy massacre po czy przed treningiem a kiedy mono ? I ile ? Tylko bardzo prosze o nie pisanie ze to za mało , z to nic nie da itp itd. bo juz kupilem i nei dukupie wiecej, chce to brac, tylko pytam ile czego i kiedy zeby wyszedl taki lajcikowy cyklik.

Dodam ze do tego bede brał tez bialko uniwersalne (koncentrat i izolat), aminokwasy, taurynę,
witaminy i minerały oraz omega 3. Bede bral białko a nie gainer bo jestem troche upasiony po swietach i nie chce tyc bardziej. Pozatym troche wegli jest w massakrze, a reszte dostarcze z diety.

Cel masa mięśniowa :))))

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
polaczenie dobre ale malo tych tabsow
a reszta oki;)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
Kain, dokupil bys jeszcze troche tabsow mono i by bylo spox... massacre wal po treningu
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

Pisze lajcikowy bo nie jestem przy kasie

to mogles nie kupowac massacre :), nie jest az taki super w porównaniu do swojej ceny. sklad ma dobry jak suplement po treningowy.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

dokupil bys jeszcze troche tabsow mono i by bylo spox


nie wykluczone ze krete dokupie w miedzy czasie robienia cyku. Chce tak zeby mi przynajmniej na bite 4 tygodnie cyklu starczylo wszystkiego.

sklad ma dobry jak suplement po treningowy


Jestes pewien ze tak bedzie lepiej ?? No ja tez tak myslałem m.in. dlatego bo sa wegle, tymbardziej ze nie bede gainera pil tylko bialko. Pozatym tam jest glutka i inne antykataboliki wiec warto brac po treningu by zahamowac katabolizm. Ale z drugiej strony jak bym bral przed to na treningu mialbym niezla pompę :))

to mysle cos takiego:

DT:

- na czczo/lub przed treningiem kreta
- po treningu massacra

DNT:

na czczo kreta

Tylko sie tak zastanawiam czy w DT tą krete barc przed treningiem czy na czczo. Wiem wiem ze jest wiele teorii mowiacych ze lepiej na czczo, ale moze inaczej bedzie jak łacze to z massacra hm ?

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
jeszcze cos chcialem dopisac, sorry ze nie edytuje ale nie wiem czemu u mnie sie nie da, jak daje na edytuj to mi wyskakuje okno jak bym nowy post zakładał.

nie jest az taki super w porównaniu do swojej ceny


Ale przyznasz ze jesli sklad jest taki jak na etykiecie to jest on mega w.y.j.e.b.a.n.y. Jeszcze takiego stacku nie bylo. Same kreatyny. Zobacz ile tu masz rodzai. W starych stackach byl albo jablczan albo ehyl ester albo w najlepszym przypadku obie. Dodatkowo ma wegle, moze byly stacki z weglami ale ja sie na takie nie napodkałem. Mam wszystko to co taki nb2 czy hp
+ wieeeeeeeeeeeele innych składnikow. Wiec jesli etykieta mowi prawde to nie ma sie co dziwic ze taka cena.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
awet jak laczysz mono z massacra to i tak lepiej mono naczczo bo nic ci nie da jak wezmiesz przed bo od mono nie ma pompy
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

od mono nie ma pompy


dlatego mysle czy brac massacre po czy jednak przed trenigiem. Po massakrze bym mial pompe. No zobacze co mi ninni napisza i sie zastosuje do tego.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
no wlasnie to juz zalezy od ciebie ale ta massacra ma wiekszy potencjal na stack potreningowy... czekaj na inne wypowiedzi ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
Kain, - najlepiej by bylo przed i po i nie mial bys problem :] niestety nie masz tak duzo tej massacry- moze bys dokupil sobie jakis stack przedtreningowy?? :looka:
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
bikerider, ale ty jestes madry no nie moge... przeczytaj temat od poczatku i wtedy wroc na koniec nara
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
datulus, - czytałem !!
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
nie no panowie wyluzujcie pośladki :D
No tak zgadza sie, jak juz pisalem, niczego juz nie bede dokupowal. Moze, ale powtarzam moze troche kretki bo ta angieslka jest mega tania :) Ale im dluzej mysle i im wiecej czytam o massacrze to mysle zeby moze jednak przed treningiem massacre a kretke po (+ kretka w DNT na czczo). Bo mascarca ma skladniki (kofeina i inne) pobudzajace przed treningiem. Ponadto po niej bede mial fajna pompe na treningu ze az milo bedzie popatrzec w lustro. Po za tym wszedzie na nacie pisze takie dawkowanie massacry: 1-2 razy dziennie miedzy posilkami i przed treningiem - co by dowodzilo ze jednak ta porcja przed treningiem jest niejako ważniejsza.
No jak pisalem zobacze co inni napisza.

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
Kain, - no to sam sobie dales odpowiedz ;) rosnij
poczekaj jeszcze co powie joks :hyhy:
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
no on pewnie powie po treningu massacra. no ja bym wolal jednak przed massacre, a bezposrednio po treningu kreatyna + tauryna a za jakies 40 minut bialeczko. No ale jak mowisz poczekam na Góru

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
Ja bym tam walił tauryne tylko rano z kretką.
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

Ja bym tam walił tauryne tylko rano z kretką.


o lol chyba pzeczytales tylko ostatniego posta ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono

Ale przyznasz ze jesli sklad jest taki jak na etykiecie to jest on mega w.y.j.e.b.a.n.y.


- 7g kretyny na porcję? po co az tyle w porcji?wiec sens kupowania mono mozna przemyslec
- duzo weglowodanów (prostych :rotfl: wiec tu mam zwale i ta dextroza :rotfl: )
- malo substnacji wywolujacych pompe (az 3g :rotfl:)
- brak bcaa
- w skladzie kofeina (to juz mozna kawke dziabnac przed treningiem i czuć pobudzenie :hyhy: )
- nie dzialajace hmb zawyzajace tylko cene

gdyby ta kosmiczna ilosc wegli byla chociaz vitargo to jeszcze byloby super a takto "massacra" to jest ale cenowa hehe bo biorac jedna porcje starczy az na 25dni a w tej cenie mozna np kupic storma i miec 80 porcji ;) wiec dla mnie 20g bialka i 30g ww to suplement typowo po treningowy jakby bylo wiecej substancji pompujacych to mozna byloby brac przed treningiem, a takto np z moja waga to bym musial brac conajmniej podwojna porcje by poczuc swedzenie na trenignu ;) a wegle proste zamiast bcaa sa tu dla mnie tanim chwytem (rozchodzi mi sie o energie przed treningiem) i dodali je chyba tu tylko dla lepszego smaku :D aczkolwiek nalezy wiedziec ze duza porcja ww prostych rowniez wywoluje ospalosc dlatego zapewne dodali kofeine...

edit ;) czytajac na poczatku sklad wyobrazilem sobie sezonowca bioracego glukoze sklepowa + filizanke kawy przed treningiem :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
no dobra zgasiles mnie :D czyli co lepiej massacre po treningu ??

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra + mono
hehe taka prawda :D jesli w 1 porcji jest 7g kreatyny a mamy 25 porcji to za 175g kreatyny placimy cos okolo 12-130 zl bo cukry proste o wysokim ig ktore stanowia jakies 60-70% skladu tego produktu mozna kupic za jakies 15-20 zl za 1 kg :D, wiec z racji malej ilosci substancji pompujacych i 20g bialka bralbym to po treningu. jak dla mnie produkt przereklamowany i nie mozna go nawet stawiac w porownaniu ze stackami bo jaki szanujacy sie producent daje az tyle wegli prostych a tak malo pompowaczy.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024