Skocz do zawartości


Zdjęcie

Papierosy a silownia...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Mati1988
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Papierosy a silownia...
Jaki ma to wplyw??Chcialbym sie takze czy napoje typu: Tiger,Redd Bull itp maja jakis wplyw??
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Papierosy a silownia...
o fajkach juz bylo troche na forum, a napoje typu tiger, red bull to wedlug mnie wielkie gowno i nawet sie nie oplaca bo za drogie, jak chodzi ci o cos przed albo w trakcie treningu to carbo se zakup taniej i lepsze
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Papierosy a silownia...
Papierosy pogarszaja wydolnosc pluc, czyli treningi nie sa takieefektywne jakby mogly byc, co do izotonikow i napojow energetyzujacych to sa duzo lepsze, efektywniejsze i na dluzsza mete tansze sposoby, jak suplementacja aminokwasami.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Papierosy a silownia...
w dymie papierosowym znajduje sie pewna substancja (nei pamiętam nazwy ) która po jakimś czasie zaczyna upośledzać mięsnie , utrudnia to ich wzrost

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Papierosy a silownia...
ja przestalem palic jak pojechalem do angli.wiadomo czego
a po powrocie niemam zadnych pociagow do palenia cygarow z czego sie ciesze bo umnie w pracy pali 95 procent ludzi i wszyscy moi kumple tez jaraja
a tak swoja droga cygary huja daja i niema z nich zadnego pozytku,wiekszosc osob zaczela palic w mlodym wieku dla szpanu i tak im juz zostalo :looka:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Papierosy a silownia...
Ja osobiscie paliłem 9 lat, rzuciłem w lutym tego roku - mamy obecnie miesiac wrzesien od tamtego czasu nie wypalilem ani 1 papierosa - a moja waga zwiększyla sie o ponad 10kg. Cwiczyć zacząlem od 4 miesiecy, czuje się lepiej a moja kondycja wciaż wzrasta - teraz jeszcze mam zamiar przypilnowac sobie diety i do rzucic odzywke gainera i carbo ktore mi zostalo z przed 0,5 roku :) Warto NIE palić.. już nie wspominam o kasie >> teraz marlboro kosztuja 8zl, tzn. że od lutego już poszly 1zł w gory i beda drożeć nadal bo nasze ceny musza być dostosowane do cen UE. Jedno wyjście RZUć PALENIE a nie robiąc nic po paru miesiacach zobaczysz efekty :D
  • 0
SliderUKps

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Papierosy a silownia...

beda drożeć nadal bo nasze ceny musza być dostosowane do cen UE

ta pierw niech zarobki dostosują do norm UE ;)

a co do fajek to po ich rzuceniu zazwyczaj chce sie ciagle jeść więc to pomoże w diecie :hyhy:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024