Skocz do zawartości


Zdjęcie

MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
Witam. Chciał bym zebyscie mi pomogli ulozyli polecili czy jakos tak ;p jaka odzywke ;) jakis zestaw za 300zl np moze cos w stylu hp z czyms zebym urusł duzy :D jak to sie mowi :) myslałem np tak puszke hp + mono + białko / masówka :> co wy na to prosze o pomoc :) moze ktos ma sprawdzony zestawik albo cos :) wiem ze efekty to sprawa indywidualna ale jak ktos moze to niech poda ile mu to dało :) z gory dzieki :) licze ze ktos pomoze ;p
  • 0
Pilar :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
gainer 1 z vitalmaxa 4,5kg , białko prolangatum z biogenixa i jakies witaminy

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
a jak to dawkowac jak bys to jeszcze rozpisał to był byw wdzieczny ;p a co sadzisz na temat tego hp :>
  • 0
Pilar :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
hp potrzebujesz 2 puszki a to by wyszło ze 300 zł wiec na wiecej ci nei styknie :P

gainera bierzesz po 80-100g 2 razy dziennie między posiłkami i po treningu , białko też można po treningu razem z gainerem pozatym rano i przed snem , witaminy po śniadaniu 1,2 tabletki

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
hmm.. duzy to ty nie bedziesz tak odrazu :P :P to tego trzeba wytrwałości, chęci, czasu itp :hyhy: gdzies na rok to moze ci przyjdzie z 4-6 cm w bicku i to jak masz dobre diety, jedziesz na suplach i dobre treningi im dłuzej cwiczysz tym trudniej idzie :kwasny:

co na mase?? dobra dieta + dobre bialeczko jako uzupełnienie albo gainer + jakas kreta mono :hyhy:
  • 0
PRZERWA!

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
za 300zł to dużo nie nakupujesz :P
możesz pójść w dwie strony:
1. Albo za to kupić 2 puszki HP w sam raz na cały cykl (jakieś 280zł) i ściśle trzymać diete.
2. Albo kupić za to białka i Carbo i witaminy i cieżko ćwiczyć :)
  • 0

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
moze najpierw powiedz jaki masz staz, bo jak mały to nie ma sensu proponowac mu hp
  • 0
PRZERWA!

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
cwicze juz rok :) i myske ze moimj najwiekszym osiagnieciem jest to ze jak koledzy szli na browar to ja umiałem odmówic i dzieki temu za rok z łapki 29 zrobiłem 35 a klate z 90 na 100/103 :) fakt w wakacje cent uciekł ale juz wraca :D o co polecicie jak wy byscie wybrali :> a brałem juz raz mono cm w łapce poszedł :) i mam okropny problem zeby przybrac na wadze i to nie dlatego ze nie jem porostu mam taka przemiane ;/
  • 0
Pilar :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
hp zostaw , i zacznij zbierać kase na następny cykl kupuj gainera , białko i witaminy ja na samym gainerze jade i w 2 tygodnie juz 3 kilo zrobiłem pierw BTW i kalorie później kreatyny itp

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA

cwicze juz rok :) i myske ze moimj najwiekszym osiagnieciem jest to ze jak koledzy szli na browar to ja umiałem odmówic i dzieki temu za rok z łapki 29 zrobiłem 35 a klate z 90 na 100/103 :) fakt w wakacje cent uciekł ale juz wraca :D o co polecicie jak wy byscie wybrali :> a brałem juz raz mono cm w łapce poszedł :) i mam okropny problem zeby przybrac na wadze i to nie dlatego ze nie jem porostu mam taka przemiane ;/


tez przez to przechodziłem :P :P staz masz taki jak ja i wymiary masz podobne do moich :P ja teraz bede zaczynał cykl 2 x cell pump (po 450g) + białko trec ultimate protein 2,750kg + carbo biogenixa +witaminki :]
tez mozesz taki zestawik wybrac:d z tym ze ja zapłaciłem z 360zł
  • 0
PRZERWA!

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
A nie lepiej by było zamiat tych 2 puszek zakupic jedna a drugo zwykle mono na puchniecie :> chyba ze sie myle to sorki ;p chciał bym znac Twoja opinie ;) ja teraz i tak mam przymusoew 2tyg wolnego ;/ dlktor tak kazał bo mam pewne problemy ale potem znow ostro :D to moze jak zobaczysz efekty to sie nimi podzielisz :>
  • 0
Pilar :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
w HP jest kre alkaryn więc kupowanie mono do cyklu było by pomyłką ;)

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
ale mi chodziło zamias dwóch cell pump to moze jedna tego pucha a druga mono :> siła i masa zarazem :> :D
  • 0
Pilar :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
wiesz ja tam tera darowałem se stacki , wole gainera , i zwykłe mono bądz kre alkaryn i sobie taki cykl pociagnąć nawet ze 3 miechy

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
a co myslisz o tym polaczeniu co ja podałęm czy na mase lepiej kretka sama :> i duzo gainera i białka :> jak ostatnio dobrze jadłem heh systematycznie naet jak mi sie nie chciało to w tydzien 1kg :D wiem moze to mało ale jak stanołem na 60kg to nie mogłem go przekroiczyc a tu :D
Chyba ze zamias cell pumpa czy mono xp i np gain bolic :> tylko słyszałem ze czasem zdarzaja sie wy..... ??
  • 0
Pilar :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
jak chcesz mase to zostaw te stacki i kreatyny to moze być dodatek podstawa dieta i gainer , białko też mozesz

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA

A nie lepiej by było zamiat tych 2 puszek zakupic jedna a drugo zwykle mono na puchniecie


wiesz tez o tym myslalem i w tym celu przegladałem różne fora i czytałem wypowiedzi na ten temat jedni uwazaja ze jest to dobre połacznie a drudzy ze te mono to tylko osłabia działenie CP podczas cyklu, na razie nie bede kombinował bo az taki to kasiasty nie jestem :P zaczne od samego cp+białko+carbo+witaminy bez mono:hyhy:



a ile zrobiłes juz cykli na mono?? w sumie to mozesz tak zobic : mono+ duzo białka i gainer no i jesc systematycznie a jak dozbierasz kasy to sobie kupic HP albo XP albo CP :P


hmm... xp + gain bolic mozesz wziać ale zamiast gain bolica proponuje BX Monster Mass
  • 0
PRZERWA!

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
miałem jeden cykl na mono samym i moze dla tego tak słabo poszło waga wogole ale cm w lapce ;p a mysle tez cio bo chodze na kick boxing a to nie sprzyja masie ;/
  • 0
Pilar :)

PanWinstrolek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:kulturystyka, strongman, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
ja tanczyłem 5 lat breakdance i musiałem zrezygnować ze wzgledów zdrowotnych, ale chodze na siłke i jest wszystko ok :P :P
łeee jedz jeszcze na mono póki mozesz :hyhy: a jak bedzie słabiej działac to wez juz te mocniejsze - stacki np. cell pump, horse powe, xpand :hyhy: tylko zrób sobie porzadna diete, kup do uzupełnienia jakis gainerek albo białko :D
  • 0
PRZERWA!

pilarteam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zawiercie
  • Zainteresowania:Moto, Snowboard, Siłka

Napisano Ponad rok temu

Re: MASA MASA I JESZCZE RAZ MASA
Dzieki wszystkim za info z gory dzieki :) Zycze wielkich przyrostow :D
  • 0
Pilar :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024