Skocz do zawartości


Zdjęcie

co zrobic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

co zrobic?
mam pewne problemy z przysiadami ze sztanga otoz robie progresje na to cwiczenie i nakladam sobie taki ciezar abym mial ciezko i sie pomeczyl i wiem ze mam sile aby podniesc ten ciezar ale mam problemy z prawidlowa pozycja otoz nie mam podczas tego cwiczenia wyprostowanych plecow tylko zgiete i na drugi dzien po treningu odczuwam lekkie bule plecow.Czy mam zmiejszyc ciezar i robic slabsze treningi?co poradzicie licze na wasze opinie na ten temat.
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?
Tez mam ten problem :D ja tam wale duze ciezary tylko zakladam pas. Ale szczerze mowiac wydaje mi sie, ze ten sam efekt uzyskasz cwiczac mniejszym obciazeniem a wykonujac kazde powt dokladnie no i oszczedzasz plecy ;)
  • 0

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?
Cwicz martwy ciag, wzmocnisz prostowniki grzbietu, bo bez tego zapominij o wielkich ciezarach w przysiadzie, pas do tego moim zdaniem obowiazkowy jesli robimy przysiady. Co do wyginania sie to jezeli wypinasz tylek maksymalnie do tylu i brzuch do przodu (zginasz kregoslup w odcinku ledzwiowym do przodu w luk) tzn. ze masz dobra technike i unikniesz kontuzji, ale mowie martwy ciag trzeba cwiczyc.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?
maniek757, nie robisz zapewne duzym ciezarem wiec nie nakladaj zadnego pasa bo potem jak sie przyzwyczaisz to przy mc czy przysiadach bedzie ciezko bo te partie beda przyzwyczajone do pasa i sila nie bedzie az tak rosnac i nie beda sie wzmacniac te partie zmniejsz ciezar i popracuj nad technika ja nie uzywam pasa mimi iz podnosze ponad 100 na mc i przysiady
  • 0

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?

maniek757, nie robisz zapewne duzym ciezarem

glupiej uwagi to ja jeszcze nie slyszalem.Kazdy ma wlasna sile i dla jednego 70kg jest odpowiednim ciezarem a dla drugiego to pikus wiec nie bierzmy pod uwage swoich wlasnych osiagow tylko mowmy ogolnie zeby nie nakladac zbyt wielkiego ciezaru jak na swoje osiagi.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?
hehe rozbawiles mnie czlowieku zmniejsz ciezary i pracuj nad technika nie chodzi o to by walic duzym ciezarem tylko by robic dokladnie
  • 0

maniek757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 234 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:sport, kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?

hehe rozbawiles mnie czlowieku zmniejsz ciezary i pracuj nad technika nie chodzi o to by walic duzym ciezarem tylko by robic dokladnie

dzieki.A teraz mi powiedz czy jak zaczynales czy 70 kilo nie bylo dla ciebie duzym ciezarem wiec czemu sie tu dziwic?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?
heh dobre nie zrozumiales mnie nie chce mi sie tlumaczyc zmniejsz ciezar i rob dokladne powtorzenia i tyle koniec
  • 0

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?
Oj ramzes :/ widze ze jak ty zaczynałes z siłka to juz byles wymiatacz skoro tak mówisz :kwasny:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?
nie bylem wymiatacz powoli dochodzilem do duzych ciezarow cwicze dosc dlugo sumiennie jesli ciezar jest za duzy zmniejsza sie ciezar i lepiej prawidlowo wykonywac cwiczenia zeby nie bylo problemow z plecami czy innymi partiami
  • 0

Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobic?
Co do martwego ciagu, to sie zgodze, ze na jego etapie nie musi zakladac pasa, bo wtedy prostowniki bardzo szybko wzmacniaja sie i rosna, ale jesli chodzi o przysiad to moim zdaniem powinien zalozyc pas, kiedys tez nie zakladalem pasa przy przysiadach, na poczatku nic nie czulem ale wraz z treningiem zwiekszalem obciazenia i w koncu strasznie mnie zaczely bolec plecy, tak samo moim zdaniem przy wioslowaniach powinien byc pas, bo dla mnie to bardziej niszczy kregoslup niz mc.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024